لیست قیمت ایرواشر لیست قیمت خرید هواساز آر پی.آسا-بتا تهویه

هواساز ها به انواع مختلف یک منطقه‌ای ، چند منطقه‌ای ، هواساز هایژنیک ، هواساز ایرواشر و هوارسان شرکت برودت تهویه آسایش نسیم تقسیم‌بندی می‌شوند. برای اطلاعات بیشتر در مورد خرید ایرواشر و سایر راه حل‌های مرطوب سازی، خنک سازی و تصفیه هوا، محصولات ما را با دقت بررسی کنید. تعداد نازلهای دستگاه بنابر نوع کارکرد آن و مختصات محیطی تعیین می گردد.

  • و از آنجا که ذرات پودری تمایل بسیار زیادی به بخار شدن دارند با گرفتن حرارت از هوا که همان گرمای نهان می باشد و صرف تبخیر شدن ذرات پودری می شود باعث خنک شدن هوا می شوند و دما را تا حد زیادی کاهش می دهند.
  • در این مدل ، کویل دستگاه بعد از فن نصب می شود و جریان هوا روی کویل ها بصورت دمشی است که بتوان هوای سرد و گرم را بصورت مجزا در خروجی کویل ها تهیه کرد.
  • از دیگر اجزای سازنده این نوع سیستم دمپر هوای آزاد و سیر کوله بوده که از جنس آلومینیوم است.
  • ایرواشر مانند هواساز توسط فن، هوا را به داخل دستگاه کشیده و پس از تنظیم دما و افزایش رطوبت آن، با کانال کشی هوا را در قسمت های مختلف توزیع می کند.
ایرواشر به دلیل استفاده از آب پودر شده به رطوبت زنی هوا می پردازد و هوای مرطوب وارد محیط می گردد. هواساز صنعتی صرفا هوای گرفته شده را پس از گرم و سرد شدن به فضا منتقل می نماید. معمولا دستگاه ایرواشر آپارتمانی یا هواساز آپارتمانی بر روی پشت بام آپارتمان نصب می شود و با کانال کشی، جریان هوای خروجی از آن به واحد ها و اتاق های مختلف خانه انتقال داده می شود. ایرواشر دستگاه تهویه مطبوعی است که به روش تبخیری سرمایش مورد نیاز فضاء را تامین می کند.

قیمت ایرواشر به عوامل زیادی نظیر جنس قطعات، شرکت سازنده، سایز، اندازه، مدل و ظرفیت آن بستگی دارد. شما باید با توجه به حجم فضای خود و دیگر پارامترها و موارد، ایرواشر مناسب را انتخاب کنید و اقدام به خرید آن نمایید. قیمت نهایی ایرواشر بسته به مدلی که شما انتخاب می کنید (ایرواشر آپارتمانی، ایرواشر صنعتی و یا ایرواشر معمولی) و برند آن متفاوت است، اما به طور کلی این دستگاه از قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای برخوردار است. شما می توانید برای اطلاع دقیق از قیمت این دستگاه و ثبت سفارش خود با مشاوران ما در بخش فروش تماس بگیرید. ساختار این نوع سیستم به گونه ای است که در آن هوا به سمت جلو فوت می شود. در واقع هواساز ایرواشر خانگی روبرو زن با پرتاب کردن هوا به سمت جلو دمای فضای مورد نظر را به خوبی تنظیم می کند.

دستگاه تهویه مطبوع مدرن توسط ویلیام کریر در سال هزار و نهصد و دو اختراع شد و یک مهندس صنعت نساجی، استوارت کرامر اولین کسی بود که اصطلاح و عبارت تهویه مطبوع را در سال هزار و نهصد و شش عنوان کرد. اولین دستگاه تهویه در سال هزار و نهصد و چهاره در منازل مسکونی نصب گردید. این دستگاه ها در حدود دو متر ارتفاع، یک متر و هشتاد سانتی متر عرض و شش متر عمق داشتند.

فن نصب شده بر روی دستگاه دبی سنجی، فشار سنجی، لرزش سنجی و آمپر سنجی می شوند. استفاده از سنسورهای DPS که وظیفه­ی این سنسور اندازه گیری اختلاف فشار در هوای ورودی و خروجی قبل و بعد از فیلتر می باشد. ایرواشرها به صورت سه قسمتی شامل باکس فن ، ایرواشر و باکس فیلتر ساخته می شوند.

لیست قیمت ایرواشر لیست قیمت خرید هواساز آر پی.آسا-بتا تهویه

به بیان دیگر سیستم کنترل هوادهی در ایرواشر در زمستان با استفاده از کانال های برگشت هوا کار می کند و در فصل تابستان مانند کولر آبی کاملا از هوای تازه تغذیه می کند. هواساز ایرواشربه منظور تهویه هوا با استفاده از قطرات ریز آب و تبادل جرمی حرارتی بین آب و هوا طراحی و ساخت می گردد. این دستگاه از قسمت های مختلف مانند فن هوادهی، قسمت ایرواشر مجهز به نازل های اسپری آب، کویل گرمایی، هم چنین فیلترهای موجود به منظور پاکسازی هوا و دمپر تشکیل شده است.

طبقه بندی ایرواشر بر اساس کلاس رطوبت زنی

الکتروموتور با توجه به درخواست مشتری می تواند از نوع چند دور سرعت و یا مجهز به اینورتر (دور متغیر پیوسته) باشد که تاثیر مستقیم بر قیمت تمام شده دارد. مجموعه تخصصی دماتجهیز علاوه بر جواز کسب معتبر از اتحادیه صنف شوفاژ و تهویه مطبوع، دارای نماد اعتماد الکترونیکی بوده و فعالیت سایت فروشگاهی خود را از سال 1383 در دفتر مرکزی تهران آغاز نموده است. در سایت مجموعه تخصصی دماتجهیز، اطلاعات فنی ده ها مدل از انواع ایرواشر ، از انواع برندهای معتبر با گارانتی اصلی، جهت برخورداری شما عزیزان از حس خوب خرید بهینه و هوشمند ارائه گردیده است. هزینه‌های نگهداری و تأمین قطعات یدکی ایرواشرها به مراتب کمتر از سیستم‌هایی نظیر کولر گازی وچیلر می‌باشد. یکی دیگر از عواملی که در قیمت ایرواشر تاثیر دارد، تجهیزات رطوبت زدا از هوا است.

چیلر اسکرال تهویه هوا خنک