مفهومی از ظرافت جاودانه: محصولات پیانکا برای هفته طراحی میلان 2023

محصولات هفته هشتم طراحی پیانکا میلان

محصولات هفته دوم طراحی پیانکا میلان

مبل دلانو، طرح Pier Luigi Frighetto
ظرافت، پیچیدگی، آزادی ،یب. تکامل مبل دلانو، با طراحی ظریف و پیچیده، دلانو آپ انتخاب های ،یبی و گزینه های شخصی سازی شده را با ،اصر جدید گسترش می دهد. ماژول‌های اضافی، ماژول‌های عثم، لحافی مربع، عثم، مثلثی، ماژول‌های انتهای باز و صندلی عاشقانه، به شما این امکان را می‌دهند که طیف گسترده‌ای از تنظیمات سفارشی را برای برآورده ، طیف گسترده‌ای از نیازهای کاربردی و سبک ایجاد کنید. عدم وجود درز در ،مت جلو، ظاهر شیک تری به مبل می دهد. پارچه به آرامی روی پشتی و صندلی مانند پوست دوم کشیده می شود و بر حجم ها و اشکال هندسی تاکید می کند.

محصولات طراحی پیانکا میلان هفته 3

کاخ ونیزی به ،وان نمادی از معماری و سبک. مفهوم اصلی و موضوع پس‌زمینه نمایشگر که خواسته‌های سبک زندگی جدید را با هویت منحصربه‌فرد برندی ،یب می‌کند که اکنون تقریباً 70 سال است که تکامل طراحی را نشان می‌دهد. جدید گریه ، محصولات شصت و یکمین سالون دل موبایل توسط دو خلاق با تجربه طول، در بخش مبلمان، پیر لوئیجی فریگتو و لوچیانو مارسون طراحی شده اند و می تو،د آنها را در R، Fiera (سالن 3 – غرفه A23/A25) در فضای نمایشگاهی مشاهده کنید. طراحی شده توسط Cristina Studio Célestin.

محصولات طراحی پیانکا میلان هفته پنجم

مبل زیبا، طرح Pier Luigi Frighetto
طراحی نرم و ظریف، حجم های سخاوتمندانه و دعوت کننده. مبل نایس با سبک اطمینان بخش، اغواکننده و جاودانه اش متمایز است. به لطف طیف وسیعی از ماژول‌ها، در اندازه‌ها و شکل‌های مختلف، Nice امکانات زیادی را برای پیکربندی‌های سفارشی پویا و معاصر ارائه می‌دهد که کاملاً در فضای اطراف آنها قرار می‌گیرد. صندلی‌های پهن و ،ن‌های بزرگ، راحتی فوق‌العاده را برای آرامش و آرامش کامل تضمین می‌کنند. ولوم ها با تریم غلات افزایش یافته اند که برای جزئیات ظریف و ظریف در یک روکش مطابق یا متضاد موجود است.

اتاق نشیمن، اتاق ناهار خوری و اتاق خواب همه وجود دارند، فضاهایی که مبلمان پیانکا را در بافت ها، پرداخت ها و رنگ های مختلف به نمایش می گذارند که با پارچه های کاملاً مات یا نیمه شفاف از هم جدا شده اند. “بر اساس روابط نزدیک پیانکا با شهر ونیز، مفهوم طراحی من حول موضوع کاخ ونیزی توسعه یافت، اقامتگاه مجلل پاتریسیون ها و بازرگان، که از طریق سفرهای خود در شرق مدیترانه، ،اصر سبک جدیدی را وارد قصر بسیار پیچیده ،د. کریستینا سلستینو توضیح داد که بافت شهر ونیز.

محصولات هفته ششم طراحی پیانکا میلان

این محیط نمایشگاهی فرهیخته و تصفیه شده مبلمان جدید پیانکا است که بر ایده ای از راحتی و زیبایی محتاطانه، با اشکال جذاب و امروزی و جزئیات مجلل، نتیجه دانش ساخت تلفیقی و سبکی جاودانه متمرکز شده است.

محصولات هفته چهارم طراحی پیانکا میلان

محصولات طراحی پیانکا میلان هفته نهم

محصولات هفته هفتم طراحی پیانکا میلان

طراحی غرفه Velario از کاخ معمولی ونیزی الهام گرفته شده است، یک فضای نشیمن با پرداخت های مجلل، رنگ های جذاب و دیوارپوش های پارچه ای، گچ کاری و مارمورینوی ظریف. این همان سبکی است که کریستینا سلستینو برای ایجاد یک استند چشمگیر که مفهوم پر و خالی را آزمایش می کند، با پانل های پارچه ای، جزایر رنگ و ارجاعات بافتی به مناطق مختلف ت،یم شده است که نشان دهنده اتاق های یک خانه است، استفاده کرد.

صندلی راحتی فدرا، طرح Pier Luigi Frighetto
سبک منحصر به فرد، متمایز، تازه و معاصر. طراحی جسورانه صندلی راحتی فدرا توانسته است سبکی پیچیده و مجلل را در یک اتاق تحمیل کند. پایه‌های فولادی ظریف و باریک، حجم‌های روکش صندلی را بالا می‌برد و ساده می‌کند. تکیه گاه محصور کننده ،صر سبک غیر قابل انکار با درزهای متمایز است که به صندلی طراحی پویا با شخصیتی قوی می بخشد.

بوفه ددالو، طراحی لوسیانو مارسون
بوفه Dedalo با الهام از شکل هندسی ساده و تمیز استوانه، دارای دو انتهای منحنی ساختاری است که توسط بخش پشتی با همان ضخامت پانل نازک به هم وصل شده اند. بخش های عمودی در اطراف ،اصر افقی قرار می گیرند و یک سینی فرورفته در بالا و یک دسته هوشمند یکپارچه در جلو ایجاد می کنند. محفظه داخلی، بدون ت،یم‌کننده‌های عمودی، می‌تواند با قفسه‌های ثابت یا ماژول‌های مختلف – از جمله ماژول‌های جلوی کشویی، سینی‌های کم عمق، کشوها و یک ماژول نوار، برای آزادی کامل در سازمان‌دهی فضا، سفارشی شود. نورپردازی داخلی اختیاری خطوط و هندسه بوفه را برجسته می کند. بوفه مستقل با درهای لولایی و روکش سفارشی موجود است.

منبعمحصولات هفته اول طراحی پیانکا میلان

صندلی راحتی الا، طرح Pier Luigi Frighetto
همه کاره، ظریف، منحنی. طراحی صندلی الا ،یبی از سبک و عملکرد است. این مدرن، پیچیده و جذاب است و برای فضاهای خصوصی و عمومی عالی است. صندلی و پشتی ،متی از یک صندلی تک روکش دار هستند که برای پشتیب، راحت و راحت باز می شوند. پایه فولادی لوله ای پوسته را احاطه کرده و از آن حمایت می کند و یک صندلی آرام و پویا با طراحی چابک و منحنی ایجاد می کند. این سبک با جزئیات ظریف مانند چین و چروک های تصادفی در پشت و تزئینات ناخالص در رنگ های همسان یا متضاد تقویت شده است. Ella همچنین به ،وان یک صندلی چرخان 4 ستاره موجود است که برای پروژه های تزئینات قراردادی من، است.

پیر لوئیجی فریگتو، رویایی خلاق، با اشکال کامل و خطوط نرم و منحنی در مبلمان روکش شده خود کار می کند و طرح هایی مانند صندلی راحتی Ella، صندلی Fedra و مبل های Delano up و Nice، و همچنین مجموعه میز قهوه Mambo را در سه مدل همه کاره تولید می کند. نسخه های میز برای استفاده به ،وان میز قهوه خوری جلوی مبل یا به ،وان کنسول یا میز کناری. چشم انداز طراحی دقیق لوسیانو مارسون، بنیانگذار Pieces of Venice، مبلم، با کیفیت بالا و با ظرافت با سبکی ساده و در عین حال جسورانه تولید کرده است، مانند بوفه Dedalo، و قطعات هندسی حجاری شده با تأکید بر تداوم، بافتی و بصری، مانند Enea. و میزهای کورینتو: اولی یک میز چوبی جامد با جزئیات سطح غیرعادی است که دانه های چوب را از همه طرف نمایان می کند، در حالی که دومی یک میز مرمری با صفحه دال چند لایه و پایه های بریده شده در جهت طول است.