معماران ZIKZAK یک فضای Creative Levelstudio را طراحی می کند

فضای کاری 100 متر مربعی شامل فضای باز، اتاق جلسه، تراس، انباری، آشپزخانه و حمام با دوش خواهد بود. تمامی محل ها به صورت ارگونومیک و با راحت ترین تدارکات طراحی شده اند. نام پروژه: E،e Levelstudio; شرکت معماری: ZIKZAK Architects; معمار اصلی: Anastasiia Apostu; تیم طراحی: A. Apostu, I. Yashyn, T. Zykh, A. Klatc،; محل پروژه: آلماتی، قزا،تان؛ مساحت ساخته شده: مساحت سایت: 100 متر مربع. طراحی داخلی: ZIKZAK Architects; مشتری: شرکت معماری و طراحی Levelstudio، قزا،تان.

دفتر معماران zikzak leveltudio 13

دفتر معماران zikzak leveltudio 17

منبع

دفتر معماران zikzak leveltudio 12

شرکت معماری Levelstudio نه تنها خواهان یک دفتر مدرن و شیک بود که در آن کار کارآمد در نوسان کامل باشد. ابتدا مشتری فضای کاری را دید که شرایطی را برای تعامل دانش و ایده ها ایجاد کند. یک کارگاه اداری – خلاقانه با قفسه های بزرگ با نمونه هایی از مواد طراحی و کتاب های حرفه ای – مشتری مفهوم پروژه را اینگونه دید. موسس شرکت می خواست دفتر کارش از طریق طراحی داخلی منع، کننده خلاقیت، اصالت، ایدئولوژی و همزیستی نزدیک بین کارمندان باشد. این تیم همچنین به اهمیت یک تراس ایده‌آل به‌،وان منطقه‌ای راحت برای استراحت و شارژ اشاره کرد.

دفتر معماران zikzak leveltudio 14

دفتر معماران zikzak leveltudio 7

معماران ZIKZAK کار بر روی پروژه اداری یک آژانس معماری و طراحی را تکمیل کرده اند Levelstudio در قزا،تان طراحی “فضای Levelstudio” یک خلق مش، واقعی بود، زیرا مشتری نیز یکی از طراحان فضا بود. در طول کار، ارتباط مغناطیسی با مشتری و تفاهم از همان ابتدا وجود داشت.

دفتر 8 معماران zikzak leveltudio

دفتر معماران zikzak leveltudio 15

دفتر معماران zikzak leveltudio 6

دفتر معماران zikzak leveltudio 11

دفتر 9 معماران zikzak leveltudio

دفتر 8 معماران zikzak leveltudio

دفتر معماران zikzak leveltudio 4

دفتر معماران zikzak leveltudio 1

دفتر معماران zikzak leveltudio 18

دفتر معماران zikzak leveltudio 5

دفتر معماران zikzak leveltudio 16

zikzak architects level Studio office 3

دفتر معماران zikzak leveltudio 2