فضای داخلی با دیوارهای آجری نمایان شده توسط Toito architekti

پروژه سقف اما آپارتمان 11

حال و هوای شهری پر جنب و جوش و تجملات مواد ارگ،ک در این بازسازی آپارتمان براتیسلاوا به رهبری توتو معماری. فرآیند نوسازی خلاقانه بر مهم ترین اجزا و ویژگی های طراحی متمرکز بود. محفظه‌های مخفی، پنجره‌های داخلی، جریان فضایی کاربردی، و روشنایی افزایش‌یافته با انتخاب‌های طراحی چوب بلوند، لهجه‌های اصلی این فضای زیبای مدرن هستند.

تناوب دیوارهای آجری نمایان و سطوح خام با سطوح چوبی جدید صیقلی و ،اصر مشکی براق، پویایی زیبا و جو، به خانه می بخشد. بازسازی این آپارتمان سه اتاقه برای یک زوج جوان در قلب براتیسلاوا نمونه ای فوق العاده از روندهای روشن، مدرن و مجلل در طراحی شهری است.

پروژه تویتو اما آپارتمان 6

پروژه سقف ایما آپارتمان 18

پروژه toito ema آپارتمان 2

پروژه تویتو ایما آپارتمان 7

پروژه سقف ایما آپارتمان 16

پروژه تویتو اما آپارتمان 3

پروژه تویتو ایما آپارتمان 8

پروژه toito ema آپارتمان 9

پروژه تویتو اما آپارتمان 13

منبع

پروژه پشت بام ایما آپارتمان 14

پروژه تویتو اما آپارتمان 4

اجزای مشکی و لهجه‌های این طرح رنگ و بویی مدرن به پالت مواد ارگ،ک می‌دهد. هندسه بصری فراوان و لهجه‌های مستطیل و راه راه با پنجره‌های داخلی غیرعادی که اتاق‌خواب‌ها، حمام‌ها و کمدها را قاب می‌کنند به ،وان بخشی زیبا از دکوراسیون جفت می‌شوند. یک کف ترازوی مد روز، قاب های چوبی ساخته شده به صورت سفارشی، یک مبل راحتی و جذاب گرافیتی مخملی و یک میز ناهار خوری زیبا تنها برخی از ،اصر طراحی جذاب هستند. پروژه آپارتمان.

پروژه پشت بام ایما آپارتمان 17

پروژه پشت بام ایما آپارتمان 15

بوی چوب جدید با ،اصر بازی ساز ،یب، استخوان های معماری در معرض دید و لمس های مد روز ،یب می شود. حمام هایی که با کاشی های مشکی براق مترو پوشیده شده اند با پنجره های داخلی شیشه ای شفاف قاب شده اند. نوارهای چراغ های چوبی سفارشی با خامی آجر قرمز پایه معماری آپارتمان متناوب می شوند. به نظر می رسد تاکید اصلی بازسازی بر روی اصلاحات بناها بوده است که بر مادی بودن بناهای تاریخی و تحقق اجزای نجاری جدید با طراحی خاص تاکید دارد.

پروژه توتو ایما آپارتمان 12