فروشگاه مفهومی SND توسط Divers Associés

نفس زمین، نقطه عطفی در عصر آهن

منبع

یک تپه بزرگ و بکر فضایی ماورایی را تداعی می کند که از دنیای مدرن جدا شده و فراری آرام از هرج و مرج شهری را ارائه می دهد. صحنه‌ای از رنگ سفید بکر را در پس‌زمینه‌ای به رنگ سیاه ایجاد می‌کند و مجموعه‌های لباس‌ها را به ،وان گنجینه‌های ارزشمند به نمایش می‌گذارد و بازدیدکنندگان را برای شروع یک اکتشاف ترغیب می‌کند.

نام پروژه: فروشگاه مفهومی SND، شنژن. مشتری: SND; مکان: شنژن، گوانگدونگ، چین؛ مساحت: 500 متر مربع; مهلت تکمیل: اکتبر 2022؛ دفتر طراحی: همکاران مختلف; طراحان اصلی: Qianyi Lin، Dongzi Yang; تیم طراحی: Bo Huang، Junrui Zhang، Yuewen Cao. ع، ها: SFAP;

در این پروژه، Various Associates شخصیت متمایز برند را از طریق یک تصویر بزرگ و گسترده برجسته کرد و از طریق طراحی یک روایت نامحدود برای فضا ایجاد کرد. تپه عمیق به ،وان بازتابی از خود درونی مشتری عمل می کند. فروشگاه مفهومی SND، شنژن مانند یک نقطه عطف خاموش در وسط یک شهر شلوغ ایستاده و داست، حماسی از شن و آهن را روایت می کند.

فروشگاه مفهومی Miscellaneous Associates 20

یک فضای الهام بخش را از طریق یک کوه پیوسته گسترش دهید

چه نوع گنجینه هایی در معدن زیر تپه های شنی پنهان شده است؟

فضای منحصر به فرد ایجاد شده توسط نور و سایه منجر به ایجاد فضای م،وی جدا از دنیای سکولار می شود. در اینجا مهمانان با تپه باست، روبرو می شوند و سفری م،وی را آغاز می کنند که آنها را در فضاهای مختلف می برد و در نهایت آنها را به گوشه ای آرام از تحسین خود می برد.

تپه شنی بکر و بکر، فضایی ماورایی را تداعی می کند، جدا از دنیای مدرن و فراری آرام از هرج و مرج شهری را ارائه می دهد. ساختار بدون ستون و کوه مانند دارای دهانه مورب چشمگیر 21 متر است. این نه تنها یک نمایشگر بصری چشمگیر از بیرون ایجاد می کند، بلکه فضایی را برای نمایش لباس ها و اتاق های من، در داخل نیز فراهم می کند.

همانطور که مشتریان به کاوش و انتخاب نمایشگاه ها می پردازند، نور پیوسته مسیر روشنی را ایجاد می کند که آنها را در یک سفر م،وی راهنمایی می کند و آنها را به طور طبیعی به پایین ترین نقطه فضا هدایت می کند.

فروشگاه مفهومی Miscellaneous Associates 14

فروشگاه مفهومی Miscellaneous Associates 5

استفاده از میله‌های آهنی توسعه‌ای از طرح هندسی به کار رفته در اولین فروشگاه SND در چونگ کینگ است. لامپ های الهام گرفته از مواد آهن خام در سرتاسر فضا قرار گرفته اند و کنتراست شدیدی بین ف، سیاه و پس زمینه رنگی آرام ایجاد می کنند. استفاده از فرم‌های ارگ،ک غیرمربع باعث ایجاد کشش پویا در فضای تک رنگ می‌شود و به تعادلی بین قدرت و زیبایی‌شناسی دست می‌یابد.

مسیر سیاه در یک طرف تپه مانند یک معدن عمیق به نظر می رسد. نورهای درخشان معدن مسیر را روشن می کند و کاوشگران را برای کشف گنجینه های پنهان در زیر شن ها راهنمایی می کند. همانطور که بازدیدکنندگان به اطراف می چرخند، توری فولادی نگاهی اجمالی به نور و سایه های تپه به نمایش می گذارد.

هدف اصلی تیم طراحی ایجاد یک برخورد فضایی متمایز در یک ساختمان موجود بود. با استفاده از ارتفاع کف موجود، آنها موفق شدند منطقه تجاری اصلی زیر تپه تپه را پنهان کنند و ساختاری در مقیاس بزرگ ایجاد کنند که منجر به ایجاد فضایی غوطه ور و عمیق می شود که یادآور دوران باستان است.

تأثیر متقابل نور روشن و سایه عمیق، باندی مقدس و خصوصی برای رختکن زیر کوه ایجاد می کند، گویی با نور ماه روشن می شود.

فروشگاه مفهومی Miscellaneous Associates 9

اتاق‌های رختکن VIP مجهز به چراغ‌های حسگر هستند که برای القای حس مراسم طراحی شده‌اند. با ورود مهمانان به فضا، نور محیط به تدریج روشن می شود و انعکاس در آینه را تقویت می کند و تجربه فوق العاده ای از زمان و مکان را برای مهمانان فراهم می کند.

همکاران مختلف و بوتیک مد SND فضایی ایجاد کرده اند که بازدیدکنندگان را به خاطره ای دور از آهن و ماسه در وسط شهری شلوغ می برد.

سیستم نورپردازی خلاقانه از طریق بازی نور و سایه فضا را به رنگ سیاه و سفید زنده می کند. نور متمرکز بر بافت پارچه تاکید می کند، در حالی که نور پراکنده ماهیت گسترده فضا را نشان می دهد. چیدمان نورپردازی همه کاره امکانات بی پای، را برای فضای ،ده فروشی ایجاد می کند.

به دنبال خاطره دور تپه های شنی در شهر باشید

جزئیات به دقت طراحی شده اند تا بافتی متمایز ایجاد کنند. قاب‌های آهنی مشکی با نورهای منظم خط‌کشی می‌شوند و قلمرو هنری جذابی را ایجاد می‌کنند که از تعامل بین سیاهی قوی و سفیدی ظریف ناشی می‌شود.

فروشگاه مفهومی Miscellaneous Associates 15

فروشگاه مفهومی Divers Associés 2

ساختار پهن با دقت طراحی شده است تا فضای تپه ای شکل را ایجاد کند که نه تنها ا،امات مک،کی را برآورده می کند، بلکه خطوط لوله و سایر اجزا را نیز پنهان می کند و در نتیجه فضایی با زیبایی تمیز و خالص ایجاد می کند. همانطور که میهمانان در توالی فضایی با دقت برنامه ریزی شده حرکت می کنند، احساس می کنند که در پایین یک کوه هستند و کاملاً در یک تجربه منحصر به فرد و الهام بخش غوطه ور هستند.

صحنه های مختلف با نور و سایه تقویت شده است

میز نمایش سفارشی مانند تخته سنگی که از شن برمی خیزد برجسته است و با تغییر نور و سایه روشن می شود. با تطبیق پذیری خود، اه، متعددی را دنبال می کند و فضا را با گزینه های مختلفی برای نمایش هویت برند در حالی که با اطمینان از روندها استقبال می کند، فراهم می کند.

مک، پر از آرامش زیر نور مهتاب

فروشگاه مفهومی Miscellaneous Associates 11

فضای داستان سرایی با تصویری عمیق

فروشگاه مفهومی Miscellaneous Associates 21