موتور دمپر ۱۰ نیوتن هانیول انواع موتور دمپر برند هانیول با ضمانت اصالت کالا در پرسیکا صنعت

موتور دمپر ۱۰ نیوتن هانیول انواع موتور دمپر برند هانیول با ضمانت اصالت کالا در پرسیکا صنعت

در دمپرهای مجهز به این موتور، تنظیم زاویه باز و بسته دمپر بوسیله پتانسیومتر امکان خرید موتور دمپر پذیر می باشد. کاربرد عمده این نوع موتورها برای مواردی است که دما یا فشار یک محیط نیاز به تنظیم دقیق تری دارد و فرمان خود را از پتانسومتر، سنسور فشار، ،ترموستات، PLC با خروجی تدریجی (۰-۱۰ولت یا ۴-۲۰ میلی آمپر) فرمان میگیرند. استفاده از انواع دمپر ها در ورودی کانال و همچنین طول مسیر کانال امکان تنظیم فشار یا قطع و وصل هوا را بوجود می آورد. دمپر دستی به دمپرهایی گفته می شود که به کمک اهرم خارجی داکت ها کار می کنند و دمپر های اتوماتیک و موتوری نیز دمپرهایی هستند که به کمک موتور الکتریکی یا پنوماتیکی کار می کنند.

  • از مزیت های موتور دمپر های زیمنس به دیگر موتور دمپر های هانیول و یا موتور دمپر های بلیمو می توان به استاندارد های تایید شده ی محصولات زیمنس اشاره نمود که فاصله زیادی بین زیمنس و دیگر رقبا ایجاد نموده است.
  • پس از آن صفحه کنترل اصلی می تواند با کنترل باز و بسته شدن هر دمپر، دمای تنظیم شده هر منطقه را حفظ کند.
  • به یاد داشته باشید، زمانی که اهرم دمپر هم جهت کانال است یعنی کاملاً باز است.
  • عمده این تقسیم بندی به دو گونه فنر برگشت ‌دار و بدون فنر برگشت تقسیم بندی میشود که هرکدام دارای دو نوع قطع و وصل تدریجی است.
  • پس از رسیدن به موقعیت مورد نظر، کلید را نگه دارید تا مانع از حرکت فنر برگشتی محرک شود.
  • این نوع موتور دمپر های هانیول را میتوان از ساده ترین تنظیم کننده های جریان معرفی نمود.

ساختار بدنه و قاب این نوع موتور دمپر از ورقه گالوانیزه ۱٫۲ میلی ‌متر و تیغه ‌های آیرودینامیکی تک لایه نیز از ورق گالوانیزه ۰٫۹ میلی ‌متر تشکیل شده است. این موتور دمپر ها به‌گونه ‌ای طراحی شده‌ اند که فنر داخل آن ‌ها در شرایط اضطراری نظیر قطع برق سبب بسته شدن دمپر می ‌شود و این ویژگی باعث حفاظت از موتور دمپر می ‌شود. یعنی علاوه بر کاربری اصلی خود که باز و بسته کردن (ON/ OFF) دمپر است، از آن محافظت نیز می ‌کند. فنر برگشت 25 پوند-اینچ که کنترل فلوتینگ SPDT ، دو موقیعته On/Off ، سه موقعیته و تدریجی روی دمپر یا شیر سه راهه موتوری را ممکن می سازد. اگر از دمپر های اتوماتیک (دمپرهای موتوری) استفاده شود تنظیم جریان هوا به وسیله موتورهای الکترونیکی و به شکل مدوام انجام خواهد شد. در هر جایی که نیاز به کنترل دریچه های هوا یا کنترل هواساز به صورت الکتریکی وجود داشته باشد، از محرک دمپر یا موتور دمپر استفاده می‌شود.

کنترل هوشمند موتور دمپر

و همچنین نحوه انتخاب محصول با گشتاور مناسب برای سایز دریچه توزیع هوا از لینک قرار داده شده بازدید فرمایید. و یا شماره خود را قرار دهید تا کارشناسان میلان با شما تماس بگیرند. با ثبت نام در خبرنامه اولین نفری خواهید بود که از آخرین محصولات ، اخبار و فروش های ویژه و کدهای تخفیف ما مطلع می گردید ، پیشنهادات شگفت انگیز را در ایمیل خود دریافت کنید .

سوئیچ فشار دیجیتال ویکا WIKA PSD-30/PSD-31

همانطور که می دانید دمپرها به منظور درست انجام شدن تهویه هوا و سرمایش و گرمایش در سیستم تهویه مطبوع استفاده می شود و بسته به ویژگی که دارند به چند مدل من جمله دمپر موتوری و یا اتوماتیک، فایر دمپر، بالانس دمپر و … تقسیم می شوند. موتور دمپر چیست | انواع موتور دمپر | نحوه ی عملکرد در واقع یک نوع شیر است که وظیفه ی باز و بستن و یا تنظیم و کنترل جریان هوا را بر عهده دارد. به عنوان مثال از آن می توان برای قطع جریان هوا در یک اتاق بلا استفاده، یا برای تنظیم دمای اتاق استفاده کرد و در واقع به عنوان تهویه مطبوع هوا کاربرد دارد. موتور در واقع است که روی قرار گرفته و همان وظیفه دمپر را انجام می دهد با این تفاوت که عملکرد آن را به شکل اتوماتیک می باشد و یا امکان تنظیم به میزان دلخواه، کنترل رضایت بخشی را برای مصرف کننده مهیا می سازد.

پیشگیری از انتقال حریق در داخل سیستم کانال کشی و دیگر مناطق مختلف از عمده ترین کاربردهای. موتور دمپرهای دود و حریق در مقابل حریق مجهز به سنسور حساسی می باشند که در دمای بالاتر از 70 درجه سانتیگراد. موتورهای کنترل آتش، یکی از انواع موتور های دمپر می باشد که عموما به منظور کنترل حریق استفاده می شود. از موتور های دود و حریق نیز غالبا برای پیشگیری از انتقال حریق در داخل سیستم کانال کشی استفاده می نمایند.

مشخصات, قیمت و خریدانواع موتور دمپر مشعلبه همراه بررسی تخصصی مشخصات محصول از تمامی برندها را در این بخش مشاهده نمایید. معمولاً دمپر ها شامل یک دستگاه الکترو مکانیکی هستند که دمپر را باز و بسته می ‌کند تا از خروج گرما از دودکش در طول مدت استراحت مشعل جلوگیری کند. یکدمپر موتوریفعال باعث می ‌شود تا دمای داخل اتاق توسط شما کنترل شود و جریان هوا را در خانه تنظیم کند. موتور دمپر هانیول نیز مانند سایر شیرآلات وظیفه کنترل و قطع و وصل جریان را به عهده دارد. موتور دمپر بدون فنر برگشت، 2 نیوتن متر، 230 ولت AC، روشن/خاموش و کنترل شناور، 75 ثانیه، IP54، چرخش خلاف جهت عقربه های ساعت.. موتور دمپر کنترل دود، 15 نیوتن متر، AC 230 ولت، روشن/خاموش، 30 ثانیه، 2 x SPDT، مقطع مربع 12×12 میلی متر، IP54، موتورهای دمپر کنترل دود smoke&nbs..

انواع روتین موتور دمپرها در دسته بندی‌های معمولی، دمپر فایر و دمپر اسموک جای می‌گیرند. کرده و درصد بازو بسته بودن آن را تنظیم کنند که این قابلیت برای سیستم های کنترل هوشمند بسیار مفید می باشد. بسیاری از افراد تا زمانی که این قطعه خراب نشود، عملکرددمپر موتوری را نمی ‌دانند.