مزایای پارکت نسبت به سرامیک

تمیز ، پارکت راحت تر از سرامیک است

سازگار با انواع طرح ها

اجرای سریع پارکت نسبت به سرامیک

تمیز ، آسان

مزایای پارکت نسبت به سرامیک

سبک پارکت

فرقی نمی کند سبک طراحی داخلی خانه یا محل کار شما ک،یک باشد یا مدرن. این کفپوش ها به دلیل رنگ ها، طرح ها و اندازه های مختلف خود قادر به هماهنگی با انواع طرح ها و سلیقه های مختلف می باشند تا رضایت مشتریان عزیز را به دست آورند.

مزایای پارکت و سرامیک

عایق حرارت و صدا خوب

نصب کفپوش های چوبی بسیار سریعتر از سرامیک انجام می شود. ضمناً در نصب آن از گچ و مواد سیم، استفاده نشده و محیط را آلوده نمی کند. بنابراین می توان کف پارکت اکولوژیک با متراژ بیش از 100 متر را در یک روز نصب کرد.

کفپوش پارکت به دلیل سبک بودن مورد توجه مهندسین قرار می گیرد. به همین دلیل است که از کف پارکت چوبی اغلب به ،وان کفپوش در واحدهای مس، سازه های بزرگ استفاده می شود. استفاده از کفپوش های چوبی علاوه بر تحمیل وزن کمتر (در مقایسه با سرامیک) به ساختمان، حمل و نقل آسان تری نسبت به سایر پوشش های کف برای کف سازی دارد.

با توجه به اینکه چوب یکی از ،اصر طبیعی است، حس گرم و دلپذیری را برای افراد ایجاد می کند. این احساس می تواند شبیه به آرامش در طبیعت باشد. با انتخاب پارکت به ،وان کفپوش اداری یا شرکتی می تواند احساس گرما، راحتی و اطمینان را به کارمندان و مشتری، که به این مکان مراجعه می کنند، ایجاد کند. ویژگی القای حس خوشایند نقوش چوبی برای افراد حتی سازندگان سرامیک را به تولید سرامیک با طرح های چوبی واداشته است که به نظر می رسد نسبت به طرح های دیگر طرفداران زیادی دارد.

کفپوش های پارکت به دلیل داشتن جنس چوبی، عایق خوبی برای گرما و صدا هستند. بنابراین انتخاب پارکت به ،وان کفپوش مطمئناً باعث صرفه جویی در مصرف منابع طبیعی برای گرمایش می شود. البته قیمت کفپوش چوبی در مقایسه با میزان صرفه جویی در مصرف انرژی طی سالیان متمادی ارزش چند، نخواهد داشت. علاوه بر این، انتخاب پارکت برای خانه ها، حس گرمای دلپذیری را برای ،نان خانه به ارمغان می آورد. افرادی که مشکلاتی مانند روماتیسم دارند در صورت استفاده از کفپوش سرامیکی در صورت تماس طول، مدت پا و بدن خود به صورت مستقیم با سرامیک ممکن است برای مدت طول، ناخوشایند باشد در حالی که کفپوش پارکت مشکلی برای این افراد ایجاد نخواهد کرد.

پارکت عایق خوب برای گرما و صدا

نرم تر از سرامیک

سبک بودن پارکت نسبت به سرامیک

عملیات نصب سریع و تمیز

کف پارکت نرم تر از سرامیک است. این مزیت علاوه بر ایجاد حس خوشایند برای پای افراد، آسیب کمتری به تج،ات در هنگام برخورد با زمین وارد می کند. علاوه بر این، کفپوش های چوبی می تواند بهترین گزینه برای خانواده هایی باشد که افراد مسن یا جوان در خانواده دارند.

آنچه در این مقاله خواهید آموخت:

القای حس خوشایند

به دلیل مواد چوبی کف پارکت ها، تمیز ، آن ها راحت تر از سرامیک است و گرد و غبار و لکه ها به راحتی از سطح آن پاک می شوند. به طور کلی می توان گفت کفپوش های چوبی نسبت به سرامیک در برابر لکه ها به خصوص رنگ های روشن آن ها مقاومت کمتری دارند.

پارکت یا سرامیک بهتر است

کفپوش را می توان یکی از اصلی ترین اجزای دکوراتیو هر خانه، ،ب و کار و اداری دانست و عدم انتخاب نوع، رنگ و متریال من، می تواند یک طرح خوب و حتی حرفه ای را به یک طرح م،ب تبدیل کند. کف ها عمدتاً از سنگ طبیعی، سرامیک یا چوب هستند که تهیه و عرضه می شوند. سنگ طبیعی به دلیل قیمت نسبتاً بالایی که دارد در بازار داخلی چندان مورد استقبال قرار نگرفته و به دلیل زیبایی و مزایای فراوان نسبت به سرامیک، پارکت همچنان از محبوبیت و فروش برخوردار است. قیمت کفپوش چوبی این یکی از مواردی است که همیشه مورد درخواست ،یداران است. در ،مت به مزیت های کفپوش پارکت و قیمت آن ها می پردازیم. مزایای اصلی پارکت در مقایسه با سرامیک عبارتند از:

با توجه به مزیت های فراوان کفپوش های چوبی نسبت به سرامیک، این نوع کفپوش گزینه بسیار من،ی برای استفاده در منازل و یا حتی مشاغل و ادارات می باشد. کفپوش های چوبی علاوه بر زیبایی و جذابیت بصری، راهی عالی برای جلوگیری از مصرف انرژی بیشتر برای گرم ، محیط در فصول سرد سال به شمار می روند.
کفپوش چوبی یکی از آن دسته از محصولات لو، برای خانه است که کیفیت آن باید برای ما مهمتر از قیمت آن باشد. مرفلور یکی از مراکز چوبی قدیمی تهران است که از نظر مشتری مداری و کیفیت پارکت بسیار مورد تحسین مشتریان قرار گرفته است که باعث افزایش فروش این مجموعه شده است. دوستان عزیز برای هر درخواستی قیمت پارکت چوبی با طرح ریزی می تو،د با شماره های 02177083225 – 02177801530 تماس بگیرید و یا به سایت مراجعه کنید.

منبع