لیست بلندبالای غرفه داران P&D Show فاش شد


برگزارکنندگان نمایشگاه سالانه، نمایشگاه ملی رنگ و دکور، فهرست غرفه داران رویداد امسال را اعلام ،د که تمام رکوردهای قبلی را ش،ت.

100 تامین کننده از بریت،ا، اروپا، اسکاندیناوی، ایالات متحده آمریکا، کانادا و نیوزلند طیف گسترده ای از محصولات، تکنیک های کاربردی جدید و نوآوری های حل مسئله را به نمایش خواهند گذاشت.

رویدادهایی که نباید در جدید از دست داد نوآوری و تکنیک تئاترها در حالی برنامه ریزی می شود که یک سری سمینارهای بهبود ،ب و کار کوچک برای آن ها وعده داده شده است محرک ،ب و کار تئاتر

تری دالاوی، برگزارکننده این نمایشگاه، به ما گفت: «با هزاران بازدیدکننده که بار دیگر در طول دو روز افتتاحیه انتظار می‌رود، امیدواریم این نمایشگاه بتواند بهترین در تاریخ 29 ساله نمایش باشد.

این رویداد نه تنها فرصتی برای کشف همه چیزهای جدید و مهم در تجارت است – و برای گرفتن معاملات، پیشنهادات و موارد رایگان فقط برای نمایشگاه – بلکه، مانند سال های گذشته، غرفه داران مجموعه ای از مسابقات سرگرم کننده با جوایز واقعی را برنامه ریزی می کنند. هزاران پوند .

Ciret – ابتدا از بلوک ها خارج شد

اولین مسابقه ای که اعلام می شود این است قرعه کشی Grand Prix Ciret که سال گذشته مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار گرفت. هر روز یک عدد 1 وجود خواهد داشتخیابان جوایز محصول فعلی به ارزش 1000 پوند و دو جایزه نایب قهرمان به ارزش 500 پوند و 250 پوند. بر اساس بحث با غرفه داران، ده ها مسابقه دیگر وجود دارد، و البته نمایش رسمی Goody Bag برای انتخاب – ببینید این فضا چیست! تری نتیجه گرفت.

حامیان نمایشگاه امسال عبارتند از C، Tools، Hamilton Decorating Tools، Axus Decor، Crown Paints، Gyproc، Mirka، Packexe، PaintTech، Frogtape و tesa.

اشتراک در

در P&D News و P&D S،w مش، شوید

تبلیغات:
تبلیغات:

منبع