مبلمان Cimento در هفته طراحی میلان

چالش مبلمان 1

این چیدمان دو فضا را برای استراحت و آرامش تعریف کرده است که به ،وان واحه های ایده آل در هیاهوی هفته طراحی طراحی شده اند. دو جزیره تک رنگ، که حول مواد و ویژگی‌های لمسی و رنگ آن طراحی شده‌اند، با طراحی ساخته شده از خطوط اساسی و حجم‌های کنار هم مشخص می‌شوند. با ،یب‌های هندسی نیمکت‌ها و گلدان‌های یکپارچه از مجموعه Campiello طراحی شده توسط Studio63، آنها در فضا به ،وان “اتاق‌های فضای باز تک رنگ” – سکوهای افقی و پارتیشن‌های کم در کاشی‌های سه‌بعدی Querini و Tondo طراحی شده توسط Elisa تعریف شده‌اند. اوسینو.

محیط Salone del Mobile به ،وان یک فضای باز در نظر گرفته شده است، اما توسط حجم های عمودی به فضاهای فرعی مختلف ت،یم شده است، که برای پذیرایی از بازدیدکنندگان نمایشگاه در موقعیت های مختلف طراحی شده است: اتاق های نشیمن خانگی یا جزایر کاری که در آن اتاق های جدید داخلی هستند. و مجموعه نرم فضای باز برگزار شد: قفسه‌ها، کنسول‌ها، میزهای قهوه‌خوری، طرح Elisa Ossino، خانواده مبلمان Ducale را تشکیل می‌دهند که به آن‌ها شکل‌های استریومتریک و ضروری میزهای Accademia، طراحی شده توسط Studio63، اضافه شده است که می‌تواند سه مورد برجسته را برجسته کند. استفاده ابعادی از مواد در ادای احترام به طراحی رادیکال دهه 1970. پاسیو جانبی میزبان مجموعه گلدان های Cimento در فضای سبز است.

آزمایش مبلمان 6

آزمایشی مبلمان 2

آزمایش مبلمان 3

رنگ‌های غبارآلود با الهام از رنگ‌های خاکی اشکال مجسمه‌ای را زنده می‌کنند که ادای احترام به طراحی رادیکال دهه 1970 است: مبلمان Cimento در هفته طراحی میلان با محصولات جدید از الیسا اوسینو و Studio63.

آزمایش مبلمان 5

شرکت مبلمان 7

حرفه مادی از سیمان بازگشت به Salone del Mobile در غرفه طراحی شده توسط Parisotto + Formenton Architetti، مدیر هنری برند ونیزی: یک معماری تک رنگ، که به ،وان نظریه ای از حجم های یکپارچه تصور می شود، که یک سیستم پویا از جامدات ایجاد می کند که به نظر می رسد تقریباً از جامد حک شده است. با تفریق

شرکت مبلمان 8

منبع

آزمایش مبلمان 4