مجموعه Museo توسط Sancal – طراحی با هنر روبرو می شود

Museo هم ظرف است و هم محتوا. این تمرینی برای تجسم فرآیند خلاق است که از طریق آن سانکال نشان می دهد که هنر و طراحی تا چه حد از نظر مفهومی به هم مرتبط هستند. در یک ارائه ویدئویی، طراح و کارگردان آندرس رازینگر، بیننده را از طریق یک منظره پر پیچ و خم، یک بیابان خیالی و سورئال، به دروازه های یک ساختمان ک،یک و کهن الگویی هدایت می کند: موزه.

مجموعه موزه سانکال 4

“طراحی هنر نیست اما می تواند هنری باشد.” مفهوم امسال مجموعه موزه اشاره ای به دنیای هنر است. سنکال جدید را به او نشان دهید برخی از محصولات انگار نمایشگاه هستند

مجموعه موزه سانکال 6

معماری تصفیه شده به محض ورود جان می گیرد. مجموعه ای از طرح ها و تصاویر جدید به ،وان آثار هنری بزرگ نمایش داده می شود. اتاق‌های نمایشگاه هوشیار و نورپردازی ملایم آن‌ها، مدل‌های جدید مبلمان را برجسته می‌کند، با حجم‌هایی که توسط دایره‌هایی از نور شکل گرفته‌اند که بافت‌ها و رنگ‌های غنی را نشان می‌دهند. سایر محصولات جدید Sancal در سپتامبر دنبال می شوند.

مجموعه موزه سانکال 5

مجموعه موزه سانکال ۲

منبع

مجموعه موزه سانکال 1

طراحی و هنر دیجیتال و همچنین نقاشی و مجسمه سازی در 10 پروژه جدید در هم تنیده شده اند: صندلی ها، مبلمان و لوازم جانبی دارای امضای طراحان بین المللی مانند طراحی MUT، استودیو طراحی نوت، Sylvain Willenz، PerezOchando، Lesur & Venot و Rafa García.

مجموعه موزه سانکال 3