لیست قیمت باتری یو پی اس ایرانی و خارجی با کمترین قیمت بازار خرید باتری یوپی اس-مستر انرژی پلاس

اگر فشار گاز داخل باتری یو پی اس خیلی زیاد شود، شیر با رسیدن به فشار معینی هوا را تخلیه می کند. یو پی اس به معنای ساده علاوه بر ایجاد ثبات و نوسان مشخص در جریان برق، اتصالی میان باطری ها و دکل برقرار می کند. بخش های فعال UPS در برج های متحرک، مراکز سیار، کنترل کننده های دستگاهی و سایر سایت ها نیاز به تامین انرژی دارند که باطری داخلی این نیاز را پشتیبانی می کند.

همانطور که از نام آنها پیداست، این باتری ها برای دستگاه های یوپی اس طراحی و تولید شده اند. شرکت ها و مجتمع های صنعتی داخلی بسیاری از کمپانی کشور های خارجی در این زمینه فعالیت می کنند. باتری های یو پی اس در نوع های سیلد اسید یا سرب اسید، نیکل کادمیوم، ژل لیتیومی، اتمی و آبی موجود هستند.

لیست قیمت باتری یو پی اس ایرانی و خارجی با کمترین قیمت بازار خرید باتری یوپی اس-مستر انرژی پلاس

این بهترین الگو است اما این مورد با توجه به توصیه­ های داده شده توسط تولید کنندگان باتری می­تواند متغیر باشد. Crate را می­توان به صورت یک نشان دهنده برای میزان سرعت شارژ و دشارژ باتری دانست که این میزان بر حسب ضریب C بیان می­‌شود. برای مثال سرعت 1C به این صورت تعریف می‌­شود که کل ظرفیت باتری در یک ساعت تخلیه می­شود یا 2C بدین معناست که ظرفیت باتری در 2 ساعت زمان تخلیه می‌­شود. واحد معینی از سلول‌های باتری، ولتاژ باتری را نشان می‌دهند و تعدادی دیگر از صفحات الکترون‌ها در سلول‌ها، ضخامت و ظرفیت باتری را نشان می‌دهند.

باتری خورشیدی ۱۲ ولتی 42 آمپر صبا UPS ا Battrey solar 12v 42A/h Saba ups

در زمان دشارژ، یون­‌ها از طریق الکترولیت از آند به سمت کاتد جریان می‌یابند و در زمان شارژ یون‌ها در جهت معکوس از کاتد به سمت آند جریان می‌یابند. زمان شارژ به حداکثر توان بستگی دارد که باتری می­تواند بدون به خطر افتادن طول عمرش بپذیرد. سوپاپ ها دریچه هایی برای عملکرد بهتر باتری های سیلد اسید می باشند که قادرند از تجمع بیش از اندازه گاز در داخل این باتری ها جلوگیری کنند. در واقع به بیان ساده تر توسط این سوپاپ ها، گازهای جمع شده داخل باتری تخلیه می گردند تا به این طریق مانع از بروز انفجار شد.

مزیت های باتری سلولی در رابطه با تکنیک های ذخیره سازی جریان DC جایگزین، بسیار مورد توجه خریداران قرار گرفته است، چرا که این نوع باتری یو پی اس در کاربری های سنگین بسیار ایده آل بوده و از لحاظ پشتیبان گیری و تامین انرژی حیاتی، بسیار ایده آل است. اما باتری اسید سربی که با ژل پر شده است نیز ویژگی های خاص خودش را دارد. این نوع از باتری یو پی اس VRLA مقاومت داخلی بالاتری دارد که باعث می شود تخلیه با سرعت بالایی صورت بگیرد. همچنین محدوده دمای عملیاتی آن نیز دارای وسعت بیشتری بوده و در دمای بین 40- تا 55+ درجه سانتی گراد می باشد و همه این ویژگی ها باعث می شود که باتری اسید سرب ژل عمر طراحی طولانی تری نیز داشته باشد. ممکن است برخی از خریداران این باتری را به نام های SLA یا اسید سرب مهر و موم شده بشناسند.

یو پی اس های تعاملی خطی همیشه برای حفظ منبع تغذیه به باتری تکیه می کنند. UPS مخفف عبارت uninterruptible power supply و به معنای منبع تغذیه بدون وقفه می باشد. یو پی اس ها با ذخیره کردن انرژی الکتریکی در خود (باطری هایشان) وظیفه تامین بدون وقفه توان مورد نیاز بار مصرفی را بر عهده دارند. تعداد صفحات سربی برای انتقال سریع تر نیرو در باطری های اتومبیل بیشتر است و خروجی متغیری دارند در صورتی که خروجی انرژی ایجاد شده توسط باتری یو پی اس مقدار ثابت و متعادلی است. اسکن حرارتی اتصالات باتری یو پی اس می تواند در طول تست خرابی باتری، اتصالات سست را شناسایی و مشخص کند.

نکات مهم خرید باتری یوپی اس

این روند تا موقعی که زمان اجرای مشخص شده سپری شود و یا دستگاه UPS به علت پایین بودن ولتاژ باتری یو پی اس خاموش شود، با توان نامی ادامه پیدا می کند. در نهایت اگر ظرفیت باتری یو پی اس کمتر از 80 درصد ظرفیت نامی شده باشد، باطری UPS شما احتیاج به تعویض و جایگزین شدن دارد. اگر عملکرد و قابلیت اطمینان باتری یو پی اس برایتان مهم است، حتما به سرویس و نگهداری آن اهمیت بدهید. زمانی که شما به طور مرتب کارکرد و کیفیت انتقال نیرو را در باتری UPS کنترل کنید، می توانید متوجه کوچک ترین آسیب یا تغییر در آن بشوید. این مسئله نه تنها عمر رشته باطری ها را افزایش می دهد، بلکه باعث ماندگاری بهتر و بیشتر UPS هم می شود. یکی از بی نقص ترین انواع باتری یو پی اس کره ای، باتری یو اس پی یونیکور می باشد.

باتری های ژل از نوعی ژل ( اسید غلیظ شده) بهره میبرند که الکترولیت را به خود جذب میکنند. وجود این ماده غلیظ ژله ای باعث میشود الکترونها راحتر در بین صفحات جریان پیدا کنند. از طرف دیگر باتری های AGM از نمد های خاص شیشه ای از جنس فایبر گلاس استفاده میکنند که بتوانند الکترولیت را در بین صفحات حبس کنند. از آن‌جایی که هر کدام از این باتری‌های ساختار و ترکیبات متفاوتی دارند، قاعدتاً مانند هر محصول دیگری دارای مزایا و معایب هستند. باتری های قابل شارژ پیشرفته یک ضرورت استراتژیک برای انقلاب صنعتی و اجتماعی به سوی جامعه ای توانمندتر و پایدار است.

تعویض باتری ups صبا

بنابراین، اهمیت یو پی اس بیش از تصور است.یو پی اساز قسمت‌های مختلفی تشکیل شده که مهمترین جزء آن باتری است. ضرورت استفاده از یو پی اس در کرکره برقی برای بالا بردن طول عمر موتور کرکره برقی است. دستگاه یو پی اس به عنوان کنترل کننده جریان برق کرکره مورد استفاده قرار mrenergyplus می گیرد. دستگاه یو پی اس در میان کرکره برقی و جریان برق شهر قرار می گیرد تا در زمان قطعی ناگهانی برق هم از نوسانات وارده برق شهر به بردها و قطعات حساس کرکره برقی محافظت کند. همزمان با افزایش میزان چگالی، زمان اجرای بیشتری هم برای باتری یو پی اس فراهم می شود.

  • Crate را می­توان به صورت یک نشان دهنده برای میزان سرعت شارژ و دشارژ باتری دانست که این میزان بر حسب ضریب C بیان می­‌شود.
  • فروشگاه آنلاین زیپا برند ثبت شده متعلق به شرکت زیرساخت ایرانیان پشتیبان میباشد که با هدف واردات یو پی اس و دیگر تجهیزات برق اضطراری و باکمک نیروی متخصص و جوان اقدام به فروش این محصول در فضای مجازی نمود.
  • این نوع باطری یو پی اس سر بسته و قابلیت نصب در هر جهتی را دارا می­‌باشد.
  • اگر فشار گاز داخل باتری یو پی اس خیلی زیاد شود، شیر با رسیدن به فشار معینی هوا را تخلیه می کند.

شركت پويا توسعه افزار عضو انجمن شركتهاي انفورماتيك ايران و با چندين سال تجربه در توليد يو پي اس مدتهاست كه توليدات خود را شامل انواع منبع تغذيه بدون وقفه در بازار ايران عرضه مي كند. به طور کلی یک سری اختلالات در سیستم های UPS ایجاد می شوند که ارتباط زیادی با باطری و خرابی های آن دارند. در جدول زیر لیستی از مشکلات مربوط به UPS ارائه شده است که به طور مستقیم با خرابی باطری در ارتباط هستند. بسته به اینکه باتری برای چه چیزی استفاده می شود، ویژگی های فنیو در نتیجه ترکیب مواد و مورفولوژی باتری، متفاوت است.