فضای ارگانیک روشن که کلبه و فضای هنر مدرن را در هم می آمیزد

معماری داخلی int2 oda 12

معماری داخلی int2 oda 1

معماری داخلی int2 oda 9

معماری داخلی int2 oda 13

معماری داخلی int2 oda 2

معماری داخلی int2 oda 5

منبع

معماری داخلی int2 oda 7

هدف اصلی طراحان حفظ فضای اصلی بود اپارتمان با سه پنجره بزرگ و دسترسی به پاسیو. آنها با استفاده از “نورپردازی ثانویه” از طریق پارتیشن های شیشه ای که اتاق خواب ها را روشن می کند و یک نیم طبقه کوچک با یک تخت اضافی به این مهم دست یافتند. اتاق نشیمن و دفتر کار با کتابخانه ای از هم جدا شده اند که به ،وان غرفه نمایشگاهی عمل می کند.

معماری داخلی int2 oda 3

معماری داخلی int2 oda 6

این آپارتمان دارای هفت فضای کاربردی شامل سه اتاق خواب، یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه، یک دفتر کار و یک تخت نیم طبقه می باشد. این همه تنها با استفاده از سه پنجره، به لطف استفاده هوشمندانه از پارتیشن های شیشه ای و زیبایی مینیمالیستی به دست آمد. طراحان به کوچکترین جزئیات توجه ،د و با مواد طبیعی زیبا بازی ،د – لهجه‌های چوب گرم، دیوارهای آجری رنگ‌آمیزی خا،تری و سفید، جزئیات مرمر و برنج مجلل، همه در یک فضای گرم و هنرمندانه در هم تنیده شدند.

واقع در شهر شلوغ، این آپارتمان رویای یک مینیمالیست محقق شده است. طراحی شده توسط تیم با استعداد معماری INT2این آپارتمان دارای یک چیدمان جادار است که نور طبیعی، دیوارهای عایق صدا و تجلیل از بافت های ارگ،ک و مدرن را به حدا،ر می رساند.

معماری داخلی int2 oda 8

به طور خلاصه، معماری INT2 یک آپارتمان خیره کننده ایجاد کرده است که زیبایی شناسی و عملکرد مینیمالیست را ،یب می کند. حال و هوای گرم کلبه (که در درجه اول از طریق ،اصر چوبی زیبا به دست می آید)، بافت های نرم و رقص آثار هنری در سراسر فضای روشن. چیدمان آپارتمان نور طبیعی را به حدا،ر می رساند، در حالی که استفاده از پارتیشن های شیشه ای و عایق صوتی مرسوم، حریم خصوصی و راحتی را تضمین می کند. آپارتمان گواه این واقعیت است که کمتر در واقع بیشتر است.

طراحی داخلی آپارتمان ساده و شیک با دیوارهای سفید، کفپوش چوبی گرم و تاکید بر هنر مجموعه و مبلمان مشتری است. زیبایی شناسی مینیمالیستی اجازه می دهد تا فضایی نامرتب را ایجاد کند که آرامش و آرامش را تراوش می کند.