نمایشگاه Ruslan Baginskiy توسط استودیو Rina Lovko

روسلان باگینسکی یک آسیاب معروف اوکراینی است که برند سرپوش آن در سراسر جهان شناخته شده است. THE نمایشگاه باگینسکی در کیف، اوکراین در 33 خیابان پوشکینسکا در یک ساختمان تاریخی ساخته شده در 1895-1896 واقع شده است. انجام بازسازی فروشگاه مهم بود و روسلان به آن نزدیک شد کارگاه رینا لوکو برای پروژه

مفهوم: اگرچه تیم روسلان باگینسکی اصالتا اهل لووو، پایتخت فرهنگی غرب اوکراین هستند، اما در کیف زندگی و کار می کنند و پاریس را خانه «سومین» خود می دانند. این نقطه شروع پروژه را برای مشتری تشکیل داد – ،یب فضای این شهرهای شگفت انگیز و انتقال آن به فضای پروژه. بنابراین، همانطور که در شهرهای اروپایی معمول است، تصمیم گرفته شد که یک نمایشگاه به سبک یک آپارتمان مس، طراح ایجاد شود.

نمایشگاه روسلان باگینسکی استودیو رینا لوکو 22

به طور خلاصه، این پروژه را می توان به ،وان همکاری دو استودیو طراحی توصیف کرد. به لطف همکاری حرفه ای و دوستانه بین رینا و روسلان، یک فضای نمایشگاهی فوق العاده ایجاد شده است و ما خوشحالیم که شما را در آن دعوت می کنیم!

طرح: در سمت چپ راهرو ورودی آشپزخانه، انباری و اتاق جلسه قرار دارد. این اتاق برای ارتباط راحت بین مشتریان VIP و تیم Ruslan طراحی شده است. در مرکز اتاق، توجه به یک لوستر چوبی سفارشی زیبا به نام “ارواح” اثر واسیا گربلیاک جلب می شود. در امتداد دیوار یک کنسول و یک قفسه برای لوازم جانبی و محصولات مجموعه های فصلی وجود دارد.

کمی جلوتر ما اتاق اصلی را داریم که در آن تاکید بصری روی آینه مرکزی است. آینه اتاق را بزرگ‌تر نشان می‌دهد و به مشتریان این امکان را می‌دهد که در هنگام امتحان و انتخاب لباس سر، خود را در تمام قد ببینند. این آینه مکعب ها و قفسه هایی است که فضای نمایشگاه را پر می کند.

نمایشگاه روسلان باگینسکی رینا لاوکو استودیو 13

نمایشگاه روسلان باگینسکی رینا لاوکو استودیو 11

نمایشگاه روسلان باگینسکی رینا لاوکو استودیو 5

منبع

مکعب ها به صورت سفارشی ساخته شده اند و با گچ آهکی تزئین شده اند، که از نظر بصری یادآور خانه های Lviv پوشیده از سنگ آهک است. در میان مکعب ها می توان بلوک های مرمری را یافت که رینا و روسلان در یک انبار ،ده فروشی سنگ مرمر یافتند. ما همچنین قفسه ها و دیوارها را به رنگ خا،تری رنگ آمیزی کردیم که سپس با نور گرم تقویت می شود. برای ایجاد یک بافت منحصر به فرد، ،ده های کوارتز را به رنگ اضافه کردیم.

نمایشگاه روسلان باگینسکی استودیو رینا لوکو 12

مکان: کیف؛ نوع: نمایشگاه; مساحت: 85 متر مربع; سال: 2020; طراحی: رینا لوکو; ع،: یوهنی آورامنکو;

نمایشگاه روسلان باگینسکی استودیو رینا لوکو 18

نمایشگاه روسلان باگینسکی استودیو رینا لوکو 19

علاوه بر این، ما به مبلمان موجود در نمایشگاه توجه زیادی داشتیم: صندلی های مشکی که توسط نجاران Lviv از نقاشی های قدیمی ساخته شده بودند، یک آینه برنجی قدیمی و صندوق عقب که از سوئیس آورده شده بود، و یک نیمکت در راهرو که در بازاری در فرانسه یافت شده است.

اتاقی که ما با آن کار کردیم غرق در تاریخ بود. برای حفظ روزهای قدیم، قالب‌بندی موجود را حفظ کردیم و از یک هنرمند دعوت کردیم تا با کشیدن عمق سایه‌های الگو و ایجاد جلوه‌ای فرسوده، ویژگی‌های آن را افزایش دهد. پارکت موروثی بازسازی شده و با لاک شفاف پوشانده شده است. همانطور که در گذشته انجام می شد بر پنجره های قوسی با گوشه های صاف تأکید کردیم.

برای این منظور رینا لوکو به شهر لویو سفر کرد تا از خیابان های قدیمی و مکان های زیبا الهام بگیرد. در طول این سفر به Lviv، مشخص شد که چه رنگ‌ها، تن‌ها و جزئیاتی قرار است نمایشگاه را اشباع کند. مبلمان وینتیج نیز برای این پروژه پیدا شد، که تکمیل کننده ایده آوردن بازدیدکننده به یک شهر قدیمی اروپایی است.

نمایشگاه روسلان باگینسکی رینا لاوکو استودیو 14

نمایشگاه روسلان باگینسکی استودیو رینا لوکو 9

نمایشگاه روسلان باگینسکی استودیو رینا لوکو 7

نمایشگاه روسلان باگینسکی رینا لاوکو استودیو 3

نمایشگاه روسلان باگینسکی استودیو رینا لوکو 20

یکی از ،اصر اصلی طراحی ما میز نمایش با سطح بافتی است که محصول روی آن خودنمایی می کند. هنگام طراحی پروژه، تعداد کلاه ها و مساحت مورد نیاز برای ساخت ،یبات از مجموعه ها را مح،ه کردیم.

نمایشگاه روسلان باگینسکی رینا لاوکو استودیو 4

نمایشگاه روسلان باگینسکی رینا لاوکو استودیو 1

نمایشگاه روسلان باگینسکی رینا لاوکو استودیو 8