طراحی دکوراسیون اتاق خواب کوچک با چند ترفند ساده و ارزان

از همه مهم تر این است که باید دقیقا بدانید از چه نوری و در کدام قسمت آشپزخانه باید استفاده سایت dekoram کنید. جالب است بدانید که بسیاری از طراحی های اپن و کانترها در دکور آشپزخانه اشتباه است که در این صورت به جای اضافه نمودن فضای کافی برعکس از فضای مورد نیاز می کاهد و در واقع محیط را هدر می دهد. انتخاب های محدوده همیشه حس بدی به شما القا می کنند. طراحان دکور آشپزخانه یک اصل ساده را برای تصمیم گیری افراد در مورد نصب یا عدم نصب کانتر مطرح می کنند. در واقع شما باید با تصور یک خط محوری خیالی در وسط اتاق، قطعات مبلمان یکسان(یا مشابه) را به صورت متقارن در هر طرف اتاق قرار دهید. معمولا به این خانهها به مکانی برای یک گردش دسته جمعی نگاه میکنیم و با توجه به شرایط زندگی امروز، تصور این که بتوانیم دردسرهای زندگی در چنین خانههایی را بپذیرم، بسیار کم است. علاوه بر این وجود چنین قسمتی حتما برای پنهان شدن گربه شما نیز مناسب خواهد بود. در هرصورت انتخاب چنین موضوعی بستگی به شرایط خانواده و خصوصیات فردی فرزند خانواده و در نهایت انتخاب والدین او دارد. برای مثال همانطور که اتاق نشیمن تنها نباید برای پذیرایی از مهمانها باشد یا آشپزخانه نباید تنها برای آشپزی بلکه مکانی برای صرف غذا و دورهم جمع شدن خانواده باشد، در مورد اتاق خواب نیز همینطور است.

ال دکور هم مرجع خوبی است که با طراحی خانه افراد مشهور جهان آشنا شوید و روشها و ترفندهای بازسازی خانه را یاد بگیرید. انتخاب اشتباه اپن می تواند یک آشفتگی اساسی هم در فضای آشپزخانه و هم بیرون آن شکل دهد. این موضوع به شما گوشزد میکند در صورتی که در این رشته تحصیل میکنید یا قصد ورود به آن را دارید باید با تکنولوژیهای روز همگام شده و آنها را در راه پیشرفت خود به کار بگیرید. یک روتختی زیبا به رنگِ صورتی ملایم و پرده های چندلایه و همرنگ با روتختی، اتاق خواب را بسیار جذاب و زیبا خواهد ساخت.

معماران داخلی همراه با دانش و تجربه و سابقه کاری خود به طراحی دکوراسیون می پردازند، به صورتی که برابری در فضا به وجود می آورند. با این شرکت دکوراسیون داخلی میتوانید خاصترین و لوکسترین طراحیها که تاکنون شاهد آنها نبودهاید را تجربه کنید که منحصر به سبک ملک اختصاصی خودتان باشد ، طراحی هایی خلاقانه و استفاده از تمامی فضاها بصورت بهینه و استاندارد در سبک های مختلف که تمامی پارامترهای زیبایی شناسی و راحتی انسان محور را شامل شود . هیرادانا شرکت معماری فعال در زمینهی طراحی داخلی ساختمان برای پروژه ها باشکوه و متفاوات با کاربری های مسکونی ، ویلایی ، اداری ، تجاری ، خدماتی است که مهم ترین اولیت آن مبتنی بر ارزش های معماری و انسان محور خلاقانه همراه با نوآوری و پویایی با ضوابط و استاندارد های معماری است که به سبب برخورداری از طیف وسیعی از پروژههای موفقیت آمیز خود ، در این زمینه مدعی بوده و تجربه ده ساله از دانش ، تجربه و تخصص را دارا می باشد . رنگ اصلی در این سبک، طیف سفید است و برای جلوه بیشتر از ترکیب عناصر طبیعی مانند چوب، پلاستیکهای روشن، آلومینیوم و آهن و کفپوشهایی با پنلهای بزرگ استفاده میشود.

از دو کوسن دیگر در ابعاد ۱۶ اینچ در جهت تکمیل رنگ ها استفاده کنید. راحتی عملکرد، دسترسی آسان و هزینه کمتر جهت ایجاد تغییر در دکوراسیون آشپزخانه از مزایای شلف ها است. سطل بزرگتر را باید برای زباله خشک در نظر گرفت، زیرا زباله خشک بو نمی گیرد و کمتر نیاز به خالی کردن آن به صورت روزانه وجود دارد. تکیه گاه تخت خواب باید دیوار باشد و نباید پاها به سمت در ورودی قرار گیرد. این روزها شرایط زندگی به گونهای است که همهی ما به صورت ناخودآگاه به سمت فضاهای شیک جذب میشویم. حتی اگر در خانه های اجاره ای زندگی می کنید، خود را از داشتن یک فضای زیبا و دنج محروم نکنید. شاید برخی افراد از این سبک خوششان نیاید، چرا که سبکی ساده است و ممکن است برخی افراد طرفدار شلوغی فضای خانه خود باشند!

علاوه بر آن انتخاب رنگ مناسب دکوراسیون اتاق باید در چهارچوب سبکی باشد که برای آن انتخاب شده است. در این اتاق دیوار پشت تخت به عنوان یک نقطه کانونی در نظر گرفته می شود. استفاده از مدل مبلمان راحتی، مدل کابینت آشپزخانه شیک امروزی، مدل تخت خواب تاشو جدید و بسیاری دیگر از وسایل مدرن و لوکس امروزی که متناسب برای فضا های کوچک و بزرگ طراحی شده اند، تاثیر زیادی در طراحی داخلی منازل ایرانی مدرن دارد، اکنون در اینجا می توانید نمونه های دیگری از انواع دکوراسیون داخلی ایرانی را ملاحظه کنید. در گذشته دکوراسیون خانه های ایرانی اغلب به سبک سنتی و ساده طراحی می شد، اما با پیشرفت تکنولوژی و پدید آمدن انواع طرح های جدید، دکوراسیون داخلی منازل دچار تغییرات زیادی شده است، در ادامه می توانید تصاویری متنوع و جدید از طراحی دکوراسیون داخلی و چیدمان را مشاهده نمایید. جدیدترین مدل های دکوراسیون خانه های ایرانی با انواع طراحی مدرن و سنتی برای خانه های کوچک و بزرگ را می توانید در اینجا ببینید. اما به این نکته نیز توجه کنید که در مقایسه با سایر سنگ های طبیعی، سنگ گرانیت نیاز به نگهداری و مراقبت بیشتری دارد. اگرچه طراحی داخلی خانه ها در گذشته از سادگی و جذابیت زیادی برخوردار بود، اما استفاده از انواع طرح های مدرن و شیک امروزی و نیز استفاده از آنها در کنار سبک سنتی قدیم، موجب شده است تا زیبایی منازل دو چندان شود.

این کار ذوق و سلیقه شما را در فضا منتشر میکند و شما به راحتی به بهترین مدل چیدمان خانه کوچک ایرانی دست پیدا میکنید. میزان بودجه خود را بگویید تا طراحان بهترین تصمیم را بر اساس بودجه شما بگیرند. بسیاری از خانوادهها از انواع مبلمان در طراحی اتاق پذیرایی خود استفاده میکنند و هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد. اتاق خواب جزو قسمتهایی از خانه است که مدت زمان زیادی را در آن میگذرانیم. با توجه به نکاتی که در این مطلب گفته شد شما میتوانید با در نظر گرفتن محیط خانه خود و مقدار فضایی که در اختیار دارید، بهترین نوع مبلمان راحتی را خریداری کنید.

طرح ها و نقش های مطابق سلیقه خود انتخاب کنید که در همه زمان ها زیبا و شیک به نظر بیاید. تکنیک های مختلفی برای این کار وجود دارد. سطح لازم برای کار آشپزی در دسترس شما نیست؟ غذای داغ را از روی گاز برمی دارید و جایی نیست بگذارید، قصد دارید سالاد درست کنید و جایی نیست که خرد کنید و مخلوط کنید؟ نقش ستون ها در روی دیوارها یا در نمای آن زیاد دیده میشود . اگر از دکور آشپزخانه حرف بزنیم نمی توان نقش بک اسپلش را نادیده گرفت. کاغذ دیواری هایی با نقش و نگارهای بسیار بزرگ نیز می توانند تعادل بصری اتاق را بر هم بزنند و جلوه نازیبایی ایجاد کنند. در اتاق خواب پسران میتوان از رنگهای اسپرتتری چون قرمز و نارنجی نیز استفاده کرد. مهمترین نکته در دکوراسیون اتاق خواب نوزاد خلوت و تمیز بودن اتاق است؛ طوری که وسایل قابل بلعیدن یا اجسام خطرناک و اضافه در اتاقش قرارداده نشود. با این کار می توان ۴ فوت مربع فضای اضافی به فضای ذخیره سازی آشپزخانه اضافه نمود. در واقع طراحی داخلی ساختمان، طراحی داخلی آشپزخانه، طراحی داخلی اتاق خواب و طراحی و دکوراسیون داخلی منزل یا بهتر است بگوییم، طراحی داخلی منزل ایرانی باید هم مطابق با سلیقه صاحب خانه و هم طبق اصول پیاده سازی شود.

انتخاب فرشی با تم رنگی کرم ، فضای خانه را گرم تر و صمیمی تر نشان می دهد. با اینکه رنگ بنفش از رنگهای اصلی محسوب نمیشود، اما رنگی سلطنتی و بسیار جذاب است. عکس زیر نمونهای از یک خانهی شیک با پالت رنگی سفید است. ظاهر یکدست سفید آشپزخانه را می توانید با کفپوش های سفید ترکیب کنید و اگر ظاهری متنوع می خواهید بهتر است طراحی کابینت آشپزخانه سفید را با کفپوش های چوبی یا رویه کابینت چوبی ست کنید. رنگ های سفید و خاکستری در طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن بسیار پرطرفدار هستند و در عین حال باعث بزرگتر دیده شدن فضای داخلی منزل می شوند. زباله تر را پس از خارج شدن شیرابه به راحتی داخل سطل کوچکی نصب شده بر کابینت بریزید.

به طور مثال جلوه دستگیره های طلایی در طراحی دکوراسیون با کابینت های طیف طوسی بیشتر می شود. شما میتوانید در کنار دکوراسیون های شیک و لوکس اصالت دکوراسیون ایرانی را حفظ کنید. شما میتوانید برای تزیین دیوار پذیرایی، اتاق خواب، ستونها و قابها، راهروها و دیگر بخشهای منزل خود از آینه کاری استفاده نمایید. چهار- چه سبک اکسسوری و تزییناتی برای دکوراسیون اتاق خواب مدرن مناسب است؟ می دانید که هم از تزیینات کلاسیک و هم اکسسوری های مدرن می توان برای دکوراسیون یک اتاق خواب مدرن استفاده کرد. این سنگ مقاومت بالایی ندارد و برای افرادی که عاشق آشپزخانه های سفید هستند، متریال سنگ مرمر رنج متنوعی از انواع مدل ها را پیش روی قرار می دهد. نورهای متمرکز روی محل کار، مانند نور بالای گاز و نور بالای کانتر و نورهای تزئینی کوچک که داخل کابینت ها و یا برای بهتر دیده شدن دکور آشپزخانه کار می شود. بهترین گزینه برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه انتخاب رنگی است که باعث نامنظم دیده شدن فضای آشپزخانه نشود و با سایر قسمت های منزل نیز هماهنگی داشته باشد. اگر شما نیز به دنبال چیدمان منزل خود به عنوان یکی از شیک ترین خانه های ایرانی هستید، پیشنهاد میکنیم که از رنگ سفید به عنوان رنگ غالب دکوراسیونتان استفاده کنید.

عمده زباله تر تولید شده در خانه، داخل آشپزخانه تولید می شود و حجم زباله خشک نیز بسیار زیاد است. گروه طراحی دکوراسیون داخلی نیکا چوب آماده ارائه خدمات صفر تا صد مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا است. هر کجا می توانید ایده های زیبایی را اجرا کنید. در دیرباز دکوراسیون آشپزخانه ایرانی به کاشی های فیروزه ای جذابی مزین بود که کارکرد بک اسپلش را داشت و می توانست از دیوارها در برابر رطوبت محافظت کند. مشتری در مغازه مبلغ را مستقیما یا از طریق دستگاه کارت خوان پرداخت می کند. بک اسپلش در واقع چیزی شبیه کاشی بین کابینتی است که برای بالای گاز، بالای سینک و اطراف آن و هر دیواری که در معرض آلودگی و یا رطوبت باشد، استفاده می گردد. اثاثیه و مبلمان به صورت جفت جفت در مرکز اتاق قرار میگیرند و هیچ چیز ناهماهنگ یا نامتقارنی در این چیدمان وجود ندارد. سرویس خواب خیلی بزرگ در اتاق خوابهای کوچک علاوه بر اشغال فضای اتاق، زیبایی اتاق را نیز از بین میبرند. سفارش و نظارت بر تهیه ملزومات اجرای کار با توجه به تشریفات و توضیحات قید شده در تفاهم همکاری با مشتری، نظارت بر اجرای تمامی مراحل و اجراییات طرح، تکمیل و تحویل نهایی پروژه با توجه به موارد از قبل تعیین شده و در نهایت نیز دریافت اطمینان از رضایتمندی مشتری.

مدل پرده اتاق خواب معمولا ساده است اما سبک دیزاین اتاق خواب نیز میتواند در طراحی و مدل پردهها نقش داشته باشد. اگر در فضای منزل اتاق کار مجزا داشته باشید، یکی از رنگهایی که برای این قسمت، بهترین شرکتهای طراحی دکوراسیون در اصفهان پیشنهاد میدهند، استفاده از رنگ سبز است. این نکات به شما کمک می کنند تا بتوانید هنگام طراحی داخلی خانه های کوچک خلاقانه عمل کرده و از تمامی موجودی فضایی خود بهترین استفاده را ببرید . نبودن نور کافی به ویژه در هنگام کار با اجسام تیزی مانند چاقو بسیار دردسر ساز خواهد بود. این نوع سبک برگرفته از آداب و رسوم کشور ایران است که در طول زمان حفظ شده است . اگر شما آشپزخانه ای دارید که کمتر از ۳.۶ متر طول و کمتر از ۲.۴ متر عمق دارد، فکر نصب کانتر را از سر بیرون کنید. در طراحی دکور آشپزخانه باید طول اپن حداقل ۱.۲ متر باشد و عرض آن نیز از ۶۰ سانتی متر کمتر نباشد.

انتخاب رنگ مناسب برای طراحی کابینت آشپزخانه می تواند باعث زیباتر و بزرگتر دیده شدن فضای آشپزخانه شود. متریال سنگ گرانیت: سنگ های گرانیتی در طراحی دکوراسیون تمامی خانه های جدید و قدیمی مورد استفاده قرار می گیرند. ما در این مطلب عکسهایی از شیک ترین خانه های ایران و جهان را برای شما به اشتراک گذاشتهایم. در دکوراسیون کلاسیک اتاق های پذیرایی معمولا با مجسمه های سنگی، گچی و تابلو فرش و یا تابلوهای نقاشی زیبا و فاخر، انواع آلات موسیقی و آباژورهای برنز و کریستال تزئین می شوند. برای مشاهده تصاویری جدید و متنوع از دکوراسیون خانه های ایرانی با انواع طراحی زیبا و مناسب برای منازل امروزی می توانید در ادامه این بخش از آرگا همراه ما شوید.