نمایشگاه آپارتمان و گالری مادرا گاردن “In Bloom”

باغ بین بورو مادرا ۶

beanburo madera garden 13

beanburo madera garden 17

beanburo madera garden 8

بورو با لوبیا برای طراحی گا،ی فروش و آپارتمان نمایشی واقع در مرکز شهر یک مجتمع مس، در هنگ کنگ با الهام از باغ های اسپ،ایی منصوب شده است. محدوده ما شامل طراحی سه طبقه با راه پله داخلی و بازسازی نما بود. آپارتمان نمایشی ،یداران بالقوه را ترغیب می کند تا از پتانسیل کامل آپارتمان های مس، برای ،نان هنگ کنگ شهری سطح بالا قدرد، کنند.

beanburo madera garden 5

beanburo madera garden 1

beanburo madera garden 9

beanburo madera garden 2

beanburo madera garden 4

باغ بین بورو مادرا 14

ایجاد یک تجربه حس خوب، نیروی محرکه طراحی بود، به همین دلیل است که نور و آ،تیک در همه فضاها آرامش بخش هستند.

سایه های مختلف سبز در هر سه طبقه استفاده می شود. گا،ی فروش و محوطه نمایشگاه از سبزه‌های تیره‌تری تشکیل شده‌اند که به تدریج به رنگ‌های سبز کم‌رنگ‌تر در طبقه بالا تبدیل می‌شوند، جایی که مناطق اجتماعی با نور طبیعی فراوان از پنجره‌های رو به خیابان‌ها قرار دارند.

beanburo madera garden 19

beanburo madera garden 15

beanburo madera garden 3

منبع

ما علاوه بر اینکه به عابران اجازه می‌دهیم از چیدمان گل‌های جذاب در لابی ببینند، سقف‌های جالبی را نیز در تمام سطوح ایجاد کردیم و کنجکاوی مشتریان را در حین خیره شدن به نما برانگیختیم. به ،وان مثال، سقف طبقه همکف دارای یک جلوه معلق، شیاردار و مواج است، در حالی که طبقه بالا دارای یک سقف باریک روشن است.

هنگامی که بازدیدکنندگان وارد سرسرا می شوند، دیوارهای نصب و مجسمه آنها را راهنمایی می کند تا اتاق ویدئو پروژکتور، اتاق مدل، آپارتمان نمایش و در نهایت اتاق حراج با یک اتاق نشیمن راحت گوشه ای را پیدا کنند.

beanburo madera garden 11

چالش: بی زم، در یک فضای موقت
چالش این پروژه انتقال تصوری از بی زم، و طول عمر در فضایی زودگذر از گا،ی فروش و آپارتمان نمایشی بود. بنابراین، طراحی و تکنیک های ساخت باید بسیار سریع و روان و بدون پیچیدگی های غیر ضروری اجرا می شد. ما همچنین از مواد درجه یک و نسبتا سبک استفاده کردیم تا حسی کارآمد و در عین حال دائمی به فضا بدهیم.

مواد: بیان آرامش و تجمل از طریق رنگ و مواد
تم گل مدیترانه ای یک پالت رنگی ملایم و آرامش بخش از سبز، ارغو، و مایل به قرمز را به ارمغان می آورد که با سایر مواد طبیعی مانند چوب و همچنین جزئیات ف،ی برای لهجه ای مجلل تکمیل شده است. علاوه بر این، ما از طیف وسیعی از پارچه های درجه یک با کیفیت بالا برای ایجاد پانل های دیواری روکش دار و ،اصر صندلی سفارشی استفاده کرده ایم.

beanburo madera garden 7

روی میزهای نمادین ما به شکل «لوبیا» همیشه یک «چشم انداز» ارگ،ک برای عملکردهای مختلف بوده است – و اکنون برای کاربر، که چیدمان های گلدار در سطح آن ها یکپارچه شده است، حس خوشبختی و تجربه بدنی را بهبود می بخشد!» – لورن فاور، یکی از بنیانگذاران Bean Buro

فرآیند و راه حل: راهنمایی بازدیدکنندگان در فضا با نصب گل
فرآیند طراحی ما باغ را به یک ویژگی عمودی جذاب بصری در نما و همچنین نصب گل در سالن ورودی تبدیل کرد که از خیابان های بیرون قابل مشاهده است تا مشتریان را برای ورود به آن ترغیب کند. بازدیدکنندگان با هدایت دیوارها و کف‌های مجسمه‌سازی ما به طور مستقیم فضاها و طبقات مختلف را کاوش می‌کنند و نصب گل‌های آویزان در دهلیز راه پله را دنبال می‌کنند. ما بیشتر به باغ اشاره کردیم و میز پیشخوان خود را با شکل‌های منحنی امضای خود با یک گلدان کوچک روی میز طراحی کرده‌ایم، و حس بهتری از رفاه و تجربه بدنی را برای کاربران ایجاد می‌کند.

beanburo madera garden 12

تیم بین بورو: لورن فوره، کنی کینوگاسا-تسوی، کرک کواک، شفیلد نگ، ایزابل جین، جی جردن. پیمانکار اصلی: Good Construction Engineering Limited. مشاور گل: گری کواک; گل و طراحی. مشتری: Hip Shing Hong (Holdings) Company Limited. مکان: هنگ کنگ;

«روایت شاعرانه این نمایشگاه آپارتمان و گا،ی فروش با الهام از سلامتی و باغ‌های اسپ،ایی، با چیدمان گل‌های عمودی در نمای ساختمان و در آتریوم راه پله برای ترغیب بازدیدکنندگان به کاوش در طبقات بالای ساختمان است.» – کنی کینوگاسا-تسوی، یکی از بنیانگذاران Bean Buro

روایت: تفسیر اشکال ارگ،ک در پاسخ به یک موضوع رفاه
این روایت از نظر نور، گیاهان و مواد طبیعی به تم حس خوبی که از طبیعت الهام گرفته شده بود، پاسخ داد و حال و هوای کلی گا،ی فروش و آپارتمان نمایشی را ایجاد کرد. ما اشکال ارگ،ک طبیعی را به ،وان اشکال مجسمه‌ای ظریف در طرح و رنگ‌هایمان تعبیر می‌کنیم که باغ‌های گل‌های مدیترانه‌ای پر جنب و جوش را تداعی می‌کنند.