لامپ های فلوس جدید در یورولوس 2023

لامپ های فلوس در یورولوس 3

منبع

فابیو کالوی و پائولو برامبیلا توضیح می‌دهند: «هر محصول Flos به خودی خود دنیایی است، یک خلاقیت منحصربه‌فرد که منع، کننده دیدگاه طراح سازنده آن است». «ارائه Flos در Euroluce 2023 منع، کننده این نگرش است: این غرفه از شش کپسول تشکیل شده است که هر کدام به یک محصول جدید اختصاص داده شده است. هر کپسول در نوع خود یک معماری کوچک است که به ،ه خود از دو حجم مکعبی یا استوانه ای متقاطع تشکیل شده است.

لامپ های فلوس در یورولوس 5

لامپ های فلوس در یورولوس 11

غرفه Flos در Euroluce

لامپ های فلوس در یورولوس 8

طراحی بیرونی استودیو لیلو مستقر در برلین، فضای سبز محفوظ و غیررسمی را می بیند که به آرامی به مرکز معماری می لغزد و به بخشی جدایی ناپذیر از نمایشگاه تبدیل می شود.

در غرفه Flos در Euroluce محصولات جدید و انتشار مجدد مجموعه های گذشته به نمایش گذاشته شده است. در مجموع صد و یازده مورد جدید اختصاص داده شده به حوزه های معماری، تزئینی و فضای باز، که به آن ها بازدیدهای مجدد از لامپ های نمادین اضافه شده است که Flos بار دیگر با پرداخت های جدید، تغییرات مدل، و همچنین معرفی رنگ سفید مات و یک نسخه ارائه می کند. خاص

لامپ های فلوس در یورولوس 6

همراهان گذشته با نوآوری های مطلق برخی از تحسین شده ترین طراحان معاصر همراه شده اند.

Taccia، لامپ نمادین Achille و Pier Giacomo Castiglioni، در نسخه‌ای ویژه با رنگ سفید مات ارائه شده است. از تولید Gino Sar،ti برای Arteluce، علاوه بر راه اندازی مجدد لوستر 2097 در یک مدل بزرگتر، Flos مدل دیواری 226/A را بازیابی می کند، با ساقه بلند غیرمعمولش که یادآور یک هالبرد است.

رونان و اروان بورولک به صورت جداگانه برای اولین بار دو مجموعه جدید از لامپ‌های فلوس را طراحی می‌کنند: سرامیک و امی که با مهارت و فناوری پیشرفته مشخص می‌شوند. Cèramique توسط Ronan Bouroullec مجموعه ای متشکل از سه ،صر ج،، با بدنه سرامیکی و دیفیوزر با روکش لاکی کریستالی است که مهارت این محصول را برجسته می کند.

لامپ های فلوس در یورولوس 7

شش معماری کوچک میزبان معماری جدید خواهند بود نخ دندان لامپ ها یورولوس 2023. یک پیشنهاد کامل که شاهد انتشار مجدد مدل های تاریخی توسط استادان گذشته و تازگی های مطلق، در قالب نمایشگاهی و فرهنگی کاملاً تجدید شده است. چیدمان اتاق نشیمن، با یک پروژه امضا شده توسط مطالعه Calvi Brambillaمدیر هنری این برند، مجموعه‌ای از «کپسول‌ها» را ارائه می‌دهد که بازدیدکنندگان را در یک برنامه سفر دایره‌ای که به صورت عرضی همه بخش‌های تزئینی، معماری و بیرونی را در بر می‌گیرد، راهنمایی می‌کند.

لامپ های فلوس در یورولوس 12

لامپ های فلوس جدید و انتشار مجدد مجموعه های گذشته

لامپ های فلوس در یورولوس 2

غرفه Flos در Euroluce در مساحتی به مساحت تقریبی 800 متر مربع، مفهوم “کپسول” را به ،وان یک معماری کوچک که توسط دو حجم متقاطع، مکعبی یا استوانه‌ای شکل می‌گیرد، در بر می‌گیرد: در جلد اول، خالق جرقه است. زندگی به محصول بیان شده است، در دوم لامپ در تمام ذات خود ارائه شده است.

لامپ های فلوس در یورولوس 1