معرفی کانکس فانتزی و لوکس پیشرو کانکس

م،ای کان، فانتزی شامل نمونه های مختلفی از جمله ،ید کان، ویلایی ، اداری ، کان، فانتزی برای خدمات اجتماعی، کان، فانتزی خدمات بانکی، کان، فانتزی حراستی، کان، فانتزی فروشگاهی و…. می باشد .
استفاده نمودن از کان، های فانتزی مزیت های متعددی دارد اول از همه باید به خاطر بسپارید که با توجه به اینکه در ساختار شهرها و ساختمان ها تغییرات جدی ایجاد شده استفاده نمودن از کان، فانتزی را میتوان یک ضرورت دانست. و این امکان وجود ندارد که همانند گذشته برای انواع کاربری ها صرفاً از کان، ها و دکه های ساده و آهنی استفاده کرد و باید کان، هایی با امکانات خاص و ویژه ای طراحی شوند که برای محیط های مختلف قابل استفاده باشد. همانطور که ساختار فروشگاه ها و سوپرمارکت ها نسبت به گذشته تغییرات بسیار زیادی پیدا کرده است.

در همه سازه های از پیش ساخته همانند کان، های فانتزی ویژگی‌های کان، و مشخصات آن دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد. خصوصیت های خاص و منحصر به فرد هر کان، به ،وان موضوعی است که موجب تمایز آن با دیگر کان، ها خواهد شد. به همین جهت برای اینکه از مشخصه ها و ویژگی های کان، مطلع گردیم باید قبل از ،ید اطلاعاتمان را درخصوص کان، مورد نظر افزایش بدهیم.

استفاده نمودن از کان، ها مزیت های بیشماری دارد و معایب آن ها بسیار ناچیز است؛ به همین دلیل معمولاً معایب نادیده گرفته می‌شوند. کان، های فانتزی هم فاقد معایب نیستند و به دلیل این که از مصالح با کیفیت در ساخت آنها استفاده می شود از قیمت بالاتری برخوردارند چرا که طراحی ویژه‌ای نیز برای کان، در نظر گرفته می شود.
پس می توان گفت که یکی از فاکتورهای منفی که برای کان، های فانتزی در زمان ،ید و فروش برای آنها وجود دارد قیمت بالای کان، نسبت به کان، های معمولی خواهد بود.
کان، های فانتزی برای کاربری های اختصاصی طراحی و تولید می‌شوند و حتی اگر بخواهیم از نمونه های دست دوم این کان، ها استفاده کنیم قطعاً ،ید و فروش سخت‌تری را در پیش داریم و پیدا ، نمونه دست دوم آن ها کمی دشوار بوده است و البته برای اینکه نمونه کار کرده آن را نیز بفروشیم ممکن است برای پیدا ، مشتری خوب نیاز به زمان بیشتری داشته باشیم.

قیمت کان، فانتزی چقدر است؟

با توجه به سفارش مشتری همه امکانات کان،، اندازه،رنگ و فرم و حتی نوع مصالح کان، فانتزی می‌تواند به شکل اختصاصی دچار تغییر شود و به نظر و سلیقه مشتری وابسته است.

انواع کان، فانتزی و لو،
قطعاً اگر از سازه های ساده و دکه های آهنی برای محیط های مختلف استفاده گردد نصب سازه از لحاظ ظاهری ممکن است با محیط اطراف هیچ هماهنگی نداشته باشد. همانند یک قطعه معمولی در محیط قرار می گیرد که علاوه بر عدم ناهماهنگی بلکه بازده مورد انتظار را نخواهد داشت؛ پس می‌توان گفت کان،های فانتزی به دلیل اختصاصی بودن کارایی و بهره‌وری بیشتری خواهند داشت و همچنین امکانات سفارشی مثل سیستم ،ت دهی را در بر می گیرند.
زیبایی و تنوع رنگ در کان، های فانتزی وجود دارد و در فرم ها و طراحی های اختصاصی می باشند و از قابلیت جابجایی و نصب آسان نیز بهره مندند و همچنین قابلیت تعمیر و نگهداری ساده و کم هزینه برای آنها وجود دارد. علاوه بر آنچه که ذکر کرده ایم از دوام و استقامت بیشتری برخوردارند چرا که از مصالح مقاوم و متریال های فوق‌العاده با کیفیت در ساخت آنها استفاده گردیده است.

کان، های فانتزی چه معایبی دارند؟

مح،ه دقیق قیمت در کان، فانتزی به فاکتورهای متفاوتی از جمله ویژگی های کان،، امکانات و اندازه کان، مرتبط می باشد و قطعاً با اضافه و کاهش هر کدام از این فاکتورها قیمت سازه نیز تغییر پیدا می‌کند.
معمولاً به این صورت است که قیمت نهایی به شکل یک پیش فاکتور بعد از ثبت درخواست و مشخص شدن نیاز ها و خصوصیت های سازه برای ،یدار ارسال می شود. در این فاکتور علاوه بر اینکه قیمت ساز مشخص می‌شود بلکه مشخصات فنی مصالح و زمان ساخت و جزئیات سازه نیز در می گردد.

مشخصات کان، های فانتزی

جزئیات دیگری در کان، فانتزی مثل اندازه شیشه ها و تعداد کرکره ها و حتی محل قرار گیری آنها، نوع درب و جهت باز شدن درب، جنس مصالح کف، نوع سیستم نورپردازی درونی، امکانات داخلی همانند سرویس بهداشتی آبدارخانه انباری، نوع عایق بندی دیوارها و ضخامت شان، نصب قفسه ها و طبقه ها و…میتواند تغییر پیدا کند.
نکته خاصی در خصوص محل جابجایی یا نصب کان، فانتزی نیز وجود ندارد و همانند دیگر سازه ها خواهد بود و معمولاً به واسطه قلاب های نصب شده بر روی سقف و با یک جرثقیل یا با یک تریلی کف دار بارگیری و حمل آن ها انجام می شود. باید قبل از حرکت و حمل کان، از بسته شدن اصولی و استاندارد آن مطمئن شد.
جهت ،ب اطلاعات بیشتر به وب سایت پیشرو کان، به نش، مراجعه نمایید و یا با کارشناسان فروش این مجموعه در تماس باشید.


منبع: https://deconews.ir/%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%86%DA%A9%D8%B3-%D9%81%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%B2%DB%8C-%D9%88-%D9%84%D9%88%DA%A9%D8%B3-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D8%B1%D9%88-%DA%A9%D8%A7%D9%86%DA%A9%D8%B3/از اصلی ترین اجزای پیش ساخته برای کان، فانتزی شاسی و ،ت آن می باشد. کان، های پیش ساخته فانتزی با ،وان کان، لو، نیز شناخته می‌شود و می‌توان به شکل دور کلاف از تیر آهن نمره ۱۸ برای آنها استفاده کرد و برای اینکه ساختار مقاوم تری داشته باشند در وسط شاسی کان، به شکل عرضی تیرآهن به نمره ۱۸ به کار برده میشود‌.
،ت هم در کنار شاسی در طراحی و تولید کان، به شکل تکی و عمده وجود دارد و معمولاً تولیدکنندگان در ساخت کان، های فانتزی در ،ت از پروفیل های نوع سنگین با ضخامت در حدود ۲ میلی متر استفاده می کنند. هر کدام از این موارد میتواند با نظر کارشناس تغییر پیدا کند.

امکانات قابل تغییر در کان، های لو، و فانتزی

معرفی کان، فانتزی و لو، پیشرو کان، : کان، ها شامل انواع مختلفی هستند و کاربردهای متعددی داشته اند و گاهی بر اساس درخواست مشتری به صورت خاص و ویژه نیز طراحی و تولید می گردند. می‌توان گفت که کان، ها نمونه های جدید و مدرن سازه های قدیمی و سنتی هستند و علاوه بر این که اشکالات کاربردی کان، های قدیمی را ندارند بلکه از طراحی به روز و ظاهری جذابتر نیز بهره‌مند شده‌اند و هماهنگی خوبی با شهرسازی مدرن و سبک معماری جدید دارند و برای انواع کاربری های مختلف گزینه بسیار من،ی محسوب می گردند. در ادامه با پیشرو کان، همراه باشید

انواع نمونه های کان، های فانتزی