مشارکت رنگ برای Shurtape. پیش‌نمایش #PDShow2022


شورتیپ – غرفه 17

Shurtape “قدرت مشارکت” را برای FrogTape و محصولات جدید Kip آن در نمایشگاه رنگ و دکور امسال به نمایش خواهد گذاشت.

جیسون برنز، دکتر شورتیپ می گوید؛ این شرکت در حال سرمایه‌گذاری هنگفتی بر روی رهبر بازار FrogTape، با کمپین‌های گسترده مصرف‌کننده و مشارکت‌های خلاقانه است که تطبیق‌پذیری محصول و آگاهی از نیازهای کاربر را، چه در یک محیط کوچک، چه در تاسیسات تجاری یا در مقیاس بزرگ در فضای باز، نشان می‌دهد. این برند اخیراً لوازم جانبی از جمله پدهای DropCloth محبوب خود را روانه بازار کرده است و آنها را در غرفه خود به نمایش خواهد گذاشت.

نوار Kip Wa،-Tec که اخیراً راه اندازی شده است در سه نوع Premium، Wallpaper و Outdoor موجود است. ساخته شده از الیاف Jinzokei، ،ب اکریلیک با کیفیتی با مقاومت بالا در برابر آب و رطوبت ارائه می دهد. پارچه های قطره ای کاغذی و پ،تیکی و نوارهای پوشاننده همه منظوره طیف وسیعی از بریت،ا را تکمیل می کنند.

جیسون نتیجه‌گیری می‌کند: «ما از داشتن همکاری‌های عالی برای برندهای دکوراسیون منزل خود خوشحالیم و مشتاقانه منتظر ایجاد موارد بیشتر هستیم – و چه چیزی بهتر از چهره به چهره در نمایشگاه P&D؟ این به ما این فرصت را می دهد که با هزاران نقاش و دکوراتور حرفه ای و همچنین سایر افراد شاغل در این صنعت آشنا شویم. محصولات ما ممکن است خودشان صحبت کنند، اما به ،وان شرکتی که بر اساس خدمات خوب به مشتریان ساخته شده است، ما معتقدیم که تماس شخصی همیشه بهترین است. ما چندین درخواست برای قرار ملاقات با سایر شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان دریافت کرده ایم و ما واقعا مشتاقانه منتظر نمایش هستیم.

هم اکنون بلیط های رایگان خود را دریافت کنید

به وب سایت Shurtape مراجعه کنید

آیتم های مرتبط:

نمایش P&D – حامیان مالی برتر برای یک رویداد بزرگ آماده می شوند

یک خط مستقیم برای آبجوسازان ایجاد کنید! پیش‌نمایش #PDS،w2022

Graphenstone منتظر یک “رویداد خارق العاده” است. پیش‌نمایش #PDS،w2022

Repair Care برای یک نمایش بزرگ آماده است. پیش‌نمایش #PDS،w2022

اشتراک در

در P&D News و P&D S،w مش، شوید

تبلیغات:

منبع