مروری کامل بر 10 مورد از بهترین انواع کفپوش آسانسور

این کفپوش در برابر مایعات صنعتی نیز مقاوم است و به همین دلیل برای آسانسورهای صنعتی من، است. این کفپوش دارای تنوع رنگ صنعتی بوده و به دلیل مقاومت بسیار بالا در برابر تغییرات دما، در فضای بیرونی فرسوده نمی شود.

منبع

منبع

برای اینکه از انتخاب خود راضی باشید، ابتدا در ،ب و کار بهترین باشید طبقه داخل آسانسور بررسی می کنیم. برای انتخاب کفپوش من، باید سه گزینه را در نظر بگیریم که عبارتند از:

ظاهر

مثل دیگری انواع طبقه آسانسور می توان به چمن مصنوعی اشاره کرد. چمن مصنوعی از مواد پ،تیکی سنگین ساخته شده است و علاوه بر ظاهر خوب، می تواند استقامت خوبی در زیر ترافیک سنگین داشته باشد. بالابر چمن مصنوعی در طرح های مختلف قابل انتخاب است و برای حمل آسان بهتر است موهای خیلی بلند نداشته باشید.

بهترین کفپوش برای فضای داخلی آسانسور صنعتی و جابجایی کالا

همانطور که نمای بیرونی ساختمان تاثیر زیادی در جذب مشتری دارد، فضای داخلی نیز تاثیر زیادی دارد. زم، که فردی برای ،ید آپارتمان وارد مجتمع می شود، اتاق به اتاق ظاهر و کیفیت ساختمان را تعیین می کند و انتخاب نهایی خود را مشخص می کند. در ساختمان تجاری هم همینطور است و افرادی که برای ،ید وارد ساختمان می شوند زیبایی فضا نیز باعث می شود در مک، مجلل ،ید کنند.

کفپوش سنگی بهترین گزینه برای کف آسانسور می باشد زیرا علاوه بر مقاومت بسیار بالا دارای طرح ها و رنگ های فراو، است و ،یداران می توانند با توجه به سلیقه و علاقه خود انتخابی عالی داشته باشند. همچنین لازم به ذکر است که سنگ قابل شستشو بوده و در برابر مواد شوینده مقاومت بالایی دارد.

کفپوش پی وی سی برای فضای داخلی آسانسور نیز من، است زیرا در برابر ضربه و سایش مقاوم بوده و قیمت من،ی نیز دارد. این کفپوش که طول عمر بالایی دارد دارای طرح ها و رنگ های فراوان و قابل شستشو می باشد. پی وی سی یا کفپوش ،تیکی آسانسور نصب آن بسیار آسان است و برای این کار فقط باید از ،ب های مخصوص و مقاوم استفاده کنید.

آنچه در این مقاله خواهید آموخت:

ویژگی های بهترین طبقه آسانسور

انواع طبقه آسانسور

آسانسور، به ،وان اولین ،متی که مردم در یک ساختمان با آن مواجه می شوند، نباید چیزی کمتر از این به نظر برسد. در نتیجه بهترین کفپوش برای آسانسور اول از همه باید زیبایی منحصر به فردی داشته باشد.

کیفیت کف داخل آسانسور

کفپوش سرامیکی برای مصارف مختلف مورد استقبال قرار می گیرد و یکی از پرکاربردترین پوشش های کف می باشد. دلیل این استقبال قیمت من،، استحکام بالا، تنوع طرح و رنگ و قابلیت شستشو می باشد. این کفپوش در داخل کابین آسانسور نیز قابل استفاده است. عمر طول، و نظافت آسان و همچنین تنوع و زیبایی شما را از این انتخاب راضی می کند.

6- کفپوش آسانسور

کاشی چینی کف آسانسور

10- چمن مصنوعی کف آسانسور

اگر به دنبال کفپوشی هستید که علاوه بر ظاهر زیبا، نصب آسان و قیمت من،ی داشته باشد، می تو،د پارکت را به ،وان اولین گزینه خود در نظر بگیرید. این کفپوش لو، وزن بسیار کمی دارد و به همین دلیل وزنی به کابین آسانسور تحمیل نخواهد کرد. علاوه بر این، تمیز ، آن بسیار آسان است و ظاهری عالی دارد. برای فضاهای مدرن این کفپوش را انتخاب کنید.

حالا که می د،م بهترین کفپوش برای کف آسانسور چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ ما قصد داریم تعدادی از پرکاربردترین ها را به شما معرفی کنیم:

1- سنگ؛ مقاوم ترین پوشش کف برای فضای داخلی آسانسور

گزینه دوم در مورد کف آسانسور مقاومت بالا است. تردد بسیار زیاد آسانسور و همچنین آوردن وسایلی مانند گاری، ویلچر، تخت بیمارستان، اثاثیه و جابجایی و انتقال وسایل به طبقات دیگر همگی از عوامل فرسایش سریع کفپوش می باشند. هنگام تهیه کفپوش باید مقاوم ترین مواد را انتخاب کنید تا عمر طول، داشته باشند و زود فرسوده نشوند.

قیمت من،

14 روش برای تمیز ، پارکت لمینت

7- کفپوش اپو،ی کابین آسانسور

کف سنگ چینی یکی دیگر از کفپوش های سنگی برای کف آسانسور است. این کفپوش نسبت به سایر سنگ ها مقاومت بیشتری دارد و به همین دلیل برای مکان های پر تردد من، تر است. نظافت و شستشوی این کفپوش بسیار آسان است و با مواد شوینده واکنش نشان نمی دهد، بنابراین ماندگاری زیادی خواهد داشت.
یکی از مهمترین ویژگی های کاشی چینی که به چینی نیز معروف است نصب بدون نیاز به ملات سیمان می باشد. برای نصب این روکش ها از ،ب های مخصوصی استفاده می شود و به همین دلیل استقامت بالایی دارند و می توان آن ها را بدون کار نامرتب و بدون صرف هزینه زیاد روی آن قرار داد.

کفپوش های بتوم، یا بتنی صیقلی یکی از سخت ترین گزینه ها برای پوشش کف آسانسور هستند که زیبایی، دوام و طول عمر را با هم ،یب می کنند. بتن های مورد استفاده برای این محیط ها با دستگاه های مخصوص صیقل داده شده و براق و بسیار براق می شوند.

مهمتر از آن شستن آنها با مواد شوینده تاثیری در کیفیت و ظاهر آن ها نخواهد داشت و یکی از بهترین گزینه ها برای محیط های پر رفت و آمد به حساب می آید.

برای اطلاع از نحوه تمیز ، کف PVC کلیک کنید

5- کف سرامیک کف آسانسور

اگر دنبالش هستید بهترین طبقه آسانسور ابتدا باید اطلاعات کافی در مورد اهمیت و همچنین ویژگی های آن داشته باشید. با توجه به افزایش تعداد طبقات در ساختمان های تجاری، اداری، تفریحی و یا مس،، استفاده از آسانسور در این ساختمان ها بدیهی است. از آنجایی که آسانسور یکی از پرترددترین ،مت های هر ساختم، است، نیاز به کفی با مقاومت بالا دارد تا در اثر ترافیک سنگین یا گذاشتن اشیاء روی آن آسیبی نبیند. علاوه بر این، ظاهر این پوشش ها نیز بسیار مهم است و نباید از آنها غافل شد. در ادامه این مقاله به بررسی انواع طبقه آسانسور چه چمن مصنوعی، چه پی وی سی، ،تیک، سنگ و غیره، نکات مهمی را برای انتخاب بهترین کفپوش برای فضای داخلی آسانسور به شما ارائه خواهیم داد.

آسانسورهایی که در پارکینگ ها و آسانسورهای فضای باز مورد استفاده قرار می گیرند، آسانسورهایی که انتظار می رود تعداد زیادی مسافر را جابجا کنند یا آسانسورهایی که در فضاهای باز و صنعتی نصب می شوند، نیاز به کفپوش من، برای کاربری خود دارند. کفپوش متیل متاکریلات یا MMA به دلیل ،بندگی قوی بین لایه های رزین از استحکام بالایی برخوردار است.

موکت یکی از قدیمی ترین و پرمصرف ترین کفپوش هاست و برای آسانسور نیز کاربرد دارد. این کفپوش به راحتی از کف کابین جدا شده و تمیز و شسته می شود. استحکام بالا، قیمت من، و وزن کم از دیگر مزایای این کروکش کابین آسانسور شرق.

4- کفپوش پی وی سی آسانسور

کفپوش ،تیکی آسانسور

طبقه سنگی آسانسور

2- طبقه آسانسور سه بعدی

اگر تصمیم به استفاده دارید کف اپو،ی آسانسور شما باید توجه داشته باشید که باید در ضخامت بسیار نازکی بدوید تا وزن زیادی به لیفت ندهد. این کفپوش درخشندگی و جذابیت بالایی دارد و قابل شستشو می باشد. کفپوش اپو،ی ضد لک است، دچار فرسایش و سایش ناشی از ضربه و تردد زیاد نمی شود. این کفپوش برای ساختمان های لو،، اماکن تجاری و هتل ها استفاده می شود.

8- طبقه آسانسور Betomax

با توجه به اینکه هزینه های ساخت بسیار با،ت، باید کفپوشی مقرون به صرفه و با قیمت من، انتخاب کنید. البته بهترین انتخاب تلفیق قیمت من، و کیفیت ایده آل است و ارزان بودن به تنهایی نباید ملاک انتخاب باشد.

انواع طبقه آسانسور

علاوه بر این، مانند سایر سطوح بتنی، این پوشش در اثر ضربه و قرار گرفتن اجسام سنگین و تیز ،اش، ، یا ش،تگی نخواهد داشت. به همین دلیل می توان از آنها عمدتاً برای محیط های صنعتی پرتردد و همچنین آسانسورهایی برای حمل تج،ات سنگین در برج های مس، استفاده کرد.

9- کاشی چینی

طبقات سه بعدی به دلیل طراحی منحصربفرد طرفداران زیادی دارد و برای طبقات آسانسور با استقبال خوبی مواجه شده است. این کفپوش ها در برابر ترافیک سنگین نیز مقاوم بوده و آسیبی نمی بینند و فرسایش نمی یابند. طراحی و رنگ های جذاب کفپوش سه بعدی آسانسور تاثیر زیادی بر افراد در زمینه ،ید و یا داشتن حس مثبت دارد. این روکش ها در واقع نوعی استیکر با طرح های سه بعدی هستند و به راحتی نصب و اجرا می شوند و تنوع بالایی دارند.

3- فرش آسانسور