نمایشگاه نقاشی های روزانه رونان بورولک در تولون فرانسه

نقاشی‌ها که همگی حفظ شده‌اند، وسعت، عمق و پیچیدگی جهان صمیمی بورولک را نشان می‌دهند که رنگ و فرم را از طریق حرکات سیال و تکراری بررسی می‌کند. نمایشگاه طرح‌های روزانه در هتل هنرهای تولون، نقاشی‌های جمع‌آوری‌شده از دهه 1990 را ارائه می‌کند و آنها را به ترتیب زم، طبقه‌بندی می‌کند، با هدف حفظ همه چیز بدون طبقه‌بندی آنها بر اساس نوع، موضوع، قالب یا تکنیک.

بوروولک 7

منبع

بورولک 3

بورولک 1

بر خلاف یک طرح، طراحی‌های رونان بورولک با امتناع از پرداختن به یک مشکل، معیارها یا نتایج، امتناع از درگیر شدن در تعریف اثر تعریف می‌شوند: طراحی بدون طراحی. این نمایشگاه به شکل سه‌گانه خواهد بود. بخش اول نمایشگاه در هتل هنرهای تولون ارائه خواهد شد، در حالی که بخش دوم که کاملاً به سرامیک های رونان بورولک اختصاص دارد، در Galerie du Canon به ،وان بخشی از رژه طراحی تولون 2023 ارائه خواهد شد. بخشی نیز در تابستان امسال در ویلا نوآیل به ،وان بخشی از طراحی رژه هیرز به نمایش گذاشته خواهد شد.

بورولک 5

از 4 مارس تا 29 آوریل 2023، Hôtel des Arts در تولون، فرانسه، درهای خود را به روی رونان بورولکاین است نمایشگاه نقاشی روزانه به ،وان بخشی از برنامه خارج از سایت Villa Noailles. این نمایشگاه با نزدیک به 300 اثر، از جمله طراحی، نقش برجسته، کتاب طراحی و نمونه کارها، بخش کوچکی از استعداد خلاق طراح مشهور فرانسوی را به نمایش می گذارد و جنبه ای از کار او را که کمتر شناخته شده است، روشن می کند.

بورولک 6

بورولک 2