قانون خواهر Bradite One Can’s


قبلاً ثابت شده است که می‌تواند تقریباً با هر سطح صنعتی مق، کند، اما اکنون Bradite One Can به لطف مهارت‌های دو طراح و نقاشی دیواری برنده جایزه همپشایر، دنیای هنر را نیز تحت تأثیر قرار داده است.

2SistersUK توسط Lauren و Chloe Piper اداره می شود که چندین سال پیش با نام تجاری پویا خود از آثار هنری نقاشی شده و حروف دست نویس وارد صحنه طراحی شدند. مستقر در واترلوویل، مجموعه مشتریان آنها اکنون شامل شرکت پوشاک Fat Face، Hilton Hotels، Dior و Boots است.

جدیدترین آنها، رستور، به سبک مکزیکی به نام “Bonitas” در ساوت سی، پورتسموث، می‌خواست چیزی فوق‌العاده درخشان برای ایجاد تأثیر بر فضای نشستن در فضای باز آنها باشد. کلوئه می‌گوید: «این یک رستوران «اینستاگرام‌پذیر» بسیار شیک است، بنابراین آن‌ها چیزی می‌خواستند که مردم جلوی آن سلفی بگیرند و آنلاین بگذارند.

خواهران Bradite One Can را توصیه ،د در حالی که به دنبال چیزی بودند که روی همه سطوح کار کند و ثابت شود که بسیار بادوام است.

Chloe می‌گوید: «ما از کیفیت رنگ‌های Bradite شگفت‌زده شدیم و واقعاً از یافتن یک رنگ با کیفیت خوب که می‌تواند با رنگ‌های مختلف ،یب شود، خوشحالیم.

ما آثار هنری و نقاشی‌های دیواری را برای مشتریانمان روی سطوح مختلف و در رنگ‌های بسیار متفاوت نقاشی می‌کنیم و همیشه این دردسر داریم که رنگ‌های من،ی را پیدا کنیم که رنگ‌های من،ی داشته باشند. با Bradite دیگر این مشکل را نداریم! استفاده از آن فوق‌العاده آسان است، به خوبی روان می‌شود و مانند ا،ر رنگ‌های بیرونی بوی قوی ندارد.

2 Sisters شروع به نقاشی در باغ خود ،د، تابلوهای چوبی ساختند و آنها را در eBay یا در بازارها فروختند. با اولین درخواست آنها برای نقاشی دیواری حدود هفت سال پیش، این به طراحی گرافیک و ایجاد چاپ برای فروش در Etsy تبدیل شد.

کلویی اذعان می‌کند: «ما نمی‌دانستیم داریم چه کار می‌کنیم، اما به هر حال فکر می‌کردیم می‌تو،م از پس آن برآییم، کار را انجام دادیم. ما آنقدر عاشق نقاشی بودیم که شروع کردیم به تحقیق در مورد اینکه چگونه می‌تو،م آن را به درستی انجام دهیم.

آنها متوجه شدند که بازار بزرگی از قبل در ایالات متحده وجود دارد و هنوز به بریت،ا نرسیده است، بنابراین شروع به عرضه به مشاغل محلی ،د و همه چیز شروع به کار کرد.

اکنون، با وجود Bradite One Can قابل اعتماد در انبار مواد خود، آنها اضافه می کنند، “ما هیجان زده هستیم که دوباره از آن استفاده کنیم.”

اشتراک در

در P&D News و P&D S،w مش، شوید

تبلیغات:

منبع