قاب های مرمر آنتولینی برای آپارتمانی در پوسیلیپو مشرف به کاپری


این آپارتمان در موقعیتی ممتاز، بر روی تپه پوسیلیپو و مشرف به جزیره کاپری، 220 متر مربع مساحت دارد و اخیرا توسط استودیوی طراحی Nabi.interior بازسازی شده است.

4

هدف این پروژه هم سازماندهی مجدد فضاها به منظور پاسخگویی به نیازها و خواسته های مشتریان – یک خانواده جوان در حال رشد – و هم ارزش گذاری مجدد آپارتمان از طریق یک پروژه طراحی داخلی اختصاص داده شده به سبکی ظریف و ظریف بود.

کلید دستیابی به هدف، انتخاب دقیق مواد و رنگ آنها بود، هم برای پوشش ها و هم برای جزئیات خاص مبلمان: «مصالح معتبری که با رنگ هایشان با مناظر باشکوه گفتگو می کنند: برنج برای یادآوری ما از گرما و درخشندگی خورشید، آبی با تغییراتش ما را با دریا متحد می کند، درخشندگی سنگ مرمر غوطه ور در رگه های طلایی.

3
سنگ‌های طبیعی به دلیل ویژگی‌های زیبایی شناختی غیرقابل انکار و ویژگی‌های فنی‌شان یک متحد ارزشمند در طول فرآیند طراحی بوده‌اند: در واقع، آنها یک ماده عالی در رابطه با یک سیستم تهویه مطبوع تابشی هستند. با توجه به اینکه، در این مورد، نوسازی همچنین شامل بهبود ضروری در بهره وری انرژی بود، انتخاب مواد از دیدگاه جه، ضروری بود.

این آپارتمان شامل یک اتاق نشیمن بزرگ با آشپزخانه اوپن است که در صورت ،وم با درهای شیشه ای کشویی از هم جدا شده است و چهار اتاق خواب که هر کدام دارای حمام اختصاصی هستند.

1
سنگ مرمر Statuario Extra برای کف اتاق نشیمن، سنگ مرمر طبیعی کوارتز Cristallo Iceberg و Dover White “Selected” برای حمام و گر،ت سیاه کیه، برای آشپزخانه: اینها چهار سنگ طبیعی هستند. آنتولینی که با دقت انتخاب شده اند تا پروژه را ارتقا دهند و موقعیت ایده آل خود را در آپارتمان پیدا کرده اند. Biancamaria Santangelo، گام به گام دلیل هر انتخاب را توضیح می دهد:

«انتخاب گونه‌شناسی قاطعانه زیبایی‌شناختی است: سفیدی کف دارای رگه‌هایی است که به سمت طلا می‌رود و این، همراه با برنج جزئیات مبلمان، ایده‌ی من را از خورشید به یاد می‌آورد. کوه یخ کریستالو در حمام اصلی همراه با چوب و برنج جلا داده شده دارای رنگ‌های گرم، دلپذیر و ظریفی است که مالک می‌خواست در محیط شخصی خود داشته باشد. Dover White ‘انتخاب شده’ برای حمام کوچک مهمان با پس زمینه سفید و رگه های متمایز آن که در آینه بزرگ منع، شده است تصویری هیجان انگیز ایجاد می کند: میل این است که مهمان در حالی که در یک قاب کوچک قرار دارد در یک محیط معتبر احساس کند. Black Cosmic دارای رگه‌های طلایی است که کاملاً با برنز و برنجی که از تمام خطوط خانه عبور می‌کند ،یب می‌شود، اما با پس‌زمینه سیاه خود به شدت فضای آشپزخانه را مشخص می‌کند که با پنجره‌های بزرگ رنگی برنزی تیره از اتاق نشیمن جدا شده است.»

2

همکاری با آنتولینی برای موفقیت پروژه بسیار مهم بود، پروژه ای که در هر مرحله از سفر پشتیب، می کرد، همانطور که Biancamaria Santangelo تأیید کرد و بر ارزش افزوده شرکت تأکید کرد: “مواد گرانبها، انتخاب گسترده و پشتیب، در طول بازدید – توصیه می شود من، ترین مواد برای هر محیط – نقاط قوت پیشنهاد آنتولینی است.

نصب سنگ های طبیعی آنتولینی مست،م همکاری یک سازنده تاریخی سنگ مرمر ناپل است که با شرکت معماری همکاری می کرد: “تجربه Pecorella Marmi 1957 همراه با استفاده از فناوری های جدید، درخواست های من را برآورده کرد، حتی به اشیاء سفارشی ساخته شد، مانند به ،وان سینک بزرگ در حمام اصلی، و همچنین حالت های پیچیده. پس از دریافت ع،‌هایی از تیم آنتولینی، تمام اسلب‌ها را شماره‌گذاری کردم و با بازسازی و تطبیق رگه‌های مرمر طبق پلان نیمه منحنی آپارتمان، چیدمان را طراحی کردم. بدون شرکای خوب، این امکان پذیر نبود»، سازنده تأیید می کند.

5

منبع