مزرعه لحظه لحظه ای ایدیل در گرین تاون توسط MDO

اه، توسعه هزارهپروژه جدید او مزرعه لحظه ای ایدیل واقع در چنگدو، چین، شهری که به خاطر اوقات فراغت و بیکاری معروف است، که توسط مناظر دامداری از مزارع حاصلخیز و جنگل های انبوه احاطه شده است. ما از طراحی طبیعت الهام گرفته ایم – فضا تشکیل دهنده منظره است و مصالح ساختم، طبیعی، نرم و ساده برای تشویق بازدیدکنندگان به بازگشت به زندگی روستایی و شاعرانه انتخاب شده اند.

لحظه محکم عاشقانه گرین تاون 13

لحظه محکم عاشقانه گرین تاونز 14

Greentowns Idyll moment firm 8

لحظه ی محکم عاشقانه ی سبز تاون ها 19

نام پروژه: مزرعه لحظه ای ایدیل گرین تاون; مالک: Chengdu Greentown Sichuan Kitchen Town Industrial Co., Ltd. ; تیم مشتری: Zhefeng Fang، Ziyi Li، Yangxi Liao، Peng Yang، Bo Tian. مساحت پروژه: 600 متر مربع; تیم طراحی: Plus Design Office; محدوده طراحی: طراحی داخلی و طراحی مبلمان. مدیر طراحی: جاستین بریگلند، جیسی چوی; طراح اصلی: دا گائو، منگمنگ دونگ. دستیار طراح: Wanyang Song، Shuya Xin، Shuo Huang، Hao Zheng، Yao Ju، Jun Zhu. تکمیل در جولای 2022؛ عکاس: Zifeng Shi از استودیو Pianfang;

لحظه مزرعه ایده آل سبز تاونز 3

لمس بافت سنت و طبیعت محلی با مصالح

لحظه 9 مزرعه ایده آل سبز تاونز

اگرچه در متریال های مختلف، رنگ کاملاً طبیعی به آرامی در فضا جاری می شود. ظروف تقریباً تراشیده شده، شاخه های خشک شده و ،اصر حصیری بافته شده، کیفیتی روستایی به فضای مدرن می بخشد. گوشه‌های منحنی، سقف‌های درز ایستاده، و شیرو،‌های یک طبقه با فاصله ی،ان، جذابیت آرام آرامی را به ارمغان می‌آورند و بازدیدکنندگان را تشویق می‌کنند تا در فضایی ناب و با بیشترین سادگی روزمره قدم بزنند.

لحظه محکم عاشقانه گرین تاونز 17

در سیاره ابدی، ،نان محصولات مختلف در طول فصول سال می کارند. در هنگام برداشت، گیاهان تازه را می چینند، و در اوقات فراغت، در اطراف چای قدم می زنند… MDO درک خود از محیط، مطالعات خود را در مورد مواد، آزمایش های مکان آن، و زیبایی شناسی فضا را با طبیعت دلپذیر ،یب می کند. انرژی خالص را برای بازدیدکنندگان تجدید کنید و آنها را تشویق کنید تا راهی برای ارتباط با بخشی از ،، که در اینجا هستند پیدا کنند. این چیزی را به تخیل برای زندگی در طبیعت و روستا می گذارد.

لحظه ی محکم گرین تاونز 22

لحظه محکم عاشقانه سبز تاون 4

لحظه محکم عاشقانه گرین تاونز 6

لحظه ی محکم عاشقانه ی سبز تاون 18

منبع

لحظه 7 مزرعه ایده آل سبز تاونز

لحظه ی محکم گرین تاونز 11

MDO بر نور و فضا تمرکز می کند، به این امید که بازدیدکنندگان بتوانند هر روز احساس آرامش را در تعطیلات تجربه کنند. طراحان این ایده را از مصنوعات و مواد محلی از خانه های باست، در غرب سیچوان به عاریت گرفتند و خلاقانه آنها را در طراحی مدرن گنجاندند. این فضا با دهانه‌های پنجره، کلاه‌های م،وطی شکل، چوب طبیعی و اقلام بامبو بافته شده برای ارتباط با خانه‌های مس، و صنایع دستی محلی در غرب سیچوان تزئین شده است.

نمای بدون مانع به طور هماهنگ دنیای داخل و خارج را به هم متصل می کند و کل فضا را تا تراس گسترش می دهد. جلوی ورودی بیرونی خوشه ای از گل های آفتابگردان است. قاب در، منظره بیرونی خانه را به گونه ای قاب می کند که انگار یک هنر مدرن است. سقف های داخلی شیرو، شکل از ،اصر معماری سنتی نشأت گرفته اند. سادگی و پیوستگی دانه های چوب مرز بین طبیعت و پناهگاه را بیشتر محو می کند و به بازدیدکنندگان اجازه می دهد تا یکپارچگی فضا را به طور متوسط ​​درک کنند.

لحظه محکم عاشقانه گرین تاونز 12

واحد چند منظوره ،یبی غنی از هویت‌های فرهنگی محلی در چنگدو است، مانند فال ماهجونگ و چای که در مجموعه‌ای از فنجان سرو می‌شود.

لحظه ی محکم عاشقانه ی سبز تاون ها 1

هنگامی که درختان در نور شفاف صبحگاهی سایه خود را بر روی پرده ها می اندازند، به نظر می رسد زمان غیر مادی در دسترس می شود و یک جشن بصری و ذهنی آرام به ارمغان می آورد. یک منطقه حائل بین فضاهای باز پر جنب و جوش در طبقه اول و اتاق های خصوصی آرام در طبقه سوم ساخته شده است. طبقه دوم برای هماهنگی کامل فضا با تغییرات محیطی طراحی شده است و به فرهنگ، آموزش، تحقیق و مطالعه اختصاص دارد. غرق در طبیعت و نور، چای خانه با هماهنگی، احترام، خلوص و آرامش اشباع شده است.

مبل مستقیماً رو به باغ در فضای باز قرار می گیرد و نمای طبیعی از چشم انداز بیرونی اتاق را ارائه می دهد. بازدیدکنندگان می توانند به راحتی روی مبل دراز بکشند و احساس کنند که فصل ها چگونه می چرخند.

Greentowns idill moment firm

لحظه محکم عاشقانه سبز تاونز 20

لحظه مزرعه بت های سبز تاونز 2

لحظه 5 مزرعه ایده آل گرین تاونز

لحظه محکم عاشقانه گرین تاونز 21