نقش دکوراسیون فروشگاه جواهر در میزان فروش

امروزه تمامی کسب و کارهای تولید و توزیع به سمت رقابتی تر شدن پیش میروند و تمام تلاش خود را به کار میگیرند تا از رقیبان خود به پیش بیافتند. در ویترین آسانسوری مدل ریلی دو جهته معمولا مکانیزم ریلی به صورت برقی و هوشمند طراحی و ساخته میشود تا صاحب طلافروشی با زدن یک دکمه، شاهد اجرای فرآیند هدایت ویترین به جلو، سپس چپ یا راست و در نهایت باز شدن درب ویترین آسانسوری باشد. در یک منزل چون قرار است فقط طرح به تایید صاحب و مالک ملک برسد کار، زیاد دشوار نیست اما اینجاست که یک طراح حرفه ای باید خودش را به کارفرمایش ثابت کند و با ارائه طرحی خاص و بی نظیر رضایت خاطر عمومی بازدید کنندگان را به همراه داشته باشد. از ویترین شیشهای میتوان در منزل استفاده کرد و در آن ظروف کریستالی و قدیمی خود را قرار داد.

با توجه به اینکه کندن زمین و قرار دادن بخشی از خزانه گاوصندوق آسانسوری درون زمین موجب افزایش ضریب ایمنی سازه میگردد، ارتفاع کف فروشگاه از سطح پیاده رو و وجود زیرزمین در این گونه مغازه ها موجب شد تا شرکت صندوق سازان شمال نسبت به طراحی و ساخت گاوصندوق آسانسوری وارونه اقدام نماید. اولین چیزی که مشتری شما با آن مواجه خواهد شد، ویترین مغازه است لذا سعی کنید که در ابتدا از کالاهای لوکس خود در آن استفاده کرده و با نورپردازی زیبا بر روی هر محصول، سعی در نشان دادن هر چه بیشتر آن محصول شوید. دکوراتور باید توجه داشته باشد که طلا محصولی نیست که هر مشتری درخواست کند و فروشنده آن را از ویترین خارج کند؛ لذا طراحی ویترین ها باید به گونه ای باشد که بدون نیاز به دراوردن محصول، مشتریان قادر به مشاهده انها باشند و هرگاه قصدجدی در خرید داشتند آنرا در اختیارشان قرار دهند. خود استفاده میکنند. مطمئنا بهترین مکان برای نمایش جوایز و دستاوردهای گوناگون ویترین ها هستند و چشم هر بینندهای را نیز به خود جلب خواهند کرد. طلافروشی مکانی است که کلیه اجناس موجود در آن قیمتی و با ارزش هستند که باید از طریق یک طبقه بندی صحیح و درست به بهترین شکل دسته بندی شوند و تمامی مسائل امنیتی در این چیدمان در نظر گرفته شود.

در ویترین های شیشه ای منازل از فریم های مختلفی برای دور تا دور شیشهها چون چوب و فلز استفاده میشود که میتوان آن را با توجه به دکوراسیون داخلی منزل تغییر داد. برای دیدن نمونه پروژها به گالری تصاویر مراجعه فرمایید حتما نمونه کارهای طراحی دکوراسیون داخلی انواع مغازه ما را دیدن فرمایید زیرا مطمئن هستیم تمام تصاویر واقعیت های مذکور را به نمایش می گذارد. اگر تمایل به انعقاد قرارداد مشارکت کاری در حیطه طلا و جواهر دارید و میخواهید بهصورت شراکتی فعالیت خود را در این حوزه آغاز نمایید، میتوانید از طریق لینک زیر نمونه قرارداد مشارکت در طلا فروشی را دریافت نموده و شراکت خود را قانونی و الزامآور نمایید. 6) با توجه به نوسانات زیاد بازار ارز، افراد زیادی سرمایه خود را به طلا تبدیل نموده و اینگونه در بازار طلا سرمایهگذاری مینمایند. ویترین شیشه ای قابلیت ها و کاربردهای بسیار زیادی دارد و میتوان از آن در فضاهایی چون منزل، مغازه، هتل ها، ادارات و فروشگاه ها استفاده کرد. در این نوع گاوصندوق اگر مکانیزم ریلی به صورت برقی تعبیه شود از یک الکتورموتور برای حرکت ویترین استفاده میشود و با توجه به وجود میکرو کنترلر ها و تابلو برق PLC که به عنوان مدیر فرمان ویترین ایفای نقش میکند، امکان بروز حادثه و خارج شدن ویترین از روی ریل وجود ندارد.

5) طلا فلز گرانبهایی است و در نتیجه تجارت و خرید و فروش آن سود زیادی در پی دارد و همین دلیل، سبب شده افراد محتلف تمایل زیادی به عقد قرارداد شراکت طلافروشی داشته باشند. رنگ بندی در یک لایه نازک و مطابق با احساسات و افکار روانشناختی مخاطب از طرق مختلف می تواند پر از انرژی، راهنما کننده به سمت خرید و یا شاید حتی خنثی باشد. شیشههای داخلی این ویترینها به دلیل این که قرار است ظروف سنگینی را نگه دارند، از جنس شیشه سکوریت تهیه میشوند تا احتمال شکستن و فرو ریختن آنها به کمترین میزان ممکن برسد. در دکوراسیون داخلی طلافروشی بزرگ به فضاهایی برای نشستن و میزهای نمایش طلا و جواهرات توجه داشته باشید.

مهمترین و اصلی ترین کاربرد ویترین شیشهای، نمایش محصولات در مغازه است و حتی بسیاری از آن برای دکوراسیون داخلی نیز استفاده میکنند. زمانی که وارد پاساژ یا محله ای که پر از مغازههای مختلف پوشاک زنانه و مردانه، جواهر فروشی، لوازم خانگی منزل و کاربری های دیگر می شوید چه چیزی باعث میشود از یک مغازه خوشتان بیاید و ناخودآگاه بدون آنکه به وسیله ای در داخل آن مغازه نیاز داشته باشید جذب آن شوید و پس از ورود حتی از آن خریدی هم کنید. اگر دقت کرده باشید اغلب طلافروشیهای خاص برای کف فروشگاهشان از کفپوش چوبی استفاده میکنند. به همین دلیل، مشکلات مغازه هایی که ارتفاع کف تا سقف آنها از حالت استاندارد کمی کوتاه تر است مارا مجاب کرد تا با فشرده نمودن و کاهش حجم گاوصندوق، امکان استفاده از ویترین آسانسوری برای این گونه مغازه ها را نیز فراهم کنیم. بهتر است ویترین ها دارای شفافیت کافی را داشته باشند تا مشتری بدون نیاز به درآوردن طلاها از ویترین بتواند آن ها را مشاهده کنند. استفاده از گاوصندوق آسانسوری سقف کوتاه مناسب مغازه هایی است که ارتفاع کف تا سقف آنها حداقل 220سانتیمتر میباشد. همانطور که از نام این مدل پیداست استفاده از آن مناسب مغازه هایی است که ارتفاع کف تا سقف آنها حداقل 220 سانتیمتر است.

این تصور تا حدی درست است و طلافروشی و تجارت طلا یکی از مشاغل پردرآمد و درواقع لوکس است؛ اما باید این نکته را نیز در نظر گرفت که هر شغلی مزایا و معایب خودش را دارد و هیچ کسبوکاری بدون تلاش و کسب تجربه به طراحی داخلی مغازه طلا و جواهر فروشی موفقیت نخواهد رسید. در نظر گرفتن دربهای ریموتی، شیشههای ضدضربه و همچنین استفاده از افراد مختلف برای هر قسمت از مغازه میتواند تا حد زیادی هم به پاسخگویی بهتر به مشتریان منجر شده و هم امنیت مغازه شما را بالا برد. طراحی داخلی و خارجی باید یکپارچه و همه با هم بیانگر داستان فروش شما باشد. در طراحی دکوراسیون داخلی این سری از فروشگاهها رنگ بندی امری مهم و ضروری است. در مجموع به منظور طراحی داخلی این سری از فروشگاهها باید تلفیقی از رنگهای کرمی، طلایی و سفید استفاده کنید که طراحان داخلی، در این راستا سعی میکنند با توجه به فضای داخلی در اختیار داشته، مناسبترین ترکیب رنگ را برای این محیط انتخاب کنند. نورپردازی در کنار رنگهای لاکچری و همچنین کلاسیک که حس خرید و نیاز را در خریداران برمیانگیزد، از رنگهایی به حساب میآیند که اولویت نخست طراحان داخلی در طراحی این فروشگاهها است.

کلیه موارد ذکر شده از نکات مهم و اساسی در طراحی دکوراسیون مغازه است که در طراحی طلافروشی باید به آن توجه کرد. در طراحی داخلی مغازه طلا و جواهر باید در کنار توجه به نکات زیبایی شناسی به مباحث امنیتی نیز توجه کرد. البته دقت داشته باشید که انتخاب رنگ صحیح و مناسب برای این محیط که فضای دورتادور دیوارها، سقف و ویترین را شامل میشود باید با در نظر گرفتن نکات خاصی صورت بگیرد تا فضایی زیبا و همینطور استاندارد را ایجاد نماید. اگر دقت کنید طلا فروشیها در اصفهان در یک بازار متمرکز شده اند پس اگر به جنبهی رقابتی دکوراسیون فکر کنید باید طراحی متفاوتی نسبت به سایر مغازهها داشته باشید.

از ویترینهای شیشهای میتوان در هر مکانی که نیاز به نمایش دادن چیزی است، استفاده کرد. 1) طلا در بین عموم مردم فلز محبوبی بوده و افراد زیادی از آن استفاده زیینتی میکنند و همچنین از طلا و بهخصوص سکههای طلا برای هدیه دادن زیاد استفاده میشود. 4) تجارت در بازار طلا و موفقیت در آن نیاز به تجربه زیادی دارد و اگر افراد بدون تجربه کافی قرارداد شراکت طلافروشی امضاء نمایند، ممکن است در این شغل شکست خورده و متحمل ضرر زیادی شوند. اگر اشخاصی که به راهاندازی فروشگاه طلافروشی فکر میکنند آگاهی و تخصص کافی در این زمینه داشته باشند، قطعاً مزایای این شغل بیشتر از معایب آن است.

مدل ریلی تک جهته همچنین میتواند به صورت دستی تعبیه شود به گونه ای که برای حرکت ویترین آسانسوری به جلو وعقب نیاز به هیچ گونه تجهیزات برقی خاصی وجود ندارد. مشتریان طلا فروشی نیز قطعا فشار خاصی را تحمل می کنند! حفظ امنیت در مغازه طلا فروشی لازم و ضروری است و دکوراسیون باید به نحوی طراحی شود که ضمن حفظ زیبایی، امنیت مغازه نیز حفظ شده و مشتریان بتوانند به راحتی انواع و اقسام طلا و جواهرات را مشاهده کرده و در صورت تصمیم به خرید، طلا فروش آن ها را از محل خود خارج کرده و در اختیار مشتری قرار دهد. صفحه درباره ما؛ در این صفحه از وب سایت، اطلاعاتی راجع به مدیران سایت، سابقه فروشگاه و نوع طلا و جواهری که به فروش می رسانند، نوشته می شود.

یکی دیگر از موارد بسیار مهمی که در استفاده از ویترین باید توجه داشته باشید آن است که به هیچ وجه طرح ویترین ها و چیدمان را یکنواخت و یکسان نسازید. تا انتهای مطلب همراه ما باشید. همچنین در ساخت این ویترینها از شیشههای کریستالی برای درب استفاده میشود تا درخشندگی زیادی به وسایل داخل خود بدهند و نمایی لوکس و منحصر به فرد به منزل القا کنند. در ادارات اغلب از ویترین شیشهای در دفتر مدیر عامل و یا راهروهای پر رفت و آمد استفاده میشود و تأثیر بسیار زیادی بر روحیه و احساس آنها خواهد داشت. در مرحله طراحی طلافروشی سعی کردیم با ارائه آلترناتیوهای مختلف در دو سبک مدرن و کلاسیک سلیقه کارفرما دستمان بیاید که پس از رفت و برگشت های متوالی بر اجرای طرح کلاسیک توافق شد. طراحی دکوراسیون طلا فروشی مدرن معمولا برای فروشندگان جوان بیشتر مورد توجه قرار می گیرد. قیمت ترین شیشه ای در حقیقت به فضایی گفته میشود که میتوان در آن کالاها و اشیا مختلف را قرار داد و به نمایش گذاشت.