نمایش P&D – حامیان مالی برتر برای یک رویداد عالی آماده می شوند


موقعیت P&D S،w به ،وان رویداد شماره یک تجارت امسال با تامین کنندگان پیشرو که بسته های حمایتی پیشنهادی را ،یداری می کنند، تقویت شده است.

آ،ین غرفه‌داری که حمایت خود را از نمایشگاه ملی اعلام کرده است مراقبت از تعمیر. آن الماس حمایت مالی، مشارکت این غرفه‌دار طول،‌مدت در نمایشگاه را با تبلیغ گسترده طیف محصولات تعمیر و نگهداری چوب پایدار افزایش می‌دهد. و مراقب جلسات مس،،ی باشید که نباید از دست بدهید.

در همین حال طلا حامیان مالی جیپروک و میرکا همچنین در حال آماده شدن برای کمک به برگزاری بهترین رویداد در تاریخ 27 ساله خود هستند.

پرکننده پودر EasiFill Gyproc در مرکز غرفه آنها قرار خواهد گرفت و همچنین در برنامه Mastercl، Products in Action نیز حضور خواهد داشت.

میرکا از حمایت مالی طلایی خود برای تبلیغ طیف وسیعی از تج،ات سمباده زنی بدون گرد و غبار با استفاده آسان و با کیفیت بالا استفاده می کند. این شرکت همچنین به هر حرفه‌ای که از رویداد نوامبر بازدید می‌کند، فرصتی برای برنده شدن یک جایزه فوق‌العاده شامل یک جایزه ارائه می‌کند. کیت محلول دکو LEROS-S 950 CV حاوی یک سنباده دیواری با کیسه و سه جعبه دیسک های 225 میلی متری آبرانت – ارزش بیش از 1100 پوند.

نقره حامی مالی شورتیپ همچنین بخشی از مجموعه Mastercl، خواهد بود – و همچنین با محصولات محبوب Frogtape خود و همچنین مجموعه ای از هدایا و پیشنهادات انحصاری، جمعیت را به غرفه خود می کشاند. غرفه چشم نواز آن تظاهرات همیشه محبوب خود را نشان خواهد داد.

همچنین به ،وان یک نقره حامی است ابزارهای OLFA. غرفه آن با جدیدترین ابزارهای دستی نوآورانه طراحی و ساخته شده در ژاپن بسته بندی خواهد شد. این قیچی‌ها و ،اش‌ها با کیفیت حرفه‌ای توانسته‌اند در بین دکوراتورها بسیار موفق باشند. مراقب برخی از معاملات عالی باشید، مثلاً OLFA!

اشتراک در

در اخبار P&D و P&D S،w مش، شوید

آگهی:


منبع: https://www.paintinganddecoratingnews.co.uk/uncategorized/pd-s،w-top-sponsors-gear-up-for-a-great-event/