معرفی بهترین اتاق فرارهای کرج + رزرو آنلاین سفرزون | allescape

بازی عریبه در ژانر وحشت، تئاتر تعاملی قرار میگیرد و موفقیت شایانی از نظر جلب توجه مخاطبان به دست آورده است. اتاق فرار دوگیان دومین اتاق از مجموعه ساعت شنی است که در منطقه شاهین ویلای کرج قرار گرفته است. دوگیان که در ژانر وحشت، درام دسته بندی میشود، قصه ای از روستای دَل در سال ۱۳۵۳ را برای بازیکنان روایت میکند. اتاق فرار شرودا دومین اتاق از مجموعه پارادوکس است و در منطقه بلوار طالقانی کرج واقع شده.

این بازی یک بازی کارآگاهی و مستند است که سطح متوسطی دارد و در گروه‌های ۴ تا ۸ نفره می‌شود بازی کرد. ۱۲۰ دقیقه زمان دارد و در فضایی به وسعت ۶۰ مترمربع انجام می‌شود. سناریوی این بازی، الهامی از یک داستان واقعی کلاه‌برداری در سال ۲۰۰۶ میلادی در آمریکا است. شما بایستی نقش پلیس را ایفا کرده و به صحنه تصادف بروید تا با چالش‌های عجیبی مواجه شوید. اتاق فرار قربانی نیز از بازی‌های ترسناک این مجموعه است و ۴ تا ۸ نفر بازیکن دارد و از بازی‌های سخت به شمار می‌رود.

چرا در صفحه بعضی بازی ها لینک رزرو وجود ندارد؟!

وب‌سایت کیش بوک با هدف ارائه تجربه‌ای منحصربه‌فرد از سفر به جزیره کیش طراحی سایت راه‌اندازی شده است. از این رو تمام تلاش ما بر این هدف استوار است که اطلاعاتی دقیق، به‌روز و جذاب را بدون نگاه جانب‌دارانه و جهت‌گیری‌های تبلیغاتی و خاص، از نقاط گوناگون جزیره کیش در اختیار شما بگذاریم. • گاهی هم به دلیل تهویه و فضای یک بازی ممکن است احساس سرما کنید.

  • با آن که اتاق‌ فرار به ظاهر تنها یک بازی و سرگرمی است، اما طراحی این بازی به گونه ای صورت گرفته است که تمام رویدادهای داخل آن کاملا واقعی به نظر برسند.
  • • روایت‌ها، تجارب و نظرات عاشقان و معتادان اتاق فرار را در هشتگ #اتاق_فرار در اینستاگرام دنبال کرده و اطلاعات جالبی دریافت کنید.
  • عملکرد فردی در این بازی به هیچ وجه موفقیت‌آمیز نخواهد بود.
  • بعضی از تفریحات کیش خصوصاً در ایام نوروز امکان پر شدن ظرفیت دارند و برای مسافرانی که وقت کمتری دارند امکان پیش‌رزرو حتی از چندین روز قبل از طریق سایت سفرساز فراهم شده است.
  • اتاق فرار اپیک یا EPIC، ۳ بازی دارد به نام خوابگر، رخنه و آخرین تقاص.
  • شما چه به دنبال یک خرید آنلاین یا خرید از مغازه‌های نزدیک محل سکونت خود باشید و چه به دنبال یک تجربه خاص، چشیدن یک طعم متفاوت یا یادگیری چیزاهای جدید باشید، با تخفیفان یک خرید هوشمندانه و با قیمت مناسب را تجربه خواهید کرد.

معرفی بهترین اتاق فرارهای کرج + رزرو آنلاین سفرزون | allescape این مختصری از بازی بسیار هیجان انگیز اتاق فرار دالان نفرین شده است. دالان نفرین شده یکی از اتاق فرار های جزیره کیش در مجموعه شهربازی هایلند کیش است که به تازگی در کیش راه اندازی شده است. اتاق فرار امگا اسکیپ روم، اتاق فراری است که بازی‌های اتاق فرار در ژانر ترسناک و هولناک ارائه می‌کند.

اتاق فرار طاعون

این اتاق فرار جزو بازی‌های محیطی مجموعه اسکیپ روم محسوب می‌شود و انجام آن همراه یک تا پنج نفر صورت می‌گیرد. بازی‌های اتاق فرار معمولا به صورت گروه‌های 3 تا 6 نفره قابل انجام است. از این تعداد کمتر معمولا بازی جذابیت خود را از دست داده و از این تعداد بیشتر، شلوغی بیش از حد اتاق موجب غیرفعال شدن برخی از اعضای گروه می‌شود. بنابراین توصیه می‌کنیم با همین تعداد مشخص و استاندارد وارد این بازی شوید.

بازی اتاق فرار در چه فضایی طراحی می‌شود؟

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار