مروری بر بهترین انواع کفپوش برای پذیرایی (شیک، جدید، مدرن)

کفپوش وینیل یا پی وی سی به دلیل قیمت من،، تنوع طرح و رنگ بسیار زیاد و نظافت آسان طرفداران زیادی دارد. نصب این کفپوش بسیار آسان است و زمان کمی برای نصب نیاز خواهید داشت. کفپوش پی وی سی در برابر نور خورشید نیز مقاوم بوده و رنگ پریده نمی شود. اگر ،متی از کاشی های پی وی سی نصب شده در کف پذیرایی آسیب دید، می تو،د همان ،مت را جدا کرده و به جای آن قطعه صوتی نصب کنید.

علاوه بر طرح های ساده، اپو،ی را می توان به ،وان کفپوش سه بعدی نیز اجرا کرد. کفپوش سه بعدی سالن پذیرایی به شما امکان انتخاب گسترده ای می دهد و می تو،د طرح های مختلفی را روی آن پیاده سازی کنید.

بتن کف پذیرایی

کف سرامیک برای پذیرایی

کفپوش پی وی سی سالن پذیرایی

اتاق پذیرایی شیک با کفپوش اپو،ی

کفپوش مشمع کف اتاق

بهترین کفپوش برای خانه های کوچک

کف بتنی، بادوام و زیبا برای پذیرایی

اگر در حال بازسازی یا ساخت خانه هستید و یا در حال ساخت خانه جدید هستید، با این چالش مواجه خواهید شد که چه نوع کفی را برای پذیرایی انتخاب کنید که طول عمر بالایی دارد و زیبایی کافی را به محیط تزریق می کند. یکی از بهترین گزینه هایی که می تو،د انتخاب کنید کفپوش چوبی برای پذیرایی است.

یکی از قدیمی ترین کفپوش هایی که می توان برای پذیرایی انتخاب کرد، کفپوش سرامیکی است. سرامیک مقاومت خوبی در برابر ضربه دارد اما نه به اندازه سنگ و بتن! کفپوش سرامیکی طرح و رنگ بسیار متنوعی دارد و با توجه به سبک دکوراسیون و رنگ های به کار رفته در سایر اجزا می تو،د گزینه من،ی را انتخاب کنید.

شیشه دیگری است انواع کفپوش پذیرایی جلوه ای زیبا و مدرن در محیط ایجاد می کند. کفپوش شیشه ای از شیشه بسیار مقاوم ساخته شده و در ،یب با سنگ و سرامیک یا پارکت استفاده می شود. در این کفپوش ها می توان از شیشه های طرح دار و رنگی استفاده کرد.

کف پذیرایی سرامیکی

پی وی سی؛ رایج ترین کفپوش برای پذیرایی

برای اینکه بتو،د با هزینه کمتر پوشش من،ی را برای کف پذیرایی انتخاب کنید، بهتر است کفپوش مشمع کف اتاق را از دست ندهید. این روکش به راحتی قابل نصب و شستشو می باشد. به همین دلیل می تو،د به راحتی تمامی لکه ها و ،یفی ها را تمیز کرده و از ظاهر زیبای کفپوش لذت ببرید.

چوب مصنوعی دیگری که می توان نام برد طبقه برای پذیرایی انتخاب کنید، ترمووود است. این کفپوش من، ترین کفپوش چوبی برای محیط های مرطوب می باشد. زیرا با انجام فرآیند گرمایش به مقاومت بالاتری در برابر رطوبت دست یافته است. این کفپوش به دلیل زیبایی که دارد برای محیط های داخلی از جمله پذیرایی من، است.

مروری بر بهترین انواع کفپوش آشپزخانه

کفپوش ترمووود برای پذیرایی

علاوه بر مزایای ذکر شده، باید بد،د که این کف اتاق پذیرایی مقاومت زیادی در برابر رطوبت ندارد و برای محیط های مرطوب من، نیست. اگر روی پارکت خیس شد، باید بلافاصله آن را کاملا خشک کنید.

اگر عاشق حس چوب هستید و در محیطی بدون رطوبت زندگی می کنید، کفپوش بامبو گزینه من،ی برای پذیرایی است شرق. این کفپوش به دلیل داشتن رگه های بافت و تنوع رنگ بسیار زیبا و دارای طرح های متنوعی است.

این کفپوش به محیط گرما می بخشد و زیبایی و حال خوب چوب را به ،وان انرژی مثبت در محیط پخش می کند و تاثیر زیادی در ذهن افراد خواهد داشت. سایر مشخصات پارکت به شرح زیر است:

  • به راحتی قابل تعمیر است.
  • لکه های ایجاد شده روی آن به راحتی تمیز می شوند.
  • در صورت ،اشیدگی، می توان آن را با سمباده پاک کرد.
  • زیبایی بصری فوق العاده ای دارد.
  • انرژی و گرما را به محیط اطراف منتقل می کند.

بهترین کفپوش برای سیستم گرمایش از کف چیست؟

اتاق پذیرایی شیک با کفپوش اپو،ی

کفپوش شیشه ای؛  کف مدرن برای پذیرایی

منبع

بهترین رنگ کف برای پذیرایی چیست؟

آنچه در این مقاله خواهید آموخت:

کفپوش؛ بهترین کفپوش برای پذیرایی

از دیگر گزینه های کفپوش من، برای ترمیم با مقاومت در برابر ضربه و رطوبت بالا می توان به کف بتنی اشاره کرد. این کفپوش را می توان با رنگ های اکریلیک و اسیدی رنگ آمیزی کرد. این کفپوش با سبک های مختلف دکوری از جمله سبک های دکور مینیمال، مدرن، هنری و ک،یک سازگار است. از این کفپوش می توان برای سایر ،مت های منزل و حتی ادارات و اماکن تجاری نیز استفاده کرد.

کف پذیرایی یکی از مهم ترین ،اصر کاربردی دکوراسیون آن است که به شدت بر ظاهر، ظرافت و منحصر به فرد بودن فضا تاثیر می گذارد. اگر به دنبال کفپوش پذیرایی هستید، باید یکی از انواع کفپوش ها را متن، با فضا، سبک دکوراسیون و آب و هوای شهر و منطقه ای که در آن زندگی می کنید، انتخاب کنید. در ادامه مطلب انواع کفپوش سالن پذیرایی مدل های مدرن، شیک و جدید و همچنین مدل های متنوع را ارائه خواهیم داد.

مدل کف اتاق غذاخوری مشمع کف اتاق

کفپوش شیشه ای؛ کف مدرن برای پذیرایی

اگر به دنبال محیطی منحصر به فرد با طراحی جذاب در سالن پذیرایی هستید، کفپوش اپو،ی می تواند یکی از گزینه های ایده آل باشد. پوشش اپو،ی بدون درز اجرا می شود و محدودیتی در رنگ آمیزی وجود ندارد. به همین دلیل می توانند کف پذیرایی را شیک و براق کنند.

لمینت برای پذیرایی

این کفپوش صیقلی در برابر نفوذ آب مقاومت می کند و به راحتی قابل شستشو است. از معدود معایب کفپوش سرامیکی، سرد بودن سطح آن در فصول سرد سال است و این دما را به پای شما منتقل می کند، این مشکل با پوشیدن کفش و دمپایی به راحتی حل می شود.

اگر به دنبال گزینه هایی با عمر مفید بسیار طول، هستید، ما انواع سنگ های طبیعی و مصنوعی را پیشنهاد می کنیم. سنگ ها به راحتی تمیز می شوند و قابل شستشو هستند. برای تمیز ، آنها می تو،د از مواد شوینده خانگی نیز استفاده کنید. این کفپوش مقاوم در برابر ضربه بالا تقریباً 50 سال عمر می کند. به همین دلیل، یک گزینه من، مانند کف اتاق ناهار خوری لو، و لو، محسوب می شود.

پارکت برای پذیرایی

لمینت؛ کف مدرن برای پذیرایی

کف اتاق غذاخوری بامبو

کف سنگ برای پذیرایی

کفپوش ترمووود مقاومت بالایی در برابر ضربه دارد، در برابر نور خورشید مقاوم بوده و محو نمی شود. از دیگر مزایای این کفپوش قیمت مقرون به صرفه و امکان نصب مجدد آن می باشد. به لطف این قابلیت می تو،د به راحتی آن را مونتاژ کرده و در محیط دیگری نصب کنید، این گزینه برای منازل یا مکان های اجاره ای من، است.

کفپوش ترمووود برای پذیرایی

بامبو؛ کف پذیرایی شیک

کف سنگ برای پذیرایی

پارکت لمینت به پارکت چوبی نیز گفته می شود با این تفاوت که لمینت نوعی چوب مصنوعی است که از فشرده سازی چند لایه ام دی اف تولید می شود. این کفپوش نیز به دلیل زیبایی بسیار گزینه من،ی برای پذیرایی است. کفپوش های لمینت نیز قیمت من، تری نسبت به چوب دارند، تنوع طرح و رنگ بیشتری نسبت به چوب طبیعی دارند و نصب آن بسیار آسان است. چون لبه های نری و مادگی دارد و هنگام نصب فقط این شیارها را در کنار هم قرار دهید و با کمی فشار به هم وصل کنید.
یکی دیگر از دلایل گرایش به انتخاب کفپوش لمینت سالن پذیرایی می توان به تعمیر آسان اشاره کرد. اگر ،متی از پانل های لمینت آسیب دیده باشد به راحتی می توان آن را با یک قطعه سالم تعویض کرد. از دیگر مزایای این کفپوش لمینت و لایه محافظی است که آن را می پوشاند و سطح را در برابر نفوذ آب مقاوم می کند. به دلیل وجود این لایه به راحتی می توان سطح را با دستمال مرطوب تمیز کرد.