نصب آرشیو سنگ توسط davidpompa

استودیوی آرشیو سنگ دیوید پومپا 7

این مجموعه شامل سنگ مکزیکی “Toba volcánica” به ،وان قطعه مرکزی آن متشکل از مواد معدنی، شیشه و بقایای آتشفش، است که یک میلیون سال پیش در طی فوران های شدید به بیرون پرتاب شده است. قطعات موجود در سطوح هندسی گواه این انفجارها و حرکات است. تضاد بین بافت های متخلخل و روکش آلومینیومی قرمز تیره صاف، رویکرد معاصر استودیو را به مواد سنتی و صنایع دستی نشان می دهد.

نصب «بایگ، سنگی» بخشی از پلتفرم مسافرتی Alcova در طول هفته طراحی میلان خواهد بود که در کشتارگاه سابق در منطقه تاریخی کشتارگاه پورتا ویتوریا، Viale Molise، 62 واقع شده است.

استودیوی آرشیو سنگ دیوید پومپا 3

استودیوی آرشیو سنگ دیوید پومپا 5

اجزای اتصال بین ،اصر سنگی مجسمه سازی و قطعات آلومینیومی نتیجه تحقیقات فشرده با هدف ،یب اشکال دست ساز منحصر به فرد با قطعات صنعتی است. هر قطعه در مکزیک ساخته و مونتاژ می شود.

استودیو مستقر در مکزیک دیوید پومپا حاضر آمبرا توبا، مجموعه ای از مجسمه های درخشان که حجم هایی از سنگ های باست،، گرد و غبار آتشفش، و آلومینیوم را ،یب می کند. نصب بایگ، سنگ منشأ آتشفش، مجموعه نورپردازی جدید را به ،وان بخشی از پلتفرم مسافرتی Alcova که از 17 تا 23 آوریل در طول هفته طراحی میلان 2023 برای بازدیدکنندگان باز خواهد بود، بررسی می‌کند.

استودیوی آرشیو سنگ دیوید پومپا 8

این مفهوم به دنبال تقویت درک سنگ‌های باست، است که یک چیدمان فضایی را تشکیل می‌دهد که علم، زیبایی‌شناسی، فرهنگ و مادیات را به تصویر می‌کشد و به هم متصل می‌کند. ، ها، خا،تر و غبار تولید شده در طی میلیون ها سال از طریق بافت مجسمه های نور آشکار می شوند.

استودیوی آرشیو سنگ دیوید پومپا ۲

منبع

این استودیو خلاق با میکروعکاس هلندی ویم ون اگموند همکاری می‌کند تا سنگ‌ها را در مجموعه‌ای از ویدیوهای هنری و ع،‌های پانوراما ثبت کند که پرس و جو را بالا می‌برد و تلفیق علم و طراحی را متعادل می‌کند.

استودیوی آرشیو سنگ دیوید پومپا 9

استودیوی آرشیو سنگ دیوید پومپا 12

استودیوی آرشیو سنگ دیوید پومپا 6

با همکاری دپارتمان زمین شناسی دانشگاه ملی خودمختار مکزیک “UNAM”، تحقیق در مورد منشاء “آتشفشان توبا” بینش عمیق تری را در مورد سنگی که به طور گسترده در فرهنگ مکزیک استفاده می شود، باز می کند.