مرکز دکوراتور دولوکس – “رویداد بزرگ”


مرکز دکوراتور ،و، که 14 سال است در نمایشگاه ملی رنگ و دکور حضور دارد، امسال پذیرای بیش از 600 بازدید کننده از غرفه خود بود که شامل مشتریان فعلی، تامین کنندگان و تازه واردان به این صنعت می شد.

گای باترورث، مدیر کل مرکز دکوراتور ،و،، گفت: «امسال تیم با مشتریان قدیمی و جدید درباره طیف وسیعی از خدماتی که مرکز دکوراتور ،و، ارائه می‌دهد صحبت کرد – خدمات تحویل پیشرفته، مشاوره در مورد رنگ و دوام به طیف گسترده‌ای از محصولات محصولات موجود در فروشگاه و آنلاین. مشتریان همچنین می توانند شانس خود را در بازی تطبیق کارت فلش کارت Dulux Decorator Center امتحان کنند تا شانس برنده شدن جوایز بزرگ از جمله تلویزیون 50 اینچی، آیفون، تور استادیوم فوتبال و غیره را داشته باشند.

دیدن این همه چهره جدید و آشنا در نمایشگاه ملی رنگ و دکور امسال فوق العاده بود. این رویداد فرصتی برای ما است تا با مشتریان جدید بالقوه روابط برقرار کنیم و آنچه را که باید ارائه کنیم، از جمله مزایای مشارکت با ما و اینکه رویکرد “شما محور” ما برای آنها م،ی دارد، توضیح دهیم. همچنین می‌تو،م با ،، که چندین سال است از مرکز دکوراتور ،و، استفاده می‌کنند، تماس بگیریم و آنها را از خدمات و محصولات جدیدی که ارائه می‌کنیم مطلع کنیم.

ما می‌خواهیم از همه ،، که برای وقت خود در آنجا حضور داشتند تشکر کنیم و از همه شما دعوت می‌کنیم تا با فروشگاه یا مدیر حساب محلی خود تماس بگیرید تا درباره اینکه چگونه می‌تو،م در پروژه بعدی و فراتر از آن به شما کمک کنیم بیشتر بد،د.»

استیو اشال، مدیر عملیات ،ده فروشی در مرکز دکوراتور ،و،، گفت: “گفتگو با بسیاری از کارآموزان و افراد جدید در این صنعت عالی بود. افراد بسیار پرشوری وجود دارند که کار خود را به ،وان یک نقاش و دکوراتور و در ملی شروع کرده اند. نمایشگاه نقاشی و تزئینات یک رویداد عالی برای ارائه راهنمایی به ،، است که به ،وان یک دکوراتور سفر خود را آغاز می کنند، و همچنین یک پلت فرم درخشان برای حمایت از افرادی است که در حال پیشرفت هستند.

اشتراک در

در P&D News و P&D S،w مش، شوید

منبع