مجموعه خلاق Glamora – InteriorZine

مجموعه خلاقانه پر زرق و برق 5

مجموعه خلاقانه پر زرق و برق 1

مجموعه خلاقانه پر زرق و برق 7

مجموعه خلاقانه پر زرق و برق 6

منبع

مجموعه خلاقانه مجموعه ای در حال انجام است زرق و برق هر سال با اضافه ، یک فصل جدید پر از پیشنهادات جدید غنی می شود. فصل سیزدهم جدید شامل پنج حوزه الهام است که همگی زیبایی را در خالص‌ترین اشکال آن ارائه می‌کنند و فراتر از اصول دقیق هماهنگی و دقت هستند. 60 طراحی برای کشف آزادانه دنیای هنر، معماری، فرهنگ و چشم انداز استفاده می شود. جریان‌های هنری برانگیخته می‌شوند که منجر به دگرگونی‌های فرهنگی واقعی، مانند غیررسمی‌گرایی و بروتالیسم، از جمله تعدادی آثار ،یبی مبتنی بر ریتم‌های بدیع شده‌اند که گاهی شاهد گسست از سنت هستند.

مجموعه خلاقانه زرق و برق 3

طراحی ،یبات موسیقی با ریتم ملاقات می کند
فراتر از مرزها: بررسی پیوند بین صدا و هنر فیگوراتیو
“تمام هنرها دائماً در آرزوی شرایط موسیقی هستند.” والتر پتر، مقاله‌نویس ،یسی، پیوند پیچیده بین صدا و هنر فیگوراتیو را اینگونه توصیف کرد. نوعی جستجو برای همان ریتمی که تعدادی از رویکردهای تصویری را به خود جلب کرده است، و در نتیجه آثاری به وجود می‌آید که به نظر می‌رسد حول محور ایده یک پارتیتور هارمونیک می‌چرخند و در مواقعی، فقدان هماهنگی عمدی را دنبال می‌کنند. بر این اساس، موضوع مجموعه بین هنر انتزاعی، غیر رسمی و ساختار موسیقی در نوسان است. این چشم انداز در طرح های اسرارآمیز زیبایی تعبیر می شود که یادآور تصاویر واسیلی کاندینسکی یا پیت موندریان است و موضوع، لحن و لحظه خلاقانه را به نمایش می گذارد. در سنتز، این مجموعه از محرک‌های ادراکی می‌توانند ما را فراتر از آنچه انتظار داریم سوق دهند و احساسی ایجاد کنند.

تمرکز بر روی طبیعت است، یک موتیف کلیدی که الهام‌بخش برند است، و این موضوع از طریق دریچه اسطوره‌شناسی و تنوع زیستی مورد بررسی قرار می‌گیرد و در قالبی از ارجاعات بصری شامل گیاهان، گل‌ها و برگ‌های زیستگاه‌های مختلف تفسیر می‌شود. گلامورا از طریق اسطوره ها و افسانه ها، رایحه ها و عطرها، جهان های بی انتها را بازگو می کند. اینها در طرح‌های خود به خود و متمایز نشان داده می‌شوند که هرگز متعارف نیستند و در مجموعه‌ای غنی از ارجاعات فرهنگی با تأثیر عاطفی عظیم گرد هم می‌آیند.

باغ ها در دنیای پارک های باغ
طبیعت شاد فراوان، مجلل و عجیب و غریب، که در آن هارمونی ،یب با حس رنگ مطابقت دارد.
سفری خیالی از فضای سبز و تعابیر بی‌پایان آن به سفری در جستجوی پارک‌ها، باغ‌ها، واحه‌ها و گلخانه‌های پراکنده در سراسر جهان تبدیل می‌شود: از باغ ماژورل در مراکش تا باغ‌های بوبولی در فلورانس، و از پارک تساوو در کنیا. در پارک. گوئل در بارسلونا آنها فضاهای وسیع یا واحه های منزوی و آرامی هستند که اغلب با نهرها، فواره ها، ص،ه ها و دریاچه های کوچک نقطه گذاری می شوند. جواهراتی که اگر بدن و روح خود را در آن سرمایه گذاری کنید، در هر بو استنشاق کنید و هر ارتعاشی را جذب کنید، خوشبختی و رفاه می آورد. طرح‌های این تم از مجموعه با هدف به ارمغان آوردن عطرها و ظرایف جهان‌های بسیار واقعی که با این وجود ابعادی رویایی دارند، به فضای داخلی خلق شده‌اند. تکه های واقعی منظره که در آن زبان شاعرانه، احساسی و تزئینی ساخته شده از خطوط پررنگ و رنگ های ماهرانه، تجربه ای به شدت خاطره انگیز را ارائه می دهد.

مجموعه خلاقانه پر زرق و برق 2

مجموعه خلاقانه پر زرق و برق 4
انتزاع گرایی فراتر از فرم: نئوبروتالیسم
خطوط گرافیکی و طراحی هندسی خالص در کنار هم قرار می گیرند و کیاروسکورو و تقاطع ها را با روشی جدید برای تعریف فضا کاوش می کنند. الگوی روایی خالص و دقیق، سایه های تک رنگ و بافت: اینها برخی از ،اصر کلیدی بروتالیسم هستند. از دهه 1950، روند معماری تا دهه 1970 به طور فزاینده ای محبوب شد و طرفداران اصلی آن شامل معماران ایتالیایی لینا بو بردی و ک،یندو تستا، طراح آمریکایی پل رو،ف و معمار ژاپنی کنزو تانگ بودند. طرح‌هایی که گلامورا در ادای احترام به این دید خاص از فضا استفاده می‌کند، فرم‌های پ،تیکی بسیار قوی را تداعی می‌کند، با توجه ویژه به تعامل جامدات و فضاهای خالی، نور و سایه. آن‌ها بر رنگ‌های خنثی و جلوه‌های کیاروسکورو با استفاده از طیف گسترده‌ای از خا،تری، سفید و ماسه تکیه می‌کنند و آرامش بی، را در تمام فوریت و دید آن تداعی می‌کنند. علاوه بر این، اصول طراحی معمولی بروتالیسم از طریق ،یب‌بندی‌های هندسی اصلی، رگه‌ها و ،اصر گرافیکی که به نظر می‌رسد به‌طور تصادفی، آزادانه یا روی هم قرار گرفته‌اند، دوباره تفسیر می‌شوند و هر بار نمایش‌های بصری جدیدی ایجاد می‌کنند.

پوره های زمینی در حال کاوش در جهان های مسحور شده
کوه ها، درختان توت و سرخس: جایی که پوره ها با هم می رقصند، بین رنگ های روشن و رایحه جنگل. در اعماق دنیای باست، خاطره انگیز اسطوره و افسانه شیرجه بزنید و پوره ها را می تو،د پیدا کنید. خدایان زیبا و برازنده آراسته به گل و ردای روان و با صدای فلوت خدای پان می رقصند. این نقطه شروع ما برای یک سفر هیجان انگیز برای کشف راه های جدیدی است که پادشاهی گیاهان می تواند ما را خوشحال کند. در واقع، هیچ ، جز این الهه‌ها، محافظان الهی جنگل‌ها، رودخانه‌ها، کوه‌ها، چشمه‌ها و درختان، بهتر نمی‌تواند شکل‌های مختلف طبیعت را با همه هماهنگی اولیه و خالص آن تداعی کند. این موضوع از مجموعه به موجوداتی اختصاص دارد که توسط پوره‌های زمین نشان داده می‌شوند، همانطور که به پوره‌های درخت‌زیستی که در چنان رابطه همزیستی با یکدیگر متحد شده‌اند که یکی هستند. گل های قدرتمند و گیاهان سرسبز در مضامین تزئینی ظاهر می شوند که غنایی هستند و با پالت رنگی شدید مشخص می شوند.

GRAND TOUR در ردپای GRAND TOUR
مناظر ایده آل، جزئیات معماری و شهرهای هنر با ظرافت جاودانه. بقایای تمدن‌های باست،، شگفتی‌های معماری و مناظر فریبنده یادآور جهان‌های ک،یک: اینها مناظر ظریفی هستند که در موضوع این مجموعه که از تور معروف گراند الهام گرفته شده است. از قرن هجدهم، مردان جوان اشرافی برای کشف اروپا و به ویژه شهرهای هنری ایتالیا (از جمله ناپل و رم) سفری اکتشافی را آغاز ،د که منع، کننده شور و شوق دور، بود که با جوشش فرهنگی بزرگ مشخص می شد. این فعالیت هنری است که به ویژه گلامورا را مجذوب خود می کند، همانطور که از طریق پانورامای واقع گرایانه معمول مناظر و مناظر شهری C،etto اجرا می شود، که اغلب کپی شده یا به ،وان سوغات به خانه آورده می شود و در مجلات مسافران مشهوری مانند گوته جشن گرفته می شود. ایده آل زیبایی ابدی است که با نوری ظریف نوازش می شود که قرن ها را در بر می گیرد. امروز، این چشم انداز در فضاهایی با الهام از درخشندگی پف کرده و قادر به انتقال حس مرموز آرامش زنده می شود.