طراحی دکوراسیون داخلی

یادتان هست که در قسمت ویژگی های سبک کلاسیک به تقارن در چیدمان مبلمان ها، پرده های فاخر و بلند، رنگ هایی مانند طیف قهوه ای و نظم سبک کلاسیک اشاره کردیم، خوب وقتی همه این ها را با هم در نشیمن خانه تان استفاده کنید یکی از زیباترین نشیمن ها را خواهید داشت. دیوارهای گچبری شده ، مبلمانهای آنتیک ، وسیله های دکوری چوبی، سقفهای بلند ، پرده های فاخر، رنگ های کرم و قهوه ای و طلایی وقتی در کنارهم قرار می گیرند، فضایی پر از آرامش به سبک کلاسیک را برای ما پدید می آورند. از آنجایی که در سبک کلاسیک بر روی شکوه و جلال فضا تاکید میشود، رنگ طلایی نیز چون یادآور فلز گرانبهای طلاست، پرکاربرد است و طرفداران زیادی دارد. از چیدن وسایل روی کابینت ها پرهیز کنید. این سبک بر خلاف سبک های قدیمی تر از خود، از تجمل و استفاده بیش از حد جزئیات دوری می کند و با در نظر گرفتن کارایی و کاربرد اثاثیه و وسایل خانه، فضایی ساده و به دور از در هم ریختگی ایجاد می کند. حس اصالت را نمی توان از آن گرفت و در این سبک هیچ چیز دور از انتظار نیست.

در دو عکس بعدی قرار دادن فقط یک مبل با ظاهر کلاسیک و رسمی این کار را به بهترین نحو ممکن انجام داده است. این اعداد گویای این حقیقت هستند که رشته طراحی دکوراسیون داخلی درآمدی بالاتر از میزان متوسط درآمد جامعه را دارا است. بعد از آن باید به سراغ میزهای بغل تختی که آنها هم از جنس چوب های حکاکی شده اند بروید و روی آن آباژوری با پایه چوبی یا سرامیکی قرار دهید،پرده های بلند و والان دار را فراموش نکنید. روی درب های آنها معمولا تزئینات و کنده کاری های زیبا دیده می شود، بیشتر کابینت های کلاسیک یا رنگ های روشن مثل سفید استخوانی یا رنگ هایی تیره مانند قوه ای سوختنه طراحی و اجرا میشوند. در طراحی و اصول فنگ شویی از بی نظمی و انباشتگی پرهیز می کنند و به محیط اطراف و رنگ های موجود بسیار اهمیت می دهند از جمله چوب که بسیار در این سبک کاربرد دارد. یکی از عواملی که باعث می شود تابلو نقاشی در منزل تاثیرگذار باشد این است که در نگاه اول توجه مخاطب را به خود جلب می کند.

در حمام هایی که به سبک کلاسیک طراحی شده اند. همانطور که در شکل زیر مشاهده می کنید خود میز با شکلی بیضوی و پایه هایی طرح دار، سبکی کلاسیک و سنتی دارد اما صندلی هایی که برای آن انتخاب شده اند همگی طرحی مدرن و بسیار ساده دارند. ستون با تزئینات، سقف با گچ بری، پرده های ضخیم والان دار، آیینه کاری، شمعدان و مجسمههای برنز و سنگی از عناصر پایه سبک کلاسیک دکوراسیون داخلی هستن. البته امروزه با وجود طرح های بسیار شیک مدرن، سخت است که همچنان نگاهی هم به وسایلی با طراحی قدیمی و کلاسیک داشته باشیم. یکی دیگر از راههایی که میتوان برای بزرگتر نشان دادن اتاق خواب از آن بهره گرفت استفاده از رنگهای روشن برای کف اتاق میباشد. با اضافه کردن یک قطعه هنری با ابعاد بزرگتر از حد معمول در دکور خانه خود، دیوارهای ساده خود را جذاب کنید.

کابینت های چوبی با رنگ سفید استخوانی یا شیری و همینطور مشکی و آینه هایی با قاب های فلزی و طلایی رنگ زیبایی سرویس بهداشتی کلاسیک شما را دو چندان می کند. رنگ سفید پرکاربردترین رنگ برای ترکیب با رنگ طلایی در این سبک است که به راحتی با سایر رنگ­ها نیز قابل ترکیب می­باشد. به طور مثال انتخاب طرح و رنگ های ساده و خلوت در کاغذ دیواری ، فرش و سایر وسایل روش درستی است. گذشته از اصولی که در رابطه با انتخاب درست رنگ، بافت، سبک دکوراسیون منزل و اشیای متناسب با سبکی که برمیگزینید. البته فراموش نکنید که اتاق خواب نباید فضایی بیش از اندازه شلوغ داشته باشد. بنابراین سعی کنید در دکوراسیون کمینه گرا و منیمال حتما از شلوغ کردن بیش از حد محیط پرهیز کرده و زیاده روی نکنید. یک پوستر از فیلم، بازیها یا شوهای تلویزیونی موردعلاقه شما در مقیاسی بزرگ روی دیوار باشند. روی درب های آن ها معمولا تزینات و کنده کاری های زیبا دیده می شود، بیشتر کابینت های کلاسیک یا رنگ های روشن مثل سفید استخوانی یا رنگ هایی تیره مانند قهوه ای سوخته طراحی و اجرا می شوند. پیشنهاد می کنیم تلویزیون خود را بر روی دیوار نصب کنید تا فضای کمتری اشغال کند.

برای اینکه تزئین جالب و جذابی را در اتاق کودک انجام دهید، می توانید با استفاده از تشک و تشکچه های کوچک، برای فرزند خودتان فضایی مانند تخت درست کنید و با وسایل دلخواهش این تخت دست ساز را تزئین کنید. با استفاده از یک رنگ شاد و منحصر به فرد می توان یک دکوراسیون آشپزخانه کوچک خاص طراحی کرد. برای افزودن رنگ های شاد، جذاب و جسورانه هم از اکسسوری ها استفاده میشده تا آشپزخانه حالتی یکنواخت و خسته کننده نداشته باشه. پنت هاوس های انحصاری روی بلندترین طبقه از یک آپارتمان، به ویژه در شهرهای بزرگ و زیبا، ساخته می شوند و بسیار جذاب هستند. خطوط صاف و براق این اتاق با مبلمان انحنادار و نقش و نگارهای مدور روی دیوار تاکیدی و روتختی نرم شده است. روتختی می تواند از جنس مختلف از پارچه های متفاوت انتخاب شود؛ همین به معنای تغییر بافت در اتاق خواب خواهد بود. نکته مهم دیگری که در انتخاب رنگ تاثیرگذار است، تناسب رنگ اتاق خواب با سبک چیدمان و دیزاین اتاق خواب است. مورد مهم در انتخاب پارچه این نوع مبل این است که از پارچه هایی با بافت درشت و زبر، صرف نظر کنید تا در هنگام خواب و استراحت باعث آزار شما نشود.

وبسایت اتاق: دکوراسیون های قدیمی و کلاسیک ویژگی خاصی در خود دارند که وجود آنها را در هر خانه های امروزی الزامی می کند. رنگ هایی با وقار که به فضای داخلی خانه شما شخصیت می بخشند رنگ هایی مانند طیف قهوه ای، کرم و بژ. دکوراسیون داخلی نیز همانند دیگر هنرهای جهان، دارای اصول و سبک و سیاقی است که بر اساس موارد مختلفی از جمله سلایق مختلف، اقتضای زمان و نیازهای متعدد تغییراتی را متحمل می شود. اما اگر به تازگی شروع به تهیه لوازم منزل و یا دفترکار کردهاید بهتر است در همین ابتدای کار سبک دکوراسیون آن را مشخص کنید و در ادامه همان را ادامه دهید.

آینه فضا را بزرگ و دلگشا می کند. به طور مثال اگر به جای بخاری یا پکیج ها از شومینه به عنوان وسایل گرمایشی خانه استفاده کنید و کنار آن را با ترفندهای خاصی تزیین کنید، خانه شما فضایی گرم تر و صمیمی تری به خود می گیرد و حضور یک عنصر طبیعی در خانه فضا را زیباتر خواهد کرد. دیوارها را هم می توان با پانل های چوبی تزیین کرد. همانطور که در شکل های زیر مشاهده می کنید اتاق نشیمن تنها با قرار دادن یک فرش آنتیک به میزان کافی تزیین شده است. تغییر طراحی و دکوراسیون داخلی منزل تهران شرق تهران از دسته خدمات مورد استقبال مشتریان هوم سرویز در تمامی مناطق تهران و البته شرق تهران است.این سرویس از جمله سرویس های مرتبط با بنایی و دکوراسیون در تهران محسوب می شود.

حس و حالی قدیمی را به ما منتقل می کند و باعث می شود از فضا لذت ببریم . در قسمت نشیمن خانه می توانیم از ویژگی های سبک کلاسیک مانند تقارن در چیدمان مبلمان ها، پرده های فاخر و بلند، رنگ هایی مانند طیف قهوه ای و نظم نیز استفاده کنیم. دیزاین خانه را دیدید؟ در این بخش ویژگی ها و خصوصیات طراحی داخلی کلاسیک را نام می بریم. این سبک دکوراسیون دارای ویژگی های زیادی است که فقط مختص خودش است و باعث تمایزش از سبک های دیگر می شود. وقتی صحبت از سرویس بهداشتی کلاسیک می کنیم، بی اختیار به یاد کابینت های چوبی و رنگ های با تناژ قهوه ای و بژ می افتیم که دقیقا هم درست است. پیروی از همه این دستورالعمل ها به شما کمک می کند تا خانه خود را به روشی بسیار غنی و مجلل تزئین کنید. نشیمن خانه همانطور که در انتهای عکس می بینید طراحی کاملا مدرن و یکدست سفید و از چراغ های مخفی تو کار برای روشنایی محیط استفاده شده است اما همین که میز ناهارخوری میرسیم دکوراسیون به کلی فرق می کند، میز و صندلی ناهارخوری با طراحی کلاسیک در اتاق قرار گرفته که توسط لوستری کریستالی و بزرگ درست بالای میز ناهارخوری روشن می شود.

برای آن که اتاق خواب به سبک کلاسیک داشته باشید، به یک تخت خواب چوبی که پشتی آن دارای حکاکی های زیبا و فاخر است احتیاج دارید، بعد از آن باید به سراغ میزهای بغل تختی که آن ها هم از جنس چوب های حکاکی شده اند بروید و روی آن آباژوری با پایه چوبی یا سرامیکی قرار دهید، پرده های بلند و والان دار را فراموش نکنید. کاغذ دیواری های طرح دار به راحتی در بازار با قیمت های مختلف قابل تهیه است. پس با استفاده از چراغ خواب آبی، رنگ دیوار یا کاغذ دیواری سبز، فیروزهای، خاکستری و یا حتی سفید رنگ آمیزی درستی ایجاد نمایید. تابلوهای هنری به راحتی می توانند زیبایی دکوراسیون منزلتان را دو چندان کنندتابلوهای هنری به این علت که هنر دست می باشد ارزش بالایی دارند پس می توان اسم تابلوی نقاشی هنری را گنجی گران بها نامید. آن ها سریع ترین و ساده ترین راه برای تغییر فضای دکوراسیون داخلی می باشند. یکی از این راه پله ها، داخل کریدور قرار گرفته و به نظر می رسد ادامه خط انتزاعی که در کل فضای شرکت دوانده شده باشد. با دیدن تصاویر و مطاله نکاتی که در بین آنها ارائه خواهد شد می توانید یک ایده جالب و هیجان انگیز پیاده کنید.

در تابلو های هنری بیشترین تقاضا با طرح های گل می باشد به این خاطر که شادابی زیادی به منزلتان می دهد. معماری داخلی خانه برای چند ده سال پیش است اما اضافه کردن رنگ های جدید و تازه و استفاده از پارچه هایی با رنگ های غالب و شاخص مانند نارنجی، سبز، آبی و … البته منبع الهام این سبک از معماری و طراحی ، یونان و روم باستان بوده است . طراحی کلاسیک نیز از دوران یونان و روم برگرفته است. که در دوره طراحی معماری کلاسیک که برگرفته از یونان و روم است. جالب است بدانید این خانه ها مورد بازسازی قرار گرفته اند و همانطور که در عکس ها مشخص است، برای حفظ اصالت و سبک کلاسیک آنها، تعدادی از عناصر معماری داخلی دست نخورده باقی مانده است.

اتاق پذیرایی در آپارتمان های کوچک با اتاق نشیمن مشترک است و باید برای چیدمان وسایل و طراحی دکوراسیون آن وسواس بیشتری به سایت dekoram خرج داد. برای ترکیب چند سبک در دکوراسیون خانه حتما نیازی نیست خرج زیادی انجام بدهید و مثلا معماری داخلی خانه را تغییر بدهید یا ست مبلمان جدیدی بخرید. کابینت آشپزخانه بخشی جداناپذیر از معماری و دکوراسیون داخلی منزل محسوب می شود. فراموش نکنید که نورپردازی و روشنایی آشپزخانه از مهم ترین عوامل تاثیرگذار در مدرن به نظر رسیدن دکوراسیون داخلی آشپزخانه است. تابلوهای نقاشی یک عنصر مهم در دکوراسیون منزل است و برای انتخاب آن باید به سبک و انتخاب رنگ که همخانی با دکوراسیون منزل داشته باشد توجه نمود. اگر میخواین سراغ دکوراسیون داخلی سبک کلاسیک برین، یادتون نره پرهزینه ترین سبک دکوراسیون رو انتخاب کردید چون همه ی ابزار و لوازمی که در طراحی داخلی کلاسیک استفاده میشن، گران قیمت و یونیک هستند. خب اول از همه باید بدانیم که این سبک به هیچ عنوان با بی نظمی و شلوغی کنار نمی آید.

هر چقدر که امضای شما مشخصتر باشد و در معرض دید افراد بیشتری قرار بگیرد، شهرت شما هم افزایش خواهد داشت و هر چقدر مشهورتر باشید پروژههای بزرگتر و بیشتری میگیرید و پول بیشتری هم بابت آنها دریافت میکنید. در این مقاله هدف شناسایی چند نمونه از سبک های نقاشی می باشد که طرفداران بیشتری را به خود اختصاص داده اند. لازم به ذکر است که در ساخت مبلمان کلاسیک، از رنگ های گرم و طرح های بسیار ظریف استفاده به عمل می آید. اگر هم که منبع نور شما طبیعی می باشد، لازم است که در ارتباط با پرده ها نهایت دقت را اعمال فرمایید. شما میتوانید یکی از دیوارها را سیاه و تختتان را به رنگ طوسی یا خاکستری انتخاب کنید. تجهیزاتی مثل وان ها و یا شیرها از نوع کار شده و پر تزیینات انتخاب می شوند. چیزی که در دکوراسیون های داخلی به سبک کلاسیک دارند حسابی به چشم می آید، کلکسیون های است که در قفسه های چوبی و کمدهایی چوبی که دربهای شیشه ای دارند خودنمایی می کنند. برخی از دکوراتورهای داخلی ترجیح می دهند به عنوان بخشی از روند تازه سازی و مسائل مربوط به انرژی، رنگ های روشن را استفاده کنند، خصوصاً در این دوره که شاهد افزایش روند رنگ ها هستیم.