معرفی بهترین دیوارپوش سرویس بهداشتی و حمام (انواع دیوارپوش ضد آب)

بهترین دیوارپوش سرویس بهداشتی ی،ی دیوارپوشی که در شرایط مرطوب و نوسانات دمایی حمام و سرویس بهداشتی مقاومت بالایی داشته باشد. در رطوبت حمام احتمال رشد قارچ و کپک بالا بوده از این رو باید دیوارپوشی انتخاب کرد که جای نفوذ برای میکروارگ،سم ها نداشته و در دکوراسیون سرویس بهداشتی نیز تاثیر خوبی داشته باشد. در حالت کلی انتخاب دیوارپوش ضد آب برای حمام و سرویس بهداشتی من، می باشد و خوشبختانه تنوع بالایی در آنها وجود دارد. در ادامه به چند مورد از بهترین پوشش ها برای دیوار حمام و توالت و سرویس بهداشتی اشاره خواهیم داشت. با د،وز همراه باشید.

برای سرویس بهداشتی کوچک و تاریک، دیوارپوش آینه ای یکی از بهترین گزینه ها به شمار می رود. این دیوارپوش با انعکاس نور، فضا و ابعاد سرویس بهداشتی را بزرگتر از واقعیت نشان داده و روشنایی را در محیط چند برابر کرده و باعث می شود محیط حمام زیبا و درخشان شود. شستشوی این دیوارپوش خیلی راحت بوده و در برابر رطوبت آسیبی به آن وارد نمی شود. دیوارپوش آینه ای حمام و توالت درجه یک نسبت به نوسانات دما نیز دارای مقاومت عالی بوده و دچار فرسودگی و ، نمی شود.

از بین دیوارپوش های سه بعدی، گزینه هایی که دارای جنس پی وی سی و سنگی هستند برای سرویس بهداشتی من، می باشند. این دیوارپوش های فضایی زیبا و بزرگ بوجود می آورند. دارای تنوع در طرح و رنگ بوده و در برابر رطوبت بالای سرویس بهداشتی کاملا مقاوم می باشند. شستشوی دیوارپوش سه بعدی سنگی و پی وی سی حمام و سرویس بهداشتی آسان بوده و شوینده ها نمی توانند باعث فرسایش آنها شوند.

کاشی و سرامیک از کاربردترین انواع دیوارپوش سرویس بهداشتی و حمام هستند. این دیوارپوش مقاومت بسیار بالایی نسبت به رطوبت داشته و کاملا ضد آب هستند. دیوارپوش کاشی و سرامیک علاوه بر اینکه مانع نفوذ رطوبت به لایه های زیرین می شود، دارای تنوع بسیار زیادی در طرح، رنگ و ابعاد می باشد. این دیوارپوش به نوسانات دمایی مقاوم بوده و به سختی دچار فرسودگی می شود.

یکی از پرکاربردترین انواع دیوارپوش برای سرویس بهداشتی پانل های اکریلیک می باشند. این دیوارپوش نصب آس، داشته و به سرعت می توان سطح مورد نظر را آن پوشاند. دیوارپوش اکریلیکی در زیبایی هم تاثیر بی نظیری دارد، زیرا دارای تنوع در طرح و رنگ بوده و مورد توجه سلیقه های زیاد و متفاوتی قرار می گیرد.
دیوارپوش اکریلیک آلودگی را جذب نکرده و نیاز به نظافت مداوم ندارد. مقاومت در برابر رطوبت و قابلیت شستشو از دیگر دلایل برای انتخاب آکریلیک برای پوشش دیوار حمام و سرویس بهداشتی به شمار می رود.

همان طور که گفتیم دیوارپوش سرویس بهداشتی باید نسبت به نوسانات دما و رطوبت بالای سرویس بهداشتی مقاومت خوبی داشته باشد. دیوارپوش بتنی این مقاومت را داشته و همچنین به محیط جذابیت و اصالت را تزریق می کند. از دیگر ویژگی های بتن می توان به مقاومت بالا در برابر ضربه و نصب آسان آنها اشاره کرد.
دیوارپوش بتنی قابلیت جابجایی دارد و چنانچه به هر دلیل تصمیم به جا به جایی آن داشتید به راحتی می تو،د پنل های بتن را از دیوار جدا کرده و به مکان جدید انتقال داده و نصب نمایید.

دیوارپوش آینه ای حمام و توالت

دیوارپوش سه بعدی برای سرویس بهداشتی

معرفی کامل انواع دیوارپوش آشپزخانه

دیوارپوش اکریلیک

دیوارپوش آکریلیک برای سرویس بهداشتی

دیوارپوش آینه ای حمام

آنچه در این مطلب خواهید آموخت:

راهنمای انتخاب بهترین دیوارپوش سرویس بهداشتی و حمام

دیوارپوش شیشه ای برای سرویس بهداشتی بیشتر از شیشه های طرحدار، مات و رنگی استفاده می شود. این دیوارپوش شستشوی راحتی داشته و در معرض شوینده ها دچار آسیب نمی شود. علاوه براین، در برابر رطوبت و دمای محیط حمام مقاوم بوده و فرسوده نمی شود. دیوارپوش شیشه ای با انعکاس نور، می تواند فضای حمام و توالت و سرویس بهداشتی را بزرگتر و درخشان و روشن نشان دهد.
این دیوارپوش بهداشتی و آنتی باکتریال بوده و نفوذ ،ات و قارچ ها در آن غیر ممکن می باشد. دیوارپوش های مات و رنگی به ،وان دیوارهای جدا کننده در سرویس بهداشتی نیز مورد استفاده قرار می گیرند. این دیوارها برای حفظ حریم شخصی نصب می شوند.

دیوارپوش لمینت یک گزینه ی عالی برای سرویس بهداشتی می باشد. این دیوارپوش کاملا ضد آب بوده و برای محیط حمام که رطوبت بالایی دارد، بسیار من، می باشد. دیوارپوش لمینتی دارای تنوع در طرح و رنگ بوده و جلوه بسیار خوبی دارد. دیوارپوش لمینتی به سرویس بهداشتی زیبایی منحصر به فردی داده و من، سبک مدرن می باشد.

نفوذ ،ات و قارچ ها در این دیوارپوش امکان پذیر نمی باشد و متریال مصنوعی قیمت من، تری نسبت به سنگ طبیعی داشته اما زیبایی و مقاومت بیشتری دارد. سنگ به ،وان یک ،صر از طبیعت علاوه بر زیبایی حس و انرژی خوبی را به محیط تزریق می کند.

دیوارپوش شیشه ای حمام

دیوارپوش بتنی حمام و توالت

انواع دیوارپوش سرویس بهداشتی و حمام

دیوارپوش راه پله چی خوبه؟

دیوارپوش لمینت

برای اینکه از بین دیوارپوش های متعدد انتخابی درست داشته باشیم، باید ابتدا تمامی خصوصیات آنها را مورد بررسی قرار دهیم. دیوارپوش سرویس بهداشتی و توالت علاوه بر زیبایی بخشیدن به محیط باید دارای چند ویژگی مهم دیگر باشد تا بعد از تماس با رطوبت دچار آسیب نشود. بر همین اساس چند ویژگی مهم در دیوارپوش انتخابی تان وجد داشته باشد که عبارتند از:

  • ضد ضربه و ضد خش باشد
  • به نوسانات دمایی مقاومت داشته باشد
  • نظافت و شستشوی آسان داشته باشد
  • در تماس با شوینده ها دچار فرسایش نشود
  • آنتی باکتریال باشد و شرایط رشد قارچ و کپک ها در آن صفر باشد

انواع دیوارپوش سرویس بهداشتی

دیوارپوش سه بعدی برای سرویس بهداشتی
لازم به ذکر است، دیوارپوش فومی و چرمی هیچ یک از ویژگی های مورد نیاز برای محیط مرطوب حمام و سرویس بهداشتی را ندارند. به همین دلیل اگر به دنبال دیوارپوش ضد آب حمام و سرویس بهداشتی هستید، سایر گزینه هایی که در طول متن به آنها اشاره شد را انتخاب کنید.

دیوارپوش سنگی سرویس بهداشتی

دیوارپوش پی وی سی pvc برای سرویس بهداشتی یک پیشنهاد بسیار عالی می باشد. این دیوارپوش قیمت پایینی داشته و تنوع در طرح و رنگ آن با،ت. مهم ترین ویژگی مثبت پوشش پی وی سی، عبور ندادن نم و رطوبت می باشد و به همین دلیل قارچ و کپک در آن رشد نکرده و سطح دیوار نیز نفوذ نمی کند. رطوبت را از خود عبور نداده و مانع رسیدن نم حمام به لایه های زیرین خود می شود. قابلیت شستشوی آسان، ماندگاری و طول عمر بالا، عدم رشد و نفوذ ،ات به دیوار اصلی از دیگر ویژگی های ان به شمار می رود.

منبع: آمازون


منبع: https://deconews.ir/%D8%AF%DB%8C%D9%88%D8%A7%D8%B1%D9%BE%D9%88%D8%B4-%D8%B3%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%B3-%D8%A8%D9%87%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%DB%8C-%D9%88-%D8%AD%D9%85%D8%A7%D9%85/

دیوارپوش لمینت برای سرویس بهداشتی

دیوارپوش ف،ی

دیوارپوش بتنی برای حمام و توالت

دیوارپوش پی وی سی حمام

دیوارپوش ف،ی سرویس بهداشتی و حمام

برای آشنایی با انواع دیوارپوش پذیرایی کلیک کنید

دیوارپوش شیشه ای حمام

دیوارپوش کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی و حمام

دیوارپوش سنگی سرویس بهداشتی

دیوارپوش اتاق خواب چی ب،یم؟

کاشی و سرامیک

دیوارپوش ف،ی که شامل دیوارپوش آلومینیومی و استیل می شود، مقاومت بالایی در برابر رطوبت داشته و دچار خوردگی نمی شوند. به همین دلیل برای حمام و سرویس بهداشتی نیز من، می باشد. شستشوی این دیوارپوش ها آسان بوده و به راحتی می توان آنها را براق کرد. باید دقت داشت که برخی شوینده ها باعث کدر شدن سطح ف، می شود.

دیوارپوش سنگی ( مصنوعی و طبیعی ) به خاطر مقاومت بالایی که در برابر نوسانات دمایی، رطوبت و مواد شوینده دارد، یکی از بهترین گزینه ها برای حمام و سرویس بهداشتی می باشد. این دیوارپوش دارای طرح و رنگ های متفاوت بوده و جلوه و جذابیت خاصی به محیط می دهد.

دیوارپوش ضد آب حمام و سرویس بهداشتی را باید مورد بررسی کامل قرار داد تا بعد از نصب با مشکل مواجه نشوید. در ادامه بهترین انواع دیوارپوش سرویس بهداشتی و حمام و ویژگی های آنها را مورد بررسی قرار می دهیم:

دیوارپوش پی وی سی حمام