قهوه گوریل صورتی توسط Plainoddity

8

استفاده از ال ای دی های رنگی در پشت مبلمان و آینه، ایجاد سایه صورتی رنگ دیگری از لذت را به وجود آورد. فضای محوطه سازی که فضای مرکزی را تداعی می کند از سنگ های بیرونی استفاده می کند تا حس محلی را مانند آفریقا که در آن گوریل ها زندگی می کنند به ارمغان بیاورد. فضای بیرونی به خوبی سازماندهی شده است، اما به جای قرار دادن آن در شیشه، مبلمان نمایش داخل به بیرون کشیده شده است و آن را به تابلویی تبدیل می کند که کنجکاوی را تحریک می کند.

انگار گوریل وحشی و وحشی به نظر می رسد، در واقع یک حیوان گیاهخوار است. را مفهوم فضایی برای برجسته ، جذابیت مع، گوریل طراحی شده است. ظاهر حسی و ص،ه مانند در فرم و شخصیت ملایم به رنگ صورتی بیان می شود.

در مورد رنگ فضا، ما سعی کردیم تا حد امکان از مواد تکمیلی مختلف در همان رنگ صورتی استفاده کنیم. صفحه مسی صورتی-قرمز، مرمر تراورتن صورتی و 4 نوع رنگ تن صورتی برای عمیق‌تر جلوه دادن فضا با استفاده از رنگ‌های تیره در حین ورود به داخل و بالا رفتن از پایین استفاده شد.

6

4

3

11

1

معماران: ساده لوحی; مساحت: 77 متر مربع; سال: 2022; ع، ها: C،i Yonggjoon; معمار اصلی : Kim Jihye;

میز و صندلی به شکل چند ضلعی حجیم و خام ساخته شده بود. مواد کفپوش نیز شکل چند ضلعی دارد که برای تأکید بر شکل ناهموار گوریل نیز انتخاب شده است.

9

10

7

2


منبع: https://www.interiorzine.com/2022/08/04/pink-gorilla-coffee-by-plainoddity/