فضای هیبریدی خانه-کارگاه-کارگاه اثر رویف فلین

zacharitsa زنده کار 3

zacharitsa زنده کار 4

zacharitsa زنده کار 2

zacharitsa زنده کار 5

Zacharitsa Live-Work زندگی خود را در یک polykatoikia (ساختمان آپارتم،) معمولی پس از جنگ آغاز کرد، که در سال 1979 ساخته شد. این ساختمان در مالکیت و اشغال یک صنعتگر بود که برای مراسم عروسی و غسل تعمید صنایع دستی می ساخت و می فروخت. بازسازی اخیر با همکاری شرکت معماری رویف فلین مستقر در لندن، به معماری و هدف اصلی ساختمان احترام می گذارد، در حالی که آن را با امکانات مدرن مدرن می کند.

پلکان مارپیچ فولادی اصلی، طاقچه‌های مرمری و کف‌های ترازو با کف‌های ترازو جدید و کاشی‌های مرمر مرمری بازسازی‌شده در هم تنیده شده‌اند. میز کار مرمر بازسازی شده آشپزخانه و سینک روی آجرها و بتن بافتی ریخته شده در محل قرار گرفته است. وان بتنی جدید در حمام زیرزمینی روی کاشی‌ها و دال‌های مرمری قدیمی و معرفی شده قرار دارد. این فضا با مبلمان، اشیاء و آثار هنری اروپای اواسط قرن که به صورت محلی یافت شده یا ساخته شده است، مبله شده است و با گیاهان انتخاب شده توسط فروشگاه گیاهی Kopria مش، است.

zacharitsa زنده کار 1

zacharitsa زنده کار 7

منبع

zacharitsa زنده کار 6

این فضا در سه سطح گسترده شده که توسط یک راه پله مارپیچ به هم متصل می شوند، شامل یک اتاق خواب نیم طبقه با بالکن، یک طبقه همکف م،ار با آشپزخانه و فضای کار، یک حمام زیرزمینی با یک وان بزرگ و یک حیاط مش، است. ارتباط مستقیم آن با خیابان امکان استفاده هایی فراتر از فضای داخلی مانند فضای نمایشگاهی، مغازه، کارگاه، مک، برای نوشتن یا غذاخوری را می دهد.

zacharitsa زنده کار 9

zacharitsa زنده کار 8

Zacharitsa 27 هست یک خانه-کار-کارگاه ،یبی، در کوکاکی، آتن. طراحی آن امکان استفاده فراتر از محیط های خانگی را فراهم می کند، به امید تعامل با محله کوکاکی وسیع تر به ،وان فضای نمایشگاهی، بوتیک، کارگاه، فضای نوشتن، یا محل صرف غذا. چند قدمی مسیرهای دیدنی تپه فیلوپاپو با چشم‌اندازهای پانوراما از شهر.