معرفی بهترین دیوارپوش برای پذیرایی شیک و لوکس

آنچه در این مطلب خواهید آموخت:

چرا دیوارپوش برای پذیرایی؟

دیوارپوش سه بعدی جدیدترین مدل دیوارپوش شیک برای پذیرایی می باشد که از جنس های پلیمری، پی وی سی، چرم، فومی و چوب تولید می شود. این دیوارپوش را براساس جنس می توان در ،مت های مختلف از منزل یا ساختمان های تجاری مورد استفاده قرار داد. از جمله دیوارپوش های سه بعدی پذیرایی می توان به چرمی، چوبی و سنگی اشاره کرد، زیرا این سه نوع علاوه بر زیبایی و برجسته ساختن دیوار پذیرایی فضایی لو، و گرم را در محیط به وجود می آورند.

دیوارپوش چوبی به ،وان ،صری از طبیعت زیبایی، گرما و صمیمیت را به فضا تزریق کرده و یکی از زیباترین دیوارپوش ها برای پذیرایی می باشد. این دیوارپوش که شامل دو نوع چوب طبیعی و مصنوعی است، عایق دما بوده و به خوبی از هدر رفتن انرژی جلوگیری می کند. برای داشتن آرامش در محیط دیوارپوش چوبی برای پذیرایی گزینه ای بسیار عالی است، چون هم عایق صوت بوده و هم به ،وان نمادی از طبیعت نوازشگر روح و جان می باشد. بنابراین این گزینه می تواند به ،وان برترین انتخاب شما بر روی دیوارهای پذیرایی سبک ک،یک و نئوک،یک جا گرفته و لذت و هیجان را به شما هدیه بدهد.

دیوارپوش پی وی سی پرطرفدارترین متریال به لحاظ داشتن تنوع بسیار بالا در طرح و رنگ و قیمتی بسیار من، می باشد. پی وی سی کاملا ضد آب بوده و در صورتی که دچار لک یا هر ،یفی شد به راحتی می تو،د آن را با شوینده ها و آب شستشو داده تا مثل روز اول تمیز و براق شود. از دیگر دلایلی که باعث میشود این گزینه بهترین دیوارپوش برای پذیرایی به شمار رود عبارتند از:

دیوارپوش پی وی سی برای پذیرایی

دیوارپوش شیشه ای برای پذیرایی

اگر به دنبال گزینه ای رزان قیمت به ،وان دیوارپوش برای سالن پذیرایی هستید، پنل های گچی می توانند گزینه ایده آلی باشند. این پنل ها دارای طرح های متنوع سه بعدی بوده و امکان رنگ آمیزی آنها نیز وجود دارد. البته توجه داشته باشید که مقاومت این پنل ها در برابر ضربه بالا نبوده و به مرور زمان ممکن است بخش هایی از دیوار دچار پریدگی و ش،ت شود. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم در صورتی از این پنل ها برای دیوار پذیرایی استفاده کنید که رفت و آمد در این بخش از منزلتان کم بوده و نم و رطوبت نیز روی دیوار وجود نداشته باشد.

دیوارپوش آلومینیومی پذیرایی

دیوارپوش سنگی

اگر برای چیدمان پذیرایی سبک دکوراسیون روستیک را انتخاب کرده اید، بدون شک از نقش بسیار مهم سنگ در این محیط اطلاع دارید. کافیست دیوارپوش سنگی را انتخاب کنید تا به خوبی حس و حال ،اصر طبیعی را به محیط القا کنید. پوشش های سنگی از نظر جنس دارای تنوع بالایی بوده و در طرح و رنگ های متعدد در بازار موجود هستند.

یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب بهترین دیوارپوش برای پذیرایی جلوه ی ظاهری می باشد. پذیرایی به ،وان مهم ترین بخش از یک منزل باید کاملا اصولی به دکوراسیون داخلی آن پرداخته شود، زیرا تاثیر بسزایی بر روحیه ی ،نین و مهمان ها دارد. به علت تنوع بالایی که در دیوارپوش وجود دارد ممکن است در زمان انتخاب دچار سردرگمی شوید. ما در این مطلب انواع مدل دیوارپوش شیک برای پذیرایی را به تفکیک و با ذکر خصوصیات برای شما معرفی می کنیم تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

دیوارپوش شیشه ای زیبایی و نور را به سالن پذیرایی هدیه می دهد. اگر پذیرایی منزلتان کوچک است با استفاده از شیشه می تو،د انعکاس نور را در محیط زیاد کرده و فضا را بزرگتر از واقعیت نشان دهید. این دیوارپوش دارای تنوع در طرح و رنگ بوده و قابلیت شستشو نیز دارد. دیوارپوش شیشه ای در انواع رنگی، طرح دار، مات، چاپی، کریستال و… در بازار موجود بوده که با توجه به سلیقه می تو،د یکی از آنها را انتخاب کرده و بر روی دیوار پذیرایی نصب کنید.

دیوارپوش گچی

برای فضاهای مدرن استفاده از دیوارپوش آلومینیومی می تواند از گزینه های ایده آل به شمار رود. این پنل ها نصب و اجرای آس، داشته و در بازه زمنی کوتاه می توانند جلوه منحصر به فردی را روی دیوار پذیرایی ایجاد کنند. لازم به ذکر است که پنل های آلومینیومی ضد زنگ بوده و مقاومت مطلوبی در برابر خط و خش دارد.

از دیگر انتخاب های ایده آل به ،وان دیوارپوش سالن پذیرایی می توان به کاغذ دیواری اشاره کرد. کاغذ دیواری ها دارای تنوع بسیار بالا از نظر طرح و رنگ و جنس بوده و برخی از آنها در برابر نم و رطوبت نیز دوام و ماندگاری دارند.

نکات مهم در انتخاب بهترین دیوارپوش برای پذیرایی

دیوارپوش راهرو چی ب،یم؟

با توجه به آنچه در طول متن اشاره شد، تنوع در دیوارپوش برای سالن پذیرایی بسیار زیاد است. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم چند نکته زیر را در زمان انتخاب مد نظر داشته باشید تا دیوارها به زیباترین شکل دیزاین شوند:


منبع: https://deconews.ir/%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%AF%DB%8C%D9%88%D8%A7%D8%B1%D9%BE%D9%88%D8%B4-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DB%8C/

به وسیله ی دیوارپوش ها می توان در کمترین زمان با هزینه های اندک و بدون ،ابکاری نوسازی در نقاط مختلف منزل از جمله پذیرایی داشته باشید. مزایای بسیاری از جمله عایق صدا، عایق دما، زیبایی و شستشوی آسان که در دیوارپوش ها وجود دارد و آنها را به متریالی محبوب و پرطرفدار تبدیل کرده است. با توجه به این مزایا و تنوع بسیار در طرح و رنگ آنها، از طرفداران هر سبک دکوراسیون با هر نوع سلیقه که باشید، حق انتخاب بالایی پیش رو خواهید داشت.

دیوارپوش فومی برای پذیرایی

دیوارپوش گچی پذیرایی

دیوارپوش آجری برای پذیرایی

دیوارپوش فومی برای پذیرایی
این دیوارپوش طرح و رنگ های متنوعی دارد اما طرح چوب و سنگ برای پذیرایی بسیار زیبا و من، می باشد. از این دیوارپوش می توان برای یک دیوار کامل یا در برخی ،مت ها به صورت پازلی با دیوار ساده استفاده نمود. از بهترین مزایای آن می توان قابلیت شستشو و ضد آب بودن می باشد. اگر دیوار پذیرایی ،یف شد به راحتی می تو،د با شستشو دیوارپوش فومی را مثل روز اول تمیز کنید.

دیوارپوش های ذکر شده علاوه بر زیبایی دارای خصوصیات زیادی از جمله عایق صدا و حرارت بودن، ضد خش، وزن سبک و قابلیت شستشو می باشند و به همین دلیل برای پذیرایی بسیار من، هستند.

دیوارپوش آلومینیومی

دیوارپوش چرم برای پذیرایی

این دیوارپوش بسیار لو، و لاکچری بوده و جذابیت را به سالن پذیرایی تزریق می کند. علاوه براین، به ،وان یک عایق بسیار عالی در برابر صوت می تواند سکوت و آرامش منزل شما را تضمین کند.

دیوارپوش پی وی سی

دیوارپوش چرمی یکی از شیک ترین دیوارپوش های موجود در بازار است که از چرم مصنوعی به همراه یک لایه پلی اوراتان تولید می شود. برای نصب چرم به دیوارهایی کاملا صاف و صیقلی نیاز دارید، بهتر است ابتدا زیرسازی را انجام دهید تا با سرعت بالاتری نصب انجام شود. پوشاندن دیوار با چرم برای زیبایی بخشیدن به پذیرایی و تبدیل آن به نقطه ای خیره کننده گزینه ای عالی می باشد.

دیوارپوش سنگی برای پذیرایی

دیوارپوش چوبی برای پذیرایی

دیوارپوش چرم برای پذیرایی

در چند سال اخیر استفاده از آجر در محیط داخلی ساختمان ها رواج زیادی پیدا کرده و می توان از آن برای ایجاد دیوار شاخص استفاده کرد. دیوارپوش آجری گزینه دیگری برای پذیرایی می باشد که قابلیت رنگ آمیزی داشته و از نظر قیمت نیز من، هستند. البته توجه داشته باشید که نوع نامرغوب این دیوارپوش ها دارای سوراخ و منافذ زیادی بوده و به مرور گرد و غبار زیادی را جذب می کند.

دیوارپوش فومی ساخته شده از فوم پلی اتیلن می باشد که در بافت خود منافذ ریز هوا دارد. منافذ درون بافت باعث نرمی و انعطاف پذیری بالای این پنل ها شده و به راحتی بر روی دیوارهای دارای انحنا نصب شود. اگر دیوارپوش فومی را برای پذیرایی انتخاب کردید، باید بد،د که گزینه من،ی برای پوشاندن دیوارهای در معرض نور آفتاب نمی باشند.

کلیک کنید و با انواع دیوارپوش آشپزخانه آشنا شوید

دیوارپوشی سه بعدی برای پذیرایی

دیوارپوش آجری برای پذیرایی

کاغذ دیواری

کلیک کنید و با بهترین انواع دیوارپوش اتاق خواب آشنا شوید

دیوارپوش چوبی برای پذیرایی

دیوارپوشی سه بعدی برای پذیرایی

بهترین دیوارپوش پذیرایی