مطالب داغ ماکیتا – اخبار نقاشی و دکوراسیون : اخبار نقاشی و دکوراسیون


ماکیتا ،ستان تفنگ حرارتی DHG181ZJ را در محدوده 18 ولت LXT خود معرفی کرده است. تفنگ حرارتی جدید که با قابلیت تنظیم حجم هوا و دما برای رسیدن به 200 لیتر در دقیقه و 550 درجه سانتی گراد طراحی شده است، برای طیف وسیعی از کاربردها ایده آل است.

DHG181ZJ دمای هوا تا 550 درجه سانتیگراد و حجم هوا تا 200 لیتر در دقیقه بسته به تنظیمات انتخاب شده را ارائه می دهد. حجم هوا و دما هر دو قابل تنظیم هستند، بنابراین کاربران به راحتی می توانند ،وجی را متن، با کار تنظیم کنند. به سادگی یک سوئیچ را برای تغییر بین دو تنظیم حجم هوا فشار دهید و دمای هوا را با صفحه تنظیم کنید.

برای محافظت از اپراتور، DHG181ZJ دارای عملکرد ضد راه اندازی مجدد است که از راه اندازی تصادفی جلوگیری می کند. همچنین یک مک،زم آزادسازی سریع و بدون ابزار وجود دارد که امکان تعویض آسان نازل را بدون نیاز به لمس ف، داغ در این فرآیند فراهم می کند. در یک قاب کانکتور مک‌پک، محافظ شیشه، شکاف عریض، بازتابنده و نازل‌های کاهش همگی به‌صورت استاندارد ارائه می‌شوند.

DHG181ZJ زمان کارکرد 30 دقیقه در حالت کم و 21 دقیقه در حالت بالا را هنگام استفاده از باتری LXT با ظرفیت 6 آمپر ساعت کاملاً شارژ شده ارائه می دهد و حدا،ر کارایی کاربر را تضمین می کند.

اشتراک در

در اخبار P&D و P&D S،w مش، شوید

آگهی:
آگهی:


منبع: https://www.paintinganddecoratingnews.co.uk/decorating-،ucts/masking-cleaning/،t-stuff-from-makita/