نمایشگاه COAT توسط استودیو Rina Lovko

تیم – رینا لوکو، دارینا شپوریک؛ مکان – کیف، اوکراین؛ مساحت کل – 130 متر مربع; پیاده سازی – 2022; ع، – Yevhenii Avramenko;

مواد: مس طبیعی ،صر COAT توسط کتاب برند Katya Silchenko و طراحی اولیه نمایشگاه است، بنابراین ما آن را به ،وان لهجه اصلی در فضای داخلی گنجانده ایم. این ماده همچنین نقطه شروعی برای ساخت پالت رنگ بود.

نمایشگاه کت رینا لاوکو استودیو 15

منبع

نمایشگاه کت رینا لاوکو استودیو 3

این نمایشگاه در خیابان Leonida Pervomayskaya، در طبقه اول یک ساختمان مس، آجری متعلق به دهه 1950 واقع شده است. از آنجایی که هدف تجاری ما در ابتدا مس، بود، نور کافی وجود نداشت. فضا سقف آرمسترانگ کم داشت و پنجره ها و درها کوچک بودند.

مفهوم بصری شیء مبتنی بر ریتمیک و تکرار است که از طریق قرار دادن نورهای برجسته و قفسه های لباس آشکار می شود.

دیوارها و سقف را با گچ آهکی پوشاندیم و کف ریز سیم، ریختیم. رنگ دست چین شده – خا،تری خنثی با رنگ های شنی – دیوارها، سقف و کف را در فضایی پیوسته، ظریف و نه چندان چشم نواز متحد می کند.

نمایشگاه کت رینا لاوکو استودیو 17

این پروژه برای برند اوکراینی توسعه داده شد کت کتیا سیلچنکو. برند پوشاک آماده ،نه توسط Kateryna Silchenko در سال 2014 تاسیس شد. طراح از ،ن اطراف خود الهام گرفته است، قوی، پرشور و در عین حال ظریف.

مشخصات طراحی کاملاً خاص بود زیرا فضا به دو منطقه ت،یم شده بود. ،مت اول به ،وان یک نمایشگاه کار می کرد که چند سال پیش توسط یک دفتر معماری دیگر طراحی شد. دیگری یک استودیو بود. این بار، ایده Kateryna ایجاد یک انسجام بصری بین دو اتاق و تغییر کامل سبک داخلی بود. هدف ما ایجاد فضایی بدیع و در عین حال مینیمالیست پر از هوا و نور بود. گفتنی است، نمایشگاه قرار بود به روی بازدیدکنندگان باز بماند. ما فقط توانستیم آن را برای چند هفته ببندیم تا بازسازی نهایی شود.

مبلمان: از آنجایی که لباس هدف اصلی نمایشگاه است، فضای داخلی نباید زیاد سر و صدا باشد. ما عمداً مبلمان مینیمالیستی را انتخاب کردیم تا لباس‌ها را بیشتر برجسته کنیم. نمایشگاه با قطعات طراح تزئین شده است: صندلی راحتی Cult Reversível توسط Martin Eisler، دهه 1950، کارخانه Tac،i. یک نیمکت از استودیوی طراحی اسپ،ایی PerezOchando، ملیله‌های مرج، از کارخانه دانمارکی Kvadrat، از کارخانه Sancal.

نمایشگاه کت رینا لاوکو استودیو 9

نمایشگاه کت رینا لاوکو استودیو 12

نمایشگاه کت رینا لاوکو استودیو 7

،صر سنگی Rosa Aurora نیز رنگ صورتی دارد. در دیوارها و کف ادغام شده و فضای اصلی نمایشگاه را افزایش می دهد. این نوع سنگ مرمر همچنین زیبایی و لطافت طبیعی را منتقل می کند و مفهوم کت کتیا سیلچنکو را به روز می کند. بنابراین، کل پالت رنگ به ظرافت با رنگی فراگیر یکپارچه شده است.

نمایشگاه کت رینا لاوکو استودیو 4

تمام اقلام تج،ات ،ده فروشی به نقشه های ما، منحصراً برای این پروژه تولید شد. قفسه های لباس از فولاد ضد زنگ ساخته شده و با جزئیات مسی به پایان رسیده است. کمد لباس اصلی با درهای کشویی با گچ مشابه دیوارها پوشانده شده است و با فضای داخلی ،یب می شود و توجه اضافی را به خود جلب نمی کند. پذیرایی نیز سفارشی است. این میز از رز کوارتز ساخته شده بود و صفحه پیشخوان با روکش طبیعی پوشانده شده بود.

با مشخصات داده شده، پنجره ها و درها را بزرگ کردیم. این راه حل به ما اجازه داد تا سقف را به صورت بصری بالا ببریم و اجازه نفوذ نور را به ما داد. برای پایین نیاوردن سقف، سیستم های تهویه مطبوع و تهویه بالای کابینت قرار داده شد.

نمایشگاه کت رینا لاوکو استودیو 8

نمایشگاه کت رینا لاوکو استودیو 16

نمایشگاه کت رینا لاوکو استودیو 11

نمایشگاه کت رینا لاوکو استودیو 2

نمایشگاه کت رینا لاوکو استودیو 13

روشنایی: طراحی نور شایسته توجه ویژه است. با توجه به سقف کم، از استفاده از ب،ارهای رایج در نمایشگاه ها خودداری کردیم. در عوض، ما نورپردازی وال واشر توکار را با بالاترین شاخص رندر رنگ و بدون تزئینات انتخاب کردیم. آینه ها با پروفیل های یکپارچه نور پراکنده بهبود یافته اند. این راه حل در هنگام نصب، یکنواخت و در عین حال سبکی ارائه می دهد که برای فروش ضروری است. لامپ های مسی ،اصر تزئینی و کاربردی هستند که از زیبایی شناسی نمایشگاه حمایت می کنند.

نمایشگاه کت رینا لاوکو استودیو 1

در تلاش برای انتقال زیبایی‌شناسی برند، به دنبال ایجاد تجربه‌ای جدید و با طراوت برای بازدیدکنندگان بودیم. کف سنگ مرمر و پوشش دیوار یک پس زمینه بدون درز برای لباس ها تشکیل می دهند.

نمایشگاه کت رینا لاوکو استودیو 6