قرارداد حمام ترکی برنده عالی می شود


Wharfedale Decorations Ltd به ،وان برنده برتر جوایز نقاش سال جانستون در سال 2021 اعلام شد.

جوایز سالانه استعدادهای برتر از سراسر صنعت نقاشی و تزئین را به رسمیت می شناسد و بهترین کارهای انجام شده در سال گذشته را برجسته می کند. برای اولین بار در سه سال گذشته، این جشن به یک رویداد حضوری بازگشت که در آن متخصصان از سراسر صنعت در هتل کاردن پارک، چشایر گرد هم آمدند و به برندگان 39 رای دادند.هفتم نسخه جوایز

در این رویداد 23 فینالیست در شش بخش تجاری، آموزشی، مراقبت های بهداشتی، تاریخی، مهمان نوازی و اوقات فراغت، و مس، به رقابت پرداختند. از میان برندگان این دسته، یک نفر به ،وان برنده برتر انتخاب شد. دو جایزه دیگر نیز برای پروژه های برجسته EWI و رندر ارائه شد.

برنده عالی

جایزه عالی برنده به برنده بخش مهمان نوازی و اوقات فراغت، Wharfedale Decorations Ltd، برای کارش در حمام ،ی در هاروگیت – یکی از تنها هفت حمام ،ی باقی مانده در بریت،ا، اهدا شد.

Wharfedale Decorations Ltd توسط شورای شهر Harrogate مأموریت یافت تا زیبایی اصلی حمام های ،ی را احیا کند – ساختم، که اهمیت آن در تزئینات، جزئیات و کمیاب بودن آن نهفته است. این پروژه شامل بازسازی شابلون‌ها و ال،ای تاریخی است که بیش از 100 سال در حمام‌ها وجود داشته‌اند، کاری که تنها با ال،ای روی دیوارها هدایت می‌شد زیرا شابلون‌های قبلی آنقدر آسیب دیده بودند که قابل استفاده نبودند.

این تیم از مات بادوام آکریلیک Johnstone’s Trade Acrylic Durable Matt در سرتاسر ساختمان استفاده ،د و با PPG کار ،د تا یک پالت رنگی ایجاد کنند که با رنگ های تاریخی که قبلاً استفاده می شد مطابقت داشته باشد.

اسکات ویلسون، مدیر Wharfedale Decorations Ltd، گفت: “ما فوق‌العاده افتخار می‌کردیم که برنده رده‌بندی شدیم، اما ادامه دادن برای برنده شدن برنده عالی باورن،ی است. ما در برابر رقابت بسیار سختی قرار داشتیم، بنابراین رای دادن به پروژه ما توسط همتایان ما افتخار است. حمام‌های ،ی یکی از چالش‌برانگیزترین و از نظر تاریخی مهم‌ترین پروژه‌هایی است که ما انجام داده‌ایم، اما در عین حال پربارترین پروژه‌ای است، و من نمی‌توانم به اندازه کافی تیم را به خاطر کار و ت، که برای این کار برنده جایزه انجام داده است، تحسین کنم!»

برندگان رده

این جایزه تجاری به جک تیگه با مسئولیت محدود برای کارش در میدان داخلی در ایستگاه قطار دانکاستر تعلق گرفت. علیرغم کار در محیطی زنده و شلوغ با مسافران، کارکنان ایستگاه و سایر پیمانکاران، تیم پای، با کیفیت بالا ارائه کرد که نیازهای مشتری را برآورده کرد.

در رده آموزشی، Dunningham Decorators Ltd برای کار خود در دبیرستان Saracen در Edgeware برنده شد. تیمی متشکل از 6 نقاش و دکوراتور این پروژه را در 9 ماه تکمیل ،د و بیش از 10000 لیتر مات قرارداد تجاری جانستون و 2500 لیتر مات بادوام تجاری جانستون را با استانداردی که نیازهای چارچوب مدرسه و، آموزش و پرورش را برآورده می کرد، اسپری ،د.

برنده بخش مراقبت های بهداشتی WD Davison & Sons Ltd برای پروژه بیمارستان سنت نیک، بود، جایی که تیم از پوسته تخم مرغ آکریلیک تجارت جانستون برای تبدیل یک منطقه بلااستفاده از ساختمان به یک مرکز آموزشی مدرن برای دپارتمان آموزش پزشکی استفاده کرد.

CPC Specialist Decorators به ​​خاطر کارش در کلیسای گرو استریت متدیست در رتفورد، برنده رده تاریخی شد. به درخواست مشتری، تیم کار گچ کاری را تعمیر ،د و سقف کلیسا را ​​که کپی دقیقی از آن در تالار شهر رتفورد است، با استفاده از Johnstone’s Trade Covaplus Vinyl Matt رنگ آمیزی ،د.

در رده مس،، McLoughlin Decorating این جایزه را برای کارش در Regent’s Crescent لندن به خانه برد. تیم از طیف وسیعی از رنگ‌های Johnstone’s Trade در ،مت‌های داخلی و خارجی ساختمان آپارتمان استفاده کرد، با اظهار نظر مشتری که نتیجه نهایی فراتر از انتظارات آنها بود و طرز کار فوق‌العاده بود.

در نهایت، بخش EWI توسط P&P Building and Roofing برای کارش در Monmouth،re Housing برنده شد، در حالی که NC Plastering با جایزه رندر پروژه Whitby Cliff House اهدا شد.

اشتراک در

در اخبار P&D و P&D S،w مش، شوید

آگهی:


منبع: https://www.paintinganddecoratingnews.co.uk/decorating-industry/events/turkish-bath-contract-makes-for-supreme-winner/