محدوده پرکننده اسپیدی معرفی شد – اخبار نقاشی و دکوراسیون : اخبار نقاشی و دکوراسیون


Toupret Joint، Skim & Filltogether را با طیف وسیعی از محصولات Patch و Repair راه اندازی کرده است.

فرموله شده برای اتصالات داخلی گچ تخته و تکمیل سطح، این طیف شامل پودر و محصولات مخلوط آماده است که مخلوط و اعمال سریع و آسان است. این یک سطح صاف با لایه برداری ریز تنها در یک لایه ایجاد می کند و برای یک پرداخت عالی به راحتی سمباده می شود. Toupet می گویند Joint, Skim & Fill محدودیت عمقی ندارد و کوچک نمی شود. برای روکش ، نیازی به پرکاری نیست و سطح تمام شده در عرض 12 ساعت آماده رنگ آمیزی است.

خشک ، سریع مفاصل، اسکیم و پر کنید پودر تمام این خصوصیات را با مزیت افزوده آماده شدن برای رنگ آمیزی بیش از حد تنها در 3 ساعت در خود دارد. در کیسه های 5 کیلوگرمی یا 10 کیلوگرمی موجود است.

مفصل و بدون چربی آماده استفاده، آماده مخلوط است و می توان آن را مستقیماً از سطل به صورت دستی یا با دستگاه اسپری بدون هوا اعمال کرد. در سطل 10 کیلوگرمی یا 20 کیلوگرمی موجود است.

این گستره توسط دو محصول وصله و تعمیر برای کارهای گیر،ی لحظه آ،ی پشتیب، می‌شود. Toupret Patch & Repair Filler Quick Dryis ایده‌آل برای هر لمس و تعمیر لحظه آ،ی است، اما با کارهای بزرگ‌تر نیز به خوبی مق، می‌کند، مثلاً شکاف‌ها و درزهای بزرگ‌تر را پر می‌کند. تعویض کاشی های گچ تخته پس از دسترسی یا تعمیرات تاسیسات دسترسی یا سوراخ های تاسیسات پس از کار تعمیر. مخلوط ، و سنباده زدن آسان، بدون انقباض، بدون محدودیت عمق و بدون نیاز به لکه گیری (آماده رنگ آمیزی بیش از حد در عرض تنها 3 ساعت)، محصولی است که برای جعبه ابزار هر بازرگ، ضروری است. در جعبه های 1 کیلوگرمی و 2 کیلوگرمی یا کیسه های 5 کیلوگرمی موجود است.

در وان 1.5 کیلوگرمی موجود است.

اشتراک در

در اخبار P&D و P&D S،w مش، شوید


منبع: https://www.paintinganddecoratingnews.co.uk/decorating-،ucts/fillers-adhesives/s،dy-filler-range-introduced/