هتل قایقرانی توسط WJ Studio

12

یک فضای سه بعدی چیزهایی را در بر می گیرد که با جریان زمان مانند رودخانه رشد می کنند، تکامل می یابند و تلاقی می کنند. تصاویری که در هر لحظه ثبت می شود، مناظر آنی هستند – طبیعت، مزارع، نور و طراحی انسان ساخته در تقاطع فضا و زمان به هم می رسند.

5

6

جزیره ای شناور با چند درخت مرده امتداد یافته است که انگار به استقبال و جزئیات گذر زمان است. ساختمان هتل با چشم انداز طبیعی اطراف ادغام شده است. سقف‌های طاق‌دار بلند و کم، مانند کشتی‌هایی که در ساحل کوه‌های مرتفع لنگر انداخته‌اند، مستعمره‌ای را تشکیل می‌دهند.

وقتی دور می‌چرخید و وارد می‌شوید، یک قایق کمی قوسی شکل و یک قایق سر کلاغی به کناری لنگر انداخته‌اند. نور از نورگیر گنبد در یک روز آفتابی می ریزد و به مرور زمان بر روی تخته سنگ نقش می بندد.

3

9

7

در روستای شانوان در ناحیه ووجیانگ، سوژو، آرامش شهر بت‌نیوز، وسعت آرام رودخانه و فرهنگ تاریخی با هم ،یب می‌شوند. THE هتل کشتی سازی در این چشم انداز فضایی بی رمق واقع شده است.

4

1

ساختمان‌های مواج با سقف سیاه مانند قایق‌های سر کلاغی هستند که در ساحل جمع شده و لنگر انداخته‌اند، گاهی خوش آهنگ، گاهی آرام و متحرک، و تبدیل به پایان نقاشی مرکب در ساحل می‌شوند.

14

منبع

17

WJ STUDIO این است که به فضای داخلی خود قافیه و تجربه مک،-زم، بدهد. وقتی مردم به دنبال چشم انداز بت های روستای آبی به این مکان می آیند، نمی دانند که قبلا عضوی از این منظره شده اند.

13

19

15

فضای اتاق خواب از طبقه اول تا طبقه دوم مانند نقطه اوج یک سفر است که با علاقه زیاد ،نان را به سمت بالا هدایت می کند. نور وارد شکاف های رزرو شده می شود و یک “خط دید” به سمت داخل ایجاد می کند.

11

گفتگوی زمان و مکان

اتاق‌های مهمان در طبقه دوم سقف‌های طاقدار بلند خود را حفظ می‌کنند که توسط یک راهرو ورودی حایل شده‌اند، سپس دارای یک دهانه افقی در چیدمان اتاق‌ها هستند. پنجره های بلند و عریض از کف تا سقف برای آوردن منظره بیرونی به داخل کافی است.

18

مسکن آرام

2

وقتی در طبیعت زندگی می‌کنید، به زمین متصل می‌شوید و با باد مزارع دلتان آرام و آرام می‌گیرد. درست همانطور که خلاقیت هنری “قایق لنگر انداخته” در هتل حالتی نیمه غرق شده را بیان می کند – که همه ،، که به اینجا می رسند دیگر سرگردان نیستند و در آرامش زندگی می کنند.