هدف تجارت والسپار – اخبار رنگ و دکور: اخبار رنگ و دکور


تجارت والسپار قصد دارد با عرضه طیف گسترده ای از محصولات جدید و بهبود یافته، سهم خود از بازار رنگ های تجاری بریت،ا را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

این تصمیم با سرمایه گذاری مربوطه در یک تیم پشتیب، فنی اختصاصی برای کمک به دکوراتور حرفه ای، مواد فروش پیشرفته در شبکه B&Q TradePoint (که از طریق آن محدوده منحصراً در دسترس است) به صورت آنلاین و در تبلیغات چاپی و بازگشت به نقاشی ملی و نمایش دکوراسیون در ماه نوامبر.

مجموعه کامل تجارت والسپار علاوه بر خط تولید جدید، از نظر بسته بندی نیز دستخوش تعمیرات اساسی شده است. این ظاهر جدید به گونه ای طراحی شده است که پویاتر باشد و امکان شناسایی آسان در فروشگاه را فراهم کند.

همه محصولات تحت یک سری تست های دقیق ISO قرار گرفته اند و به گفته والسپار، عملکرد خوبی در زمینه های کلیدی مانند کاربرد و پاشش، پوشش، شستشو، مقاومت در برابر لکه و ظاهر کلی دارند.

محدوده جدید فضای باز

سنگ تراشی صاف از فناوری SeasonFlex استفاده می‌کند، به این م،ی که می‌توان آن را در دمای کمتر از ۲ درجه سانتی‌گراد اعمال کرد و به گسترش فصل رنگ‌آمیزی در ماه‌های سردتر کمک می‌کند. فقط پس از 30 دقیقه ضد آب است و در برابر آب و هوا و آلودگی مقاوم است. قابل پاشیدن مستقیم از قوطی، برای پروژه های بزرگ من، است. این در 5 لیتر و 10 لیتر، در رنگ های آماده برای استفاده و رنگ آمیزی موجود است.

نمای بیرونی مستقیم روی چوب و ف، رنگ برای کاربردهای خارجی توسعه یافته است. علاوه بر این که می‌توان آن را مستقیماً روی زنگ زدگی بدون نیاز به آستر اعمال کرد، می‌توان آن را روی چوب ، یا رنگ‌شده قبلی، چدن، فولاد گالو،زه، آلومینیوم یا فولاد ضد زنگ استفاده کرد. به سرعت خشک می شود، در 30 دقیقه ضد دوش است و در سه براق مختلف موجود است. بریلانت (1 لیتر سفید برلیانت خالص) و پوسته تخم مرغ و ساتن (قوطی های رنگی 1 لیتری و 2.5 لیتری).

محلول تثبیت بنایی موجود در یک بطری 5 لیتری، سطوح گچی را برای اطمینان از ،بندگی خوب می‌بندد. همچنین به رنگ صورتی برای استفاده آسان است و به سرعت خشک می شود.

محدوده داخلی بهبود یافته است

مات سخت و ابریشم سخت امولسیون های اکریلیک هستند که دوام، مقاومت در برابر لکه و قدرت پنهان را ارائه می دهند. هر دو در رنگ های آماده و رنگی موجود هستند.

محدوده داخلی جدید

وینیل مات جدید ویسکوزیته ضخیم‌تری دارد و به دکوراتورها اجازه می‌دهد تا آن را همانطور که می‌دانند و سمپاش‌هایشان به آن نیاز دارند رقیق کنند. پوشش تا 16 متر است2 در هر لیتر، و می توان آن را در دمای کمتر از 2 درجه سانتی گراد اعمال کرد. زمان لبه باز طول،‌تری را ارائه می‌کند، و زمان بیشتری برای اعمال می‌دهد و سطح صاف و یک سطحی را ارائه می‌دهد. Vinyl Matt در قوطی های 5 لیتری و 10 لیتری Pure Brilliant White موجود است.

محدوده از 17 در فروشگاه ها خواهد بوده اکتبر 2023.

اشتراک در

در P&D News و P&D S،w مش، شوید

تبلیغات:

منبع