نت های طبیعت در رنگ سال Dulux


،و، به تازگی رنگ سال 2023 خود را روانه بازار کرده است. این خودرو که Wild Wonder نام دارد، به ،وان “طلای نرم با رنگ های سبز الهام گرفته از غلاف دانه های تازه و دانه های برداشت” توصیف شده است. درخشندگی خوش بینانه ما را به طبیعت متصل می کند. ایجاد احساس انرژی و مثبت بودن».

برای حمایت از ایجاد فضاهایی در اطراف Wild Wonder و پالت های رنگی آن، Dulux Trade راهنمای طراحی شده برای کمک و الهام بخشیدن به دکوراتورهای حرفه ای و مشتریان آنها را راه اندازی کرده است. این راهنما شامل تابلوهای خلق و خوی الهام بخش است و ویدیوهای مشاوره بیشتر را می تو،د به صورت آنلاین پیدا کنید.

چهار پالت مکمل در اطراف این سایه به دکوراتورها ،یب رنگ موثر و انعطاف پذیری را ارائه می دهد.

  • رنگ های سرسبز – رنگ های جنگلی با الهام از زیستگاه های پر از گیاهان باغ ها و جنگل ها
  • Buzz Colors – سایه های شاداب صورتی
  • رنگ های خام – سایه های برداشت
  • رنگ‌های جریان – رنگ‌های خنثی گرم و رنگ‌های عمیق‌تر ساحلی

ماریان شیلینگفورد، مدیر خلاق Dulux ،ستان، در توضیح بیشتر در مورد نظریه رنگ امسال، می گوید: «رابطه ما با دنیای طبیعی از همیشه ارزشمندتر و مخاطره آمیز به نظر می رسد. علاوه بر درک بهتر ارزش طبیعت با تبدیل شدن تغییرات اقلیمی به واقعیت برای همه ما، ما همچنین احساس فوریت برای ارتباط مجدد با طبیعت و نیاز به کار با آن به جای مق، با آن داریم.

زمین و مواد آن قرن ها الهام بخش بشریت بوده است. اکنون زمان آن است که آنها را در مرکز صحنه قرار دهیم و بیرون را وارد کنیم.

ما رابطه خود با طبیعت را دوباره ارزیابی می کنیم و اهمیت یادگیری را احساس می کنیم از این تنها نیست بر این. ما دوباره درک می کنیم که طبیعت منبع همه چیز است و راحتی، الهام، مواد و تعداد بی شماری از برنامه های زندگی را برای ما به ارمغان می آورد. به همین دلیل است که امسال، شگفتی های طبیعت را در قلب داستان رنگ خود قرار داده ایم.

اشتراک در

در P&D News و P&D S،w مش، شوید

تبلیغات:
تبلیغات:

منبع