فضای داخلی مدرن مینیمالیستی توسط معماران ZROBIM

همچنین ترفندهای منظمی در پایان و مواد وجود دارد. ،مت بالایی دیوارها و سقف با گچ سفید درشت تری ساخته شده است که یادآور تاریخ آپارتمان است. در عین حال، بیشتر دیوارها توسط دیوار خشک اشغال شده است که در پشت آن تمام گره ها به دقت پنهان می شوند. انتقال از گچ تخته به گچ تخته را عمداً کمی پایین تر از سقف قرار دادیم تا به صورت بصری ارتفاع آن را افزایش دهیم و فضا را سبک تر کنیم. علاوه بر این، این اثر توسط یک پایه مخفی تقویت می شود.

من معماران خواهم ساخت 5

من معمارها را 12 خواهم ساخت

در هر یک از اتاق‌های این فضای داخلی، از تکنیک‌های طراحی غیرعادی استفاده کردیم که آپارتمان را واقعاً منحصر به فرد می‌کند. به ،وان مثال در اتاق کودک شکاف هایی در ساختار مبلمان ایجاد کرده ایم که باعث می شود با رشد کودک میز تا ارتفاع مورد نیاز بلند شود. در حمام، یک طاقچه کوچک برای پرده دوش طراحی کردیم تا اتاق تمیزتر شود. به طور جداگانه، باید به درها توجه کنیم: بیشتر آنها درهای نامرئی هستند و با صفحه دیوار ادغام می شوند، اما درب یک اتاق خواب دارای برآمدگی و لهجه است. بنابراین، ما موفق به ایجاد 90 متر مربع فضای روشن و مینیمال، پر از جزئیات منحصر به فرد و منع، کننده شخصیت، خلق و خو و سبک زندگی صاحبان آن شدیم.

در این پروژه من معمار خواهم ساخت یک آپارتمان برای یک خانواده جوان با یک فرزند طراحی کرد. وظیفه در اینجا ایجاد یک فضای داخلی مینیمالیستی مدرن با نت های سبک زاهدانه بود. از آنجایی که آپارتمان در یک خانه قدیمی متعلق به دهه 60 واقع شده است، مزیت اصلی آن ارتفاع سقف بیش از 3 متر است. یکی دیگر از ویژگی های بارز خانه های قدیمی، طاق شکل گرفته از دیوار باربر است. معماران ZROBIM آن را حفظ ،د و آن را در مفهوم کلی فضا ادغام ،د و به پروژه جذابیت خاصی بخشیدند.

من معمارها را 18 خواهم ساخت

یکی از ویژگی های اصلی فضای مش،، مبل های چوبی است که دهانه پنجره ها را به شکلی منظم قاب می کند و جلوی چوبی آشپزخانه و سطح میز ناهارخوری را تکرار می کند. به هر حال، میز به سفارش طرح های طراح ما به خصوص برای این پروژه ساخته شده است. صندلی های مشکی و لامپ بالای میز با رنگ کاراملی دلپذیر چوب تضاد دارند. چنین ،یبی فضای داخلی را سرزنده و پویا می کند. قلب اتاق نشیمن یک مبل م،ار بزرگ از پارچه بوکله سبک است. در این نسخه، مبل از نظر بصری شبیه یک ابر نرم و کرکی است و به راحتی داخلی می افزاید. یکی از ماژول های مبل یک پوف بزرگ است که می توان آن را در اتاق نشیمن جابجا کرد و هندسه فضا را تغییر داد.

من معماران 2 را انجام خواهم داد

من معمارها را 15 خواهم ساخت

من معمار خواهم ساخت 6

من معمارها را خواهم ساخت 13

من معماران خواهم ساخت 3

من معماران را 11 خواهم ساخت

من معماران خواهم ساخت 9

من معمارها را 16 خواهم ساخت

من معمارها را 14 خواهم ساخت

من معماران خواهم ساخت 8

من معماران خواهم ساخت 4

منبع

من معماران خواهم ساخت 1

یکی از درخواست های اصلی کارفرمایان پروژه استفاده از مواد طبیعی و مقاوم در تناژهای روشن و آرام بود. بنابراین، به ،وان پوشش کف، ما یک میکروسیمان سبک را انتخاب کردیم و رنگ های دیوارهای آپارتمان در پالت کلی رنگ های پاستلی است: بژ، زیتونی روشن، سفالی کم رنگ. چیدمان اصلی آپارتمان به تعداد زیادی اتاق کوچک ت،یم شده بود، بنابراین تصمیم گرفتیم آن را تغییر دهیم و یک فضای مش، آشپزخانه و نشیمن بزرگ، یک واحد اتاق خواب مستر با یک اتاق خواب، یک کمد و یک دفتر کار، یک اتاق خواب کودکان و دو حمام ایجاد کنیم. . در عین حال، واحدهای کودکان و والدین از یکدیگر جدا شده اند و به همه اعضای خانواده اجازه می دهند تا زمان خود را به راحتی و به صورت خصوصی در آپارتمان سپری کنند.

من معماران خواهم ساخت 7

من معمارها را 17 خواهم ساخت