قیمت تمام شده سقف تیرچه کرومیت عوامل موثر و نحوه محاسبه قیمت

اجزای سقف کرومیت

اجزای پرتو کرومیت

در ادامه هر یک از گزینه های فوق را به اختصار شرح می دهیم:

سقف تیرچه بلوک کرومیت

البته استفاده از سقف کرومیت در انواع ساختمان های مس، نیز بسته به نیاز و صلاحیت مهندسان در این زمینه امکان پذیر است.

اجزای سقف کرومیت (جزئیات سقف تیرچه کرومیت)

تیرهای کرومیت با سقف کرومیت متفاوت است. تیر ف،ی کرومیت دارای سه ،مت مهم بالا، می، و تحت، است. ،مت بالایی ورق نرم و ،مت پایینی ورق فولادی و وسط آن از زیگزاگ تشکیل شده است.

انواع سقف های کرومیت

انواع سقف های کرومیت

استفاده از کرومیت در سقف ساختمان به دلیل مزایای زیر بسیار رایج شده است که عبارتند از:

 • ظاهری شیک و زیبا داشته باشید
 • مقاومت در برابر رطوبت بالا
 • مقاومت در برابر آتش و خوردگی
 • مقاوم در برابر نور شدید خورشید
 • به دلیل مقاومت بسیار بالای سقف ساختمان
 • این به شما امکان می دهد چندین سقف را با هم بتن ریزی کنید (این امر بسیار مهم است و توجه مهندسان را به منظور کاهش هزینه و زمان به خود جلب کرده است.).
 • با توجه به اینکه قیمت تمام شده سقف تیرچه کرومیت پایین نیست، اما دارای مزیت قابل توجهی است و نمی توان از آن چشم پوشی کرد که مربوط به نصب سریع و آسان آن است، بنابراین پروژه با سرعت بیشتری به اتمام می رسد.
 • استفاده از این محصول وزن سقف را تا حدودی (در مقایسه با تیرهای بتنی) کاهش می دهد.

سقف کرومیت در کجا استفاده می شود؟

سقف های ساخته شده با کرومیت بسته به نوع تیر، نحوه ساخت و … انواع مختلفی دارند که عبارتند از:
– سقف تیرچه بلوک کرومیت
– سقف پلیمری کرومیت
– سقف کرومیت برجسته
– سقف کامپوزیت کروم

در صورت داشتن تخصص لازم می تو،د قیمت تیرآهن کرومیت را مح،ه کنید اما در غیر این صورت برای مح،ه قیمت هر متر طول تیرچه بلوک با میلگردهای مورد نظر عبارت Beam price en chromite de Foulad Tofighi را جستجو کنید. اینترنت و بازدید از وب سایت فولاد توفیقی بر روی .com کلیک کنید.

توضیح مختصری در مورد سقف کرومیت

از آنجایی که قیمت سقف تیرچه کرومیت بسیار من، و کیفیت آن عالی است، استفاده از این محصول یکی از بهترین روش ها برای اجرای سقف در ساختمان می باشد. مشکل مهم بسیاری از مهندسین عمران بررسی قیمت هر متر تیرچه کرومیت است که بستگی به مواد اولیه، مواد و … دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

برای توضیح کاملتر اقلام، آنها را در ج، زیر شرح داده ایم:

در این نوع سقف ها به جای تیرآهن ساده یا لانه زنبوری از تیرهای فولادی لایف باز استفاده می شود و با دال بتنی پوشش داده می شود.

سقف کامپوزیت کروم

به طور کلی قیمت کل سقف تیرچه کرومیت (هزینه سقف تیرچه کرومیت)؛ این شامل ضرب مساحت سقف در قیمت هر متر مربع تیر ف،ی کرومیت، تعداد تیرهای کرومیت، طول تیر ف،ی، مصالح مورد استفاده و غیره است. قیمت تیرچه خود به عواملی مانند مواد اولیه، هزینه ساخت، ضخامت میلگردها و … بستگی دارد. به همین دلیل انواع تیرچه کرومیت تولید می شود که هر کدام قیمت متفاوتی دارند.
به دلیل ساختار ساده تیر بلوک، قیمت این ماده بسیار ارزانتر از تیر فولادی است، زیرا تنها مصالح به کار رفته در این ماده میلگرد و بتن است که قیمت بسیار کمتری نسبت به تیر فولادی دارد. هر متر تیر بتنی به سایت فولاد توفیقی مراجعه کنید. .

عوامل موثر بر قیمت سقف کرومیت

،ید سقف تیرچه کرومیت بدون واسطه و مستقیم می تواند در قیمت تمام شده سقف تیرچه کرومیت موثر باشد. بنابراین همیشه توصیه می شود در میان مراکز فروش این محصول به یک تولید کننده معتبر مراجعه کنید تا علاوه بر برخورداری از قیمت ارزان، از یک محصول باکیفیت نیز بهره مند شوید.
ما به شما آهن آلات توفیقی را پیشنهاد می کنیم.https://fouladtofighi.com/) که تولید کننده انواع تیرآهن ف،ی، سقف تیرچه کرومیت، تیرآهن و … می باشد، پیشنهاد می کنیم. استاندارد و کیفیت محصولات این کارخانه به گونه ای است که سالانه حجم زیادی از محصولات آن صادر می شود. در صورت تمایل به اطلاعات بیشتر در مورد نحوه سفارش، قیمت سقف تیرچه کرومیت و مشخصات این محصولات به سایت صنایع فولاد توفیقی مراجعه و جهت ،ب اطلاعات با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.مشاوره تخصصی.

منبع

بیایید از بحث قیمت تمام شده سقف تیرچه کرومیت کمی عقب نشینی کنیم و در مورد چیستی، مزایا و کاربرد سقف کرومیت صحبت کنیم! سقف کرومیت یکی از انواع سقف تیرچه بلوک است. در واقع نوعی سقف ف،ی است که از تیر ف،ی باز ساخته شده است، این سقف با تیر ف،ی کرومیت پوشانده شده است. کرومیت در سازه های فولادی کاربرد دارد و نسبت به سایر سقف ها مزایای بیشتری دارد.

مزیت استفاده از تیرهای کرومیت در سقف

در اجرای سقف تیرچه بلوک کرومیت از عملیات انباشتگی استفاده نمی شود.

سقف پلیمری کرومیت

در مواردی که وزن سقف برای ما اهمیت زیادی دارد از سقف پلیمری کرومیت استفاده می شود. در این سقف از بلوک های پلی استایرن استفاده شده است که منجر به مقدار تیرآهن و فولاد مورد استفاده می شود که تاثیری بر قیمت تمام شده سقف تیرچه کرومیت ندارد.

سقف کرومیت چشمگیر

کاربرد سقف کرومیت

آنچه در این مقاله خواهید آموخت:

قیمت کامل سقف تیرچه کرومیت

این نوع سقف شباهت زیادی به سقف تیرچه بلوک کرومیت دارد و فقط فرمت آن متفاوت است.

نحوه ،ید و قیمت سقف تیرچه کرومیت

نمونه هایی از موارد استفاده برای سقف با تیرهای کرومیت عبارتند از:

 • ساختمان تجاری؛ این سقف به دلیل ظاهر شیک و مدرنی که دارد در فروشگاه ها، مراکز ،ید و … مورد استفاده قرار می گیرد.
 • ساختمان های اداری؛ از سقف کرومیت برای ساخت سالن های کنفرانس، مدارس و … استفاده می شود. در محیط اداری
 • ساختمان های خدماتی؛ از جمله هر ساختم، که خدماتی از جمله: دارو، بیمارستان و غیره ارائه می دهد.
 • ساختمان های نوع صنعتی; مانند سوله، انبار و غیره.

عوامل موثر بر قیمت نهایی سقف کرومیت عبارتند از:

 • ابعاد و طول تیرهای ف،ی کرومیت؛ هر چه طول تیر بیشتر باشد وزن و قیمت آن بیشتر می شود.
 • بسته به مساحت سقف و تعداد تیرهای استفاده شده؛ در حالی که فاصله بین تیرهای ف،ی به ابعاد روشن نشده (که 70 سانتی متر است) بستگی دارد. (با در نظر گرفتن امکان اضافی تیرچه هنگام تنظیم تیرچه ها) ممکن است قیمت نهایی سقف با تیرچه های کرومیت افزایش یابد.
 • استفاده از میلگردهای تقویت کننده حرارتی (تقویت حرارتی). به گونه ای اجرا می شود که در دو جهت عمود بر روی سقف قرار می گیرد، میلگرد تقویت حرارتی باید حدود 2 سانتی متر از سنگ سنگ فاصله داشته باشد تا بیشتر درگیر بتن شود و در نتیجه عملکرد بهتری داشته باشد که برخی استفاده از آن را در ساختمان اجباری در نظر بگیرید).

مح،ه قیمت کل سقف تیرچه کرومیت