نحوه نصب روکش دیواری برگ مرمر (آموزش گام به گام و ویدئو)

همانطور که در ابتدا اشاره کردیم این متریال زیبا بر روی هر سطح و زیرسازی قابل نصب است و نیازی به برداشتن دیوارپوش قبلی از روی دیوار نیست. نصب دیوارپوش ورق مرمر روی دیوارهای مرطوب نیز قابل استفاده است، کافی است سطح دیوار کاملا صاف و یکدست باشد. اگر سطح دیواری که برای نصب دیوارپوش ورق مرمر در نظر دارید صاف نبوده و دارای قوس یا نامنظمی است، ابتدا باید آن را صاف کنید. لازم به ذکر است، با نصب دیوارپوش ورق مرمر می تو،د مشکلاتی مانند رطوبت دیوار و آسیب های ناشی از آن را از بین ببرید.

مزایای نصب روکش دیواری برگ مرمر

  • قابل نصب بر روی تمامی سطوح.
  • او ظاهر زیبایی دارد.
  • نسبت به سنگ طبیعی استحکام و زیبایی بیشتری دارد اما قیمت آن من،تر است.
  • در برابر رطوبت و گرما مقاوم است.
  • قابل شستشو است.
  • آنتی باکتریال است.
  • عایق در برابر آتش، رطوبت و صدا است.

مراحل نصب روکش دیوار برگ مرمر

3- در مرحله سوم ،ب مخصوص نصب ورق مرمر را روی سطح دیوار بزنید تا دیوارپوش ارتباط محکمی با دیوار داشته باشد. ،ب پلی اورتان که به آن ،ب سوسیس نیز می گویند بسیار محکم است و می توان از آن بر روی دیوارهای مرطوب استفاده کرد. از این نوع ،ب برای نصب ورق های مرمر استفاده می شود.

نصب دیوارپوش ورق مرمر

نصب دیوارپوش ورق مرمر یا تاپ شیت بسیار آسان است و به راحتی روی هر سطحی از جمله گچ، کنف، سنگ، سیمان و … قابل اجراست. دیوارپوش ورق مرمر زیبایی و ظاهری مانند سنگ طبیعی دارد با این تفاوت که دارای تنوع رنگ، وزن و قیمت کمتر است. بنابراین طرفداران او بیشتر از استون است. با توجه به اینکه استفاده از این دیوارپوش رو به افزایش است بهتر دیده ایم که چگونه نصب دیوارپوش سنگ مصنوعی یا یک صفحه از مواد را جمع آوری و ارائه کنید.

روی چه سطوحی می توان دیوارپوش سنگ مرمر را اجرا کرد؟

نصب و راه اندازی تخته سنگ مرمر

برای نصب ورق های مرمر بر روی سطوح مختلف باید از ،ب های استاندارد استفاده کرد تا به خوبی به هم متصل شوند. در غیر این صورت، کاشی های مصنوعی به مرور زمان از دیوار جدا می شوند.

آموزش تصویری روکش دیوار برگ مرمر

نحوه نصب روکش دیواری برگ مرمر

1- ابتدا باید متراژ دیوار را به طور دقیق اندازه گیری کنید تا پس از ،ید و برش ورق های دیوارپوش مشکلی نداشته باشید.

4- بعد از اینکه دیوار با ،ب پوشانده شد، دیوارپوش صفحه رویی را روی آن قرار دهید، سپس کمی زمان می برد تا دیوارپوش کاملا به دیوار ب،بد.

2- در مرحله بعد باید فونداسیون را ادامه دهید و در صورتی که دیوار ناهنجاری داشت اصلاح کنید. امکان نصب دیوارپوش ورق مرمر روی سنگ، گچ، رنگ و کاغذ دیواری وجود دارد، اما ،بندگی همه سطوح بهتر از کاغذ دیواری است. اگر دیوار مورد نظر کاغذ دیواری دارد، بهتر است آن را جدا کنید. اگر دیوار ناهموار است، دو راه برای یکنواخت ، آن وجود دارد.

5- ،باندن ابزار و قرنیز آ،ین مرحله از نصب دیوارپوش ورق مرمر می باشد. قرنیز برای زیبایی و قاب بندی دیوارپوش است. این ابزارها متنوع بوده و پس از برش با ،ب پلی اورتان در محل مورد نظر نصب می شوند.

منبع

چوب روسی و پروفیل را با پیچ رولپلاک به صورت توری روی دیوار نصب کنید تا سکویی برای نصب ورق رویی با میخ و ،ب باشد.

روش های هموارسازی و تسطیح دیوار قبل از اجرای دیوارپوش ورق مرمر

  • استفاده از الوار روسی برای تراز ، دیوارهایی که رطوبت ندارند
  • استفاده از پروفیل های f و u برای دیوارهای مرطوب مانند مراکز درم، و بیمارستان ها