فواره های آپارتمانی اثر یوهنیا دوبروسکا

آبنماهای آپارتمان 13

آبنماهای آپارتم، 18

فواره های آپارتم، 17

آبنماهای آپارتم، 3

صاحبان آپارتمان انتخاب هنر را بسیار جدی گرفتند و فقط هنرمندان اوکراینی برای این پروژه سفارش داده شدند. بوم بزرگی از اسلاوا خومیتسکی اتاق نشیمن را تزئین می کند، در حالی که یک نقاشی از ووا کنو در راهرو نشسته است. هر قطعه به طور خاص برای این فضای داخلی سفارش داده شده است و حس منحصر به فرد و شخصی به فضا اضافه می کند. برخی از اثاثیه نمادین (مانند میزهای قهوه‌خوری در اتاق نشیمن با ،یبات مرمر و ترازو) همراه با حضور قوی نورپردازی‌های هنری فضایی از هنر نفیس و سبک‌های لو، مدرن را ایجاد می‌کنند.

آبنماهای آپارتم، 14

فواره های آپارتم، 20

آبنماهای آپارتم، 12

آبنماهای آپارتم، 8

اتاق نشیمن با یک لوستر Vibia روشن می شود که یک ،صر معماری به فضا اضافه می کند. این آپارتمان تقریباً در تمام اتاق ها دارای کف چوبی است، با حاشیه و ال،ای گرافیکی که بر شکل هر منطقه تأکید دارد. وجود مواد نفیس دیگر مانند ترازو، سنگ مرمر، کاشی کاری های مد روز در حمام، برنجی، به کل آپارتمان پیچیدگی می بخشد، به خصوص وقتی که با پایه های گرافیکی چوبی جفت شود.

آبنماهای آپارتم، 15

آبنماهای آپارتم، 2

آبنماهای آپارتم، 21

آبنماهای آپارتم، 4

فواره های آپارتم، 19

آبنماهای آپارتمان 9

THE آبنماهای آپارتم،طراحی شده توسط یوهنیا دوبروفسکا و وا،یا رزوکووا نمونه بارز نحوه ،یب مواد زیبا و ،اصر هنری برای ایجاد یک فضای داخلی مدرن و شیک است. این آپارتمان، واقع در مرکز مدرن کیف، از دو طبقه تشکیل شده است، طبقه فوق، شامل اتاق نشیمن، آشپزخانه و کمد لباس اصلی بزرگ و طبقه همکف شامل تمام اتاق خواب ها، از جمله دو نوجوان – یک پسر و یک دختر زیبا. اتاق ها

آبنماهای آپارتم، 1

فواره های آپارتم، 11آبنماهای آپارتم، 16

منبع

آبنماهای آپارتم، 6

بسیاری از سایه های آبی در سراسر آپارتمان استفاده شده است، از آبی پاستلی تا آبی زمردی عمیق. هنگامی که با سایه های مختلف چوب ،یب می شود، احساس گرما و راحتی به دست می آید. سوله های مطالعه بسته و راحت به ایده طراحی راحتی بیشتری می بخشد. آپارتمان Fountains نمونه ای عالی از ،یب مواد زیبا، ،اصر هنری و طراحی مدرن برای ایجاد یک فضای نشیمن شیک و راحت است. استفاده از سایه های مختلف آبی، متریال های مجلل و کف چوبی و همچنین آثار هنری و نورپردازی معماری منحصر به فرد، این آپارتمان را واقعاً منحصر به فرد کرده است.