فروشگاه INTHE توسط دانگ مینگ، HONG Designworks


INTHE_S،p یک فروشگاه مبلمان چند برند واقع در مرکز شیان مایک است که هنر را زنده می کند. طراحی فضای دو طبقه توسط دانگ مینگ از HONG Designworksادغام سادگی و شفافیت در فضا، استفاده از “زندگی” به ،وان یک رسانه برای ایجاد یک تجربه همهجانبه و انتقال زبان مخفی هنر و فضا.

،ng designworks 11

این دسته بهترین مبلمان، لامپ ها، لوازم جانبی خانه را با طراحان در جهان پوشش می دهد. علاوه بر این، فروشگاه INTHE_ به طور مستقل به طراحی و توسعه مجموعه ای از محصولات، ارائه خدمات طعم قهوه، هنری و جالب ، زندگی ادامه می دهد و افراد بیشتری را برای توجه به فرهنگ مبدا تشویق می کند. و سبک زندگی متنوع

طراحی هانگ 8

ورودی اصلی فروشگاه به ،وان یک استراحتگاه ساده و شیک ساخته شده است و هر دوستی می تواند بخشی جدایی ناپذیر از INTHE_ باشد، بخش مهمی از آن. شیشه به ،وان محفظه نور برای ایجاد اثر نور و سایه درخشان مانند سطح سنگ قیمتی و برای افزایش تفاوت بین احساس فضای داخلی و خارجی استفاده می شود.

طراحی هانگ 9

به ،وان یک فروشگاه مفهومی سبک زندگی متمرکز بر طراحی هنری و زیبایی شناسی خانه، INTHE_s،p به روح کاوش در “آنچه در یک منطقه خاص اتفاق می افتد” پایبند است و از دیدگاه یک طراح، چیزی زیباتر را به شیان می آورد. به همه انگیزه دهید که به طور مستقیم احساس کنند و جای خالی سوال “INTHE_” را پر کنید.

طراحی هانگ 13

منحنی راه پله مارپیچ سبز رنگ پر از سرزندگی خط نما را بازتاب می دهد. جهت دهی ظریف چرخش و رادیان نزولی منحنی همگی به نوعی کنجکاوی برای ادامه کاوش دلالت دارند. INTHE_ فضایی با حس طراحی در ساختار و رنگ است. این فضا می تواند با توجه به تغییرات نور و لحن، تجربیات عاطفی متفاوتی را به افراد بدهد. این فضا به خودی خود یک زبان است که داستان هایی در مورد مردم و محیط اطرافشان می گوید.

طراحی هانگ 12

هنر گاهی یک ژست م،وی انتزاعی، یک احساس ذهنی است. در INTHE_، تخیل و تمرین نامحدود می تواند به بیننده اجازه دهد تا تمام حواس را برای تجربه فضا و اشیاء در فضا درگیر کند.

طراحی هانگ 5

INTHE_S،p نماینده رسمی برای ارتباط برترین برندهای طراحی و مبلمان منزل در جهان با فرهنگ شیان است که گفتگوی بین زمان و مکان را تکمیل می کند. طراح ظاهر جدیدی به INTHE_ ارائه کرد و تعامل عملکردی فضاها نشان دهنده طراحی مبتکرانه تر و زنده تر است. قطعات طراحی غنی شامل سبک زندگی توسعه یافته در اینجا، تشویق و ایجاد یک فضای اجتماعی متنوع، نوآورانه، آرام و راحت است.

طراحی هانگ 4

INTHE_ EXHIBITION انتخاب راهی مستقیم برای انتقال احساسات، افکار و تجربیات، ادراک و درک شدن است و نیروهای غیرقابل پیش بینی طبیعت انسان را سه بعدی تر می کند.

طراحی هانگ 3

استودیوی ماریو تسای رابطه و واکنش نور به رسانه های مختلف را آزمایش کرد و Slit Light آزمایشی است در برهمکنش نور با یک شکاف باریک. فضا بی نهایت و نامرئی است. به ،وان یک طراح، ممکن است هرگز نتو،د آن را بدون تعریف آن ثبت کنید، زیرا مانند یک قایق در یک کشتی وحشی است. حتی اگر ،ی وجود نداشته باشد، می تو،د همه چیز را فراموش کنید و آزادانه دراز بکشید.

،ng designworks 2

نام پروژه: INTHE_S،p; محل پروژه: L101، مرکز Maike، شماره 12 جاده Jinye، Xi’an، چین. طراحی داخلی: HONG Designworks; طراح اصلی: دانگ مینگ/لی دندی; تیم طراحی: HONG Designworks M-TEAM; طراحی دکوراسیون: Yimu Design YIMU STUDIO; عکاسی پروژه: Tan Xiao TEN STUDIO; ویدئو پروژه: استودیو بادام زمینی;

کارهای طراحی ،ng 14

منبع