فرمولاسیون بتونه کناف + انواع بتونه کناف شیمی آسیا گستر | alborzpainting

برای شروع مقداری از پودر ماستیک را با میزان مشخصی آب ترکیب کرده تا به شکل خمیری در بیاید. در نظر داشته باشید که ماستیک کناف الزاما باید توسط یک فرد خبره انجام شود. برای درست کردن بتونه درزگیر کناف کافی است مقداری از پودر بتونه در مقداری آب آرام آرام اضافه شود. کمی زمان لازم است تا پودر آب را به خود جذب کند سپس به کمک وسیله همزن آن را با آب کاملا ترکیب می کنید. نکته مهم در تهیه بتونه درگیر کناف این است که نباید ترکیب آب و پودر زیادی هم زده  شود چرا که آب خود را از دست داده و سفت می شود. در صورت خشک شدن بتونه کناف با لیسه باید کمی روی آنرا صاف کنید و سپس با درست کردن بتونه ماستیک که دقیقا به مانند بتونه درزگیر کناف است روی آنرا بکشید تا کاملا صاف و یکدست شود.

سوالات متداول بتونه کناف 20 کیلویی

فرمولاسیون بتونه کناف + انواع بتونه کناف شیمی آسیا گستر | alborzpainting

اگر اصول و نکات فنی مهم در هنگام بتونه کاری رعایت نشود، نقاش ساختمان دچار مشکل خواهد شد و در این صورت است که دستور خراب شدن کل بتونه توسط کارفرمای پروژه صادر می شود. برای پیشگیری از این اتفاق، باید نکات مهم را در هنگام بتونه کاری رعایت کرد تا احتمال بروز مشکل به صفر برسد. در این نوشته می خواهیم 10 نکته مهم برای بتونه کاری را به شما آموزش دهیم و خوشحال می شویم که تا انتهای این نوشته با ما همراه باشید. بتونه کناف متریالی است که پس از انجام کناف کاری در سقف یا دیواره ها برای درزگیری و پوشاندن فضاهای خالی استفاده می شود. بتونه کناف در واقع پودری است که با آب ترکیب شده و به حالت خمیری منعطف فضاهای خالی بین درزها را پر می کند. زمانی که قصد دارید در بازسازی خانه اقدام به نصب سقف کاذب کناف یا ترمیم کناف آسیب دیده می  کنید یکی از نکات مهم استفاده از بتونه برای درزگیری و زیبایی نهایی کار است.

  • برای تهیه بتونه از پودر بتونه کناف می بایست ابتدا مقدار مورد نیاز آب درون ظرفی تمیز که برا تهیه بتونه آماده کرده ایم بریزم، سپس بتونه را با نسبت 4 به 3 با آب ترکیب نماییم یعنی به ازای 3 پیمانه از آب 4 پیمانه پودر بتونه را به آرامی به آن اضافه کنیم.
  • بعد از آن، کاردک را بردارید و بتونه را هم بزنید
    تا مخلوط شما از نظر نرمی و سفتی، میانه باشد.
  • کناف دکوراسیون با هدف فراهم آوری تجهیزات و ایزار اجرای دکوراسیون و سازه سبک کار خود را با فروش تجهیزات نظیر پانل گچی ، پانل سیمانی ، تایل ، سازه های گالوانیزه ، سقف های کشسان ، ابزار و وسایل لازم کار و سایر تجهیزات مرتبط و وابسته ، آغاز نموده است.
  • در این بین نیست باید طوری بتونه کاری کنید که اضافه آن از روی پنل کناف برداشته شود.
  • در نظر داشته باشید که ماستیک کناف الزاما باید توسط یک فرد خبره انجام شود.

موارد استفاده بتونه درزگیر کناف ایران برای بتونه کاری و درزگیری با نوار کاغذی یا نوار فایبرگلاس مخصوص در سیستم های ساخت و ساز خشک به کار می رود. رنگ پلاستیکی را به مقدار لازم با مل مخلوط کنید، خمیری به دست می‌آید که باید قابلیت پوشش ترک خوردگی ها و درز ها را انواع نقاشی ساختمان داشته باشد. اگر خمیر تهیه شده چسبندگی مناسب را ندارد، می‌توانید مقداری چسب چوب نیز به خمیر تان اضافه کنید تا چسبندگی لازم حاصل شود. از بین بردن ترک های عمیق از بتونه کناف استفاده کنید، طرز تهیه بتونه کناف از تهیه بقیه بتونه ها آسانتر می باشد همچنین این نوبت و نسبت به سایر انواع بتونه محکم تر نیز هست. در هنگام استفاده از این دو نوع بتونه، باید ابتدا از بتونه درزگیر برای استحکام بیشتر استفاده کنید و در نهایت بتونه ماستیک به شما کمک می‌کند که سطحی صاف و صیقلی‌تر داشته باشید.

با رنگ کردن کناف بار اول هر جایی که فرو رفته باشد مجددا نمایان می شود که می توانید با بتونه ماستیک کناف مجددا آنرا پر کنید. معمولا ترک های کناف باید چند بار با بتونه پر شوند که بار اول بتونه نسبتا صاف درست کنید و روی آن بکشید و پس از یک روز مجددا بتونه کناف روی آن بکشید. کاربرد
گچ سمنان شایان در رده گچ ساختمانی قرار دارد و مناسب سفیدکاری و روکار است
… فروش سنگ نمره چینی ازنا
فروش مستقیم سنگ دانه بندی چینی ازنا
فروشگاه مصالح ساختمانی دیجی مصالح ، سنگ شکری را مستقیم از کارخانه به مشتریان در … صحیح ترین و رایج ترین روش بتونه کاری این است که بتونه از بالا به پایین کشیده شود.

ابزار بتونه کاری و درزگیری کناف

محصولات گچی کناف دارای ترکیبی از
گچ به خلوص حدود ۹۵% هستند و این موضوع، به معنای وجود میزان ناچیزی ناخالصی مانند کربنات ها و نمک
در این محصولات است. برای اینکه در کناف کاری، بتوان همه قسمتها را پوشش داد باید از محصولاتی مانند
بتونه درزگیر، گچ ساتن، گچ پوششی و پریفلکس استفاده کرد. شرکت آدلی آرا بنا عامل فروش و اجرای شرکت کناف ایران (کی پلاس پارس) مفتخر است که در زمینه فروش محصولات کناف و بتونه درزگیری کناف فعالیت داشته باشد. پودر بتونه 5 کیلویی کناف مخصوص نقاشی شرکت k+ با تکنولوژی آلمان و در ایران تهیه می‌شود. این پودر پس از ترکیب با آب به حالت خمیری یک دست و بسیار مناسب برای انجام عملیات گچکاری یا بتونه کاری از ضخامت 1 الی 3 میلیمتر مورد استفاده قرار میگیرد. همچنین این بتونه با توجه به تکنولوژی تهیه پیشرفته ای که داراد سطحی صیقلی و بدون موج را به ما می دهد.

سمباده زدن بتونه کناف