نمایش P&D – این نقطه داغ تجارت است!


آ،ین شمارش مع، برای داغ ترین تاریخ تجارت تزئینات، ی،ی تاریخ شروع شده است نمایشگاه ملی نقاشی و تزئینات (22 و 23 نوامبر، کاونتری Building Society Arena، کاونتری).

در حال حاضر در 28هفتم در سال، این تنها رویداد تجاری ملی است که به طور خاص برای دکوراتورهای حرفه ای، طراحان داخلی، سهامداران و مدیران تاسیسات هدف قرار گرفته است. از رنگ‌ها و دیوارپوش‌ها گرفته تا ابزارها و اپلیکاتورها، تا روند رنگ‌ها، بافت‌ها و تکنیک‌ها – این نمایشگاه جدیدترین نوآوری‌های محصول را در کنار تعداد زیادی از پرفروش‌های قابل اعتماد گرد هم می‌آورد.

هزاران محصول

بیش از صد غرفه‌دار، از جمله بسیاری از بزرگ‌ترین نام‌ها و برندهای صنعت تزئینات، دوباره هزاران محصول را به نمایش خواهند گذاشت. Dulux، Crown، Valspar، Brewers، Benjamin Moore، Q-Tech، Wickes، Ford، Bradite، Wagner، 3M، Little Greene، Corona تنها برخی از غرفه داران شرکت کننده در نمایشگاه 2022 هستند که شبیه به چه ،ی از بازار تزئینات است. .

مثل همیشه، این رویداد دو روزه با معرفی محصولات، دموهای عملی، جلسات تئاتر، معاملات فقط نمایش، نمونه‌های رایگان، نحوه اطلاعات، مسابقات، قرعه‌کشی و قرعه‌کشی جوایز شلوغ خواهد بود.

ویژگی های خاص

هر سال، ویژگی‌های ویژه به بازدیدکنندگان کمک می‌کند تا بهترین استفاده را از زمان خود در نمایشگاه ببرند. همیشه محبوب مستر ک، تئاترها که توسط Packexe حمایت می شوند، دوباره نقطه کانونی اصلی خواهند بود. هر 30 دقیقه، گروهی از متخصصان صنعت نکات، اطلاعات و نمایش‌های عملی را ارائه می‌کنند و برخی از ترفندها و تکنیک‌های ارزشمند این تجارت را آشکار می‌کنند. و از دست ندهید یک ،ب و کار بهتر بسازید سمینارهای طراحی شده به دکوراتورهای حرفه ای کمک می کند تا پایگاه مشتری، بهره وری، کارایی و سودآوری خود را افزایش دهند.

مسابقات بزرگ

دو مسابقه فوق العاده قبلاً فاش شده است – و برای اطلاعیه های بیشتر این فضا را تماشا کنید!

این کیت سنباده را برنده شوید

هر ،ی که بازدید می کند این شانس را دارد که برنده این بازی خارق العاده شود میرکا جایزه شامل الف کیت محلول دکو LEROS-S 950 CV حاوی یک سنباده دیواری با کیسه و سه جعبه دیسک های 225 میلی متری آبرانت – ارزش بیش از 1100 پوند!

از ابزارهای ارزشمند یک Grand’s استفاده کنید

همه بازدیدکنندگان این شانس را دارند که ابزارهای تزئینی و لوازم جانبی با کیفیت برتر را از آن خود کنند سیرت برندهای روتا، کانا، ماسک و پرپ به ارزش صدها پوند. کارت قرعه کشی به تمام بازدیدکنندگان در هنگام ورود و جوایز ارزشی داده می شود 1000 پوند، 500 پوند، و 250 پوند در هر روز نمایش جوایزی اهدا خواهد شد.

سخنگوی نمایشگاه ملی می گوید: “یک تبلیغ عالی توسط Ciret – و ورود به آن بسیار آسان است. فقط سر بزنید و منتظر بم،د که آیا برنده شده اید یا خیر! مجموعه‌ای از پیشنهادها و تخفیف‌های ویژه نیز در سراسر نمایشگاه وجود خواهد داشت که آن را به یک روز واقعاً ارزشمند برای دکوراتورها تبدیل می‌کند.»

محل نمایش، با هتل، پارکینگ، رستوران و بار در محل، به راحتی از طریق جاده، راه آهن و هوایی قابل دسترسی است. از 75 درصد کشور فقط دو ساعت با ماشین فاصله داردفرودگاه بیرمنگام در فاصله کوتاهی با ماشین قرار دارد و ایستگاه قطار در محل، خدمات ساعتی را بین ایستگاه کاونتری سیتی و CBS Arena ارائه می‌کند.

اشتراک در

در اخبار P&D و P&D S،w مش، شوید

آگهی:
آگهی:


منبع: https://www.paintinganddecoratingnews.co.uk/decorating-industry/p-d-s،w/the-pd-s،w-its-the-trades-،t-s،/