هنر گرافیک و آشنایی با رشته تحصیلی گرافیک

هنر گرافیک و آشنایی با رشته تحصیلی گرافیک

در صورتی که در زمان پوستر، کارت ویزیت یا هر سفارش دیگری از سمت شما نیاز به اطلاعات بیشتری باشد همکاران ما با برقراری تماس اطلاعات تکمیلی را دریافت خواهند خلاقیت در طراحی گرافیک کرد. فولدر، نوعی پوشه کاغذی است که اطلاعات سازمان روی آن چاپ شده و می‌توان داخل این پوشه کاغذ و اسنادی مانند کارت ویزیت، سی دی و … در آن جاسازی کرد و برای حمل‌ونقل و یا تبلیغات از آن استفاده کرد. اندازه فولدر معمولاً بسته به سلیقه مشتری می‌تواند قابل تغییر باشد. فعالیت در اینستاگرام جزو یکی از پلتفرم‌های فعال و پرطرف‌دار این روزها شده است که بستر بسیار مناسبی برای خیلی از کسب‌وکارها شده است.

  • شاید این شغل کمی برای همه عجیب باشد، اما طراحی آیکون یکی دیگر از مشاغل پردرآمد امروز به شمار می‌آید.
  • متن و تصاویر قابل مشاهده بودند، اما به شکل بصری جذابیت ندارد.
  • این زمینه می‌تواند شامل انیمیشن، صدا، تایپوگرافی، تصویر سازی، ویدئو و دیگر افکت هایی شود که از آن ها در رسانه های اینترنتی، تلویزیون و فیلم استفاده می‌شود.
  • آنها اغلب تجربه ای پایه در هنرهای زیبا، انیمیشن یا معماری خواهند داشت.

یک دایره ممکن است برای نشان دادن وحدت استفاده شود، در حالی که یک مربع می تواند ساختار را نشان دهد. رنگ، سبک، پس زمینه و بافت یک شکل، همگی می توانند بر درک بیننده تأثیر بگذارند. خطوط تقریباً در هر طرحی وجود دارند، خواه مستقیم باشند یا منحنی، نازک، ضخیم، بریده بریده، بلند یا کوتاه.

قلمرو انیمیشن ها و موشن گرافیک های دوبعدی

ولی مشکلات و انجام طراحی را کند تر می کند و با این محدودیت رسیدن به کار رزیباتر مسلما سخت تر خواهد بود. در حالیکه شرکت ها سعی می کنند محصولات با کیفیت و پیشرفته خود را به صورت آنلاین نشان دهند، استفاده از سبک قدیمی فونت های سریف در طراحی های گرافیک در حال افزایش است. خوانا بودن این فونت ها و کنتراست سریف های قدیمی، آنها را به یک انتخاب عالی برای برجسته کردن ارزش برند تبدیل کرده است. شما می توانید ترندهای طراحی گرافیک مانند رنگ های زنده و درخشان را با تصاویر آینده نگرانه ترکیب کنید تا به برند تجاری شما در تأثیرگذاری در بازار کمک کند. این نوع طراحی ها می توانند برند شما را از سایر برندها متمایز کند.

طراحی گرافیک چیست‌؟ مهارت های طراح گرافیک

در حالی که بسیاری در شرکت‌های اختصاص داده شده به صنعت، مانند مشاوره طراحی یا سازمان‌های تجاری کار می‌کنند، دیگران ممکن است در چاپ و نشر، بازاریابی یا شرکت‌های ارتباطات دیگر کار کنند. به‌طور فزاینده، به ویژه از زمان معرفی رایانه‌های شخصی به صنعت، بسیاری از طراحان گرافیک در سازمان‌های غیر طراحی گرا، به عنوان مثال در خانه طراحان، خود مشغول به کار هستند. طراحان گرافیک نیز ممکن است به عنوان طراحان آزاد در کار شرایط خود، قیمت، ایده‌های خود را، و مسائل دیگر را داشته باشند. کتاب‌های درسی برای ارائه موضوعاتی مانند جغرافیا، علوم، و ریاضی طراحی شده‌اند. این نشریات، با مطالب تئوری تصویری و نمودار صفحه‌آرایی می‌شوند. یک مثال معمول از گرافیک استفاده از آن به منظور آموزش نمودار آناتومی بدن انسان است.

سریف ها شیک تر و بهتر هستند و باعث می شوند مطالب شما از دیگر طراحی ها متمایز شود. سنز-سریف ها و فونت های سفارشی به سلطنت خود ادامه خواهند داد و می توانند باعث شوند که طرح های شما بسیار نمایان تر جلوه کنند. فونت های دستنویس نیز می توانند طرح های شما را برجسته و متمایز کنند. دیزاینر را به عنوان فرد آموزش‌دیده و دارای دانش گسترده در قوانین روند طراحی، نحوه‌ی استفاده از عناصر مختلف برای بهره‌مندی از آن‌ها، در رنگ‌ها و…

یک ابزار دیگر هم در این حوزه مورد استفاده قرار می‌گیرد که در ادامه مقاله به تعریف مختصر این سه ابزار می‌پردازیم. اگر چه هنر و تصویرسازی گرافیکی با طراحی گرافیک تفاوت بسیاری دارند، غالباً مانند هم به نظر می رسند. طراح لوگو – با توجه به کار و هویت برند، برای سازمان و کسب و کاری لوگو طراح می‌کنید. البته طراحی هویت برند و لوگو دو مقوله جدا از هم هستند و شما از هر کدام در طراحی دیگر می‌توانید استفاده کنید. 1- در قدم بعدی یعنی قدم اول آموزش طراحی گرافیک ما اصول و مبانی طراحی گرافیک را به شما آموزش می دهیم( این بخش شاید کمی تئوری بنظر برسد اما شما را برای یادگیری هرچه بیشتر آماده می کند.

پس از پر کردن فرم ثبت سفارش طراحی متخصصان مجموعه با شما تماس خواهند گرفت و پس از دریافت اطلاعات تکمیلی در رابطه با نوع طراحی و سفارشتان روند اولیه طراحی در مجموعه شروع می‌شود. موارد و عناصر مختلفی در طراحی گرافیک وجود دارد که از جمله این موارد می‌توان به المان‌های بصری، المان‌های فرهنگی و… اشاره کرد. اغلب طراحان گرافیک کارهای سفارشی را در ذهن خود به دو نوع تقسیم می کنند. لذت یادگیری با تماشای دوره های آموزش آنلاین در هر زمان و هر مکان دو چندان می شود.

برخورداری از رزومه و سابقه کاری درخشان

اگرچه هنر گرافیک و تصویرسازی از نظر فنی جزو انواع طراحی گرافیک در نظر گرفته نمی شوند، اما آنقدر برای استفاده تجاری در چارچوب این نوع طراحی ایجاد شده اند که نمی توان در مورد یکی حرف زد، بدون اینکه از دیگری هیچ حرفی به میان نیاورد. طراحی موشن گرافیک یا به زبان ساده گرافیک های در حال حرکت یک حوزه تخصصی جدید در طراحی گرافیک و به سرعت در حال رشد است. این نوع طراحی شامل انیمیشن‌ها، بنرها، تریلرها یا بازی های ویدیویی، صدا، تایپوگرافی، تصاویر، ویدئو و سایر افکت های مورد استفاده در رسانه های آنلاین، تلویزیون و فیلم است. از آنجایی که طراحی بسته‌بندی رشته های بسیاری را تحت تأثیر قرار می دهد، برای طراحان این نوعی غیرمعمول نیست که دارایی های دیگری را برای یک محصول مانند عکاسی، تصاویر و هویت بصری خلق کنند.